Kelionė į Anykščius

20:39

Yra dvi veiklos, kurias labiausiai mėgstu veikti savaitgaliais: nieko neveikti arba kur nors keliauti. Šį sekmadienį nusprendėme aplankyti Anykščius. Tiesiog paskutinį kartą šiame mieste lankiausi prieš maždaug trylika metų. O Justas... jis net neprisiminė kada ten buvo. Oras irgi pasirodė palankus mūsų kelionei, todėl ir leidomės į šį žygį.

Kažkokių didelių tikslų neturėjome. Elementariai norėjosi pamatyti Puntuką ir suvalgyti ledų vaikštant po miestą. Taip ir padarėm. Dar užkopėm į J. Biliūno Laimės žiburį, papietavome miškelyje, užsukome į arklių muziejų. Tiesa, muziejuje buvo išties puiku: ten dirbantys gidai (o gal reikėtų sakyti amatininkai) individualiai mums skyrė laiko, daug pasakojo apie įvairius ūkio padargus. Dieną taip ir užbaigėm. Tiesa, planų turėjome dar daugiau, bet lietus buvo kaip ir simbolis, kad gal jau gana šiandienai. Kitam kartui liko Vilnius SPA ir vasaros rogučių trasa. Ir dar koks šimtas vietų... 
A, vos nepamiršau... Mūsų pagrindinis taškas turėjo būti Anykšių vyninė, bet sekmadieniais ji nedirba. O bažnyčia - viena gražiausių Lietuvoje (čia mano subjektyvi nuomonė). 

Jeigu reikėtų Anykščius apibūdinti penkiais žodžiais, manieji būtų: Puntukas, Šventoji (jinai yra visur), Arklių muziejus, Šilelis. Taigi, dalinuosi keletu storų kadrų iš mūsų kelionės.
You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. Tikriausiai daugumai šeštadienis buvo keliavimo diena. Nes ir mes nusprendėm aplankyti naująjį Papilėje esantį apžvalgos bokštą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip sekėsi? :) Gražu? Tarp kitko, mes sekmadienį keliavom. Šeštadienį tinginiavom :D

   Panaikinti
 2. Kaip fainai, kas va taip be priežasties susiruošėt ir iškeliavot :) iš tiesų, yra kur po tą Lietuvą pakeliauti ir ką pamatyti..:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai, kad yra. Vien Vilnius koks gražus. Žinoma, egzotikos trūksta... norisi keliauti kur šilčiau/įdomiau/neįprasčiau.

   Panaikinti