Susikaupk / Focus (2015)

19:37

Šiaip jau filmų recenzijom nebesidalinu, bet šį kartą tiesiog privalau! Tiesiog pirmą kartą po tokio ilgo laiko galėjau pasakyti sau VAU, KAIP PATIKO. Ir net pagalvojau, kad norėčiau išmokti vogti (taip, kaip mačiau filme). Nebloga edukacinė priemonė, ką? Kaip ten bebūtų, jeigu Tau daugiau negu trylika ir nesi paveikus filmams, siūlau peržiūrėti dramą pavadinimu Focus.
Filmas - apie profesionalias vagystes. Skamba gan nuobodžiai, bet tikrai taip nėra! Filmas gan nenuspėjamas, su trupinėliu meilės. Na toks, kad patiktų tiek merginai, tiek vaikinui.Harmoniją palaiko ir gražūs aktoriai: moterys galės seilę varvinti dėl W. Smith, na, o vyrukai dėl M. Robbie (ji filme atrodo tikrai neįtikėtinai!). Negana to, gan juokingos situacijos filme persipina su rimtomis, kriminalinėmis istorijomis. Taigi, kaip ir sakiau... yra visko.

Jeigu esi iš tų, kurie penktadienio vakarais mieliau pasižiūri filmą, negu lekia į šokius, tikrai rekomenduoju pusantros valandos draugaujant su šiuo kriminalu/drama/komedija. Intelekto šis filmas tikrai nepridės, bet poilsiui po sunkių savaitės darbų puikiai pasitarnaus. Na, bent jau mano tokia nuomonė. 

Na, o jeigu šį filmą jau matei, galiu rekomenduoti keletą senesnių, bet man neišdildomą įspūdį palikusių filmų: Dirbtinis intelektas, Apsaugok mus nuo pikto, Vestuvių dainininkas, Cyberbully, Now you see me, Baltasis oleandras, 50 pirmųjų pasimatymų. Manau kol kas užteks! 

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Šito nemačiau, bet Dirbtinis intelektas tai paliko neišdildomą įspūdį, pamenu žiürėjau 4-oje klasėje (vau, jau baigiu 12, time flies), bet atrodo kiekvieną minutę prisimenu. Taip paveikė, tiek verkiau ir lyg ir norėčiau vėl pažiūrėt, bet bijau vėl emocinio priepuolio. :D Nors gal reikės prisiruošti...
    Cyberbully irgi visai neseniai žiūrėjau, neblogas toks. :)

    || Beauty Vibes ||

    AtsakytiPanaikinti
  2. Manęs šis filmas kažkaip nesužavėjo, net nepabaigiau žiūrėti iki galo :) Labiau patiko Now you see me:)

    AtsakytiPanaikinti