Work and Travel USA: Niujorkas

18:16

Atėjo eilė paskutiniam foto reportažui iš Amerikos. Paskutinis kelionės taškas - Niujorkas. Tiesiog šis grandiozinis miestas - Amerikos širdis. Tiesa, mūsų kelionės tikslas buvo Times Square ir Centrinis parkas. Ir aplankėm! Taip pat dalį laiko praleidome parduotuvėse: norėjosi įsigyti kažką, kas primintų Ameriką. Ai, ir vos nepamiršau, pirmąją dieną (maždaug pusdienį) praleidome muziejuje (Museum of Natural History). Laiko tikrai neužteko pamatyti viskam, bet įspūdį spėjau susidaryti. 

Buvo labai smagu vaikštant parke išgirsti komplimentus už gražią kalbą iš vieno vyruko. Jis pažinojo lietuvių kalbą! Net stabtelėjome paklausyti jo istorijos. Turiu pripažinti, kad stereotipas jog amerikiečiai - kvaili, šį kartą nepasiteisino. Didžioji dalis žmonių su kuriais teko susidurti, žinojo, kur yra Lietuva! Man šis miestas labiausiai patiko savo gyvybe. Po vasaros, kurią praleidau gan toli nuo žmonių, Niujorkas buvo puiki reabilitacija. Tiesa, kažkokių sentimentų (taip kaip Vajomingui) nejaučiu, bet grįžti ir pavaikščioti po milžinišką parką ir parduotuves tikrai norėčiau!

You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. Iš tiesų labai gražios nuotraukos. Žinai, patinka man tas spalvingumas jose. Pati esu tokio tipo mergina, kuri sutikusi žmogų mėgsta pasišnekėti, išgirsti istoriją.Juk pasaulyje daug žmonių, o istorijų milijardai.
  Tarp kitko, patinka ir tas naktinis gyvenimas. Atrodytu kad žmogau, jei miegosi praleisi kažką įdomaus. Pavydžiu tau kad visą tai išvydai savo akimis!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu ne nuostabūs draugai ir dar nuostabesnė šeima, vargu ar turėčiau visas tas galimybes gyvenime, kuriomis dabar mėgaujuosi.

   Panaikinti
 2. As dziaugiuosi, absoliuciai nesigailiu ir kitus skatinu isbandyti work & travel programa, nes tikrai puiki galimybe pamatyti, pajusti Amerika. As buvau gal pries kokius 7 metus (o velnias kaip laikas greit bega :)) bet prisiminimai islike geriausi. O dar Niujorkas, fantastika. Noriu vel ten grizt :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip norėčiau išgirsti tavo istoriją apie Ameriką. Tik, žinai, esi sena, jeigu taip seniai buvai :D Aš, žinoma, juokauju.

   Panaikinti