Užsakymai iš ebay.com: Clarisonic šepetėliai

21:37

Šiandien po darbo laiminga keliavau į paštą, nes gavau pranešimą, kad manęs laukia siuntinukas. Tiesa, nebuvau įsitikinusi, ką gausiu, todėl smalsumo vedama sutikau laukti savo siuntinio ilgoje eilėje pašte. Ir ką, po maždaug 15 minučių rankose laikiau mažą mažą voką (ar tai pakuotę) ant kurios buvo parašyta beauty products. Vokas buvo tikrai mažas, na toks mažas, kad net pašto darbuotojai buvo iššūkis jį rasti!


Kai jau pastebėjau, kad tai beauty products, supratau, kas manęs laukia vokelyje! Ogi Clarisonic šepetėliai iš ebay.com. Prieš maždaug mėnesį, turėdama laisvą minutę, užsukau į ebay. Ieškojau svarstyklių (tų maistui sverti), bet nusipirkau du šepetėlius savo mylimam Clarisonic Mia aparatui (apie jį rašiau ČIA). Savo apsisprendimu nei kiek nesistebiu, juk esu moteris...

Kad jau prakalbau apie moteriškumą, trumpai papasakosiu savo išgyvenimus/jausmus/emocijas. Pirkdama šiuos neoriginalius šepetėlius, didelių vilčių neturėjau. Tikėjausi gauti apipešiotas arba bent jau netinkančias uždėti priemones, nes siuntinys keliavo iš Kinijos. Užtat išpakavusi radau niekuo nesiskiriančias priemones nuo originalių! Šepetėliai puikiai tiko mano veido valymo aparačiukui, šereliai švelnūs, išdėstyti lygiai taip pat kaip tų, kuriuos parsivežiau iš Amerikos. Tik vienas skirtumas... Šį kartą viena pakaitinė galvutė man kainavo viso labo 2,18 dolerio! (Kai pamačiau tokią kainą, skubiai prisikroviau bent penkias galvutes, bet po to įjungiau savo racionalųjį mąstymą ir pasilikau ties dviem.) Tiesa, oficialioje Clarisonic svetainėje galima įsigyti vieną šepetėlį už maždaug 25 dolerius. Neblogas kainų skirtumas, ane?


Savo šepetėlius gavau gan greitai: per maždaug tris savaites. Kainavo, kaip ir minėjau anksčiau - 2,18 dolerių (siuntimas nemokamas). Pirkau iš čia. Dar kartą galiu patikinti, kad šereliai tokie pat švelnūs kaip originalios priemonės, todėl naudosiu drąsiai. Tik nežinau ar šie mano gėriai iš Kinijos ištvers tuos tris mėnesius (nors sunku sugalvoti priežastį, kodėl turėtų kas nors sugesti, sulūžti ar dėl kitos priežasties būti netinkami nenaudojimui). Taigi, šis siuntinys palaiminimą gavo ir bus kartojamas!


Tikiuosi, kad šiandien buvau naudinga. Žinau, kad kartais labai sudėtinga išsirinkti tinkamas priemones iš ebay.com. Bet ką, man pasisekė! Tikiuosi, kad Tavo siuntinukai bus lygiai tokie pat sėkmingi!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)