Essence All about matt makiažo bazė

20:49


Makiažo bazė - tarsi pamatai statant namą. Vienas iš pagrindinių bazės tikslų - paruošti veidą (priklausomai nuo priemonės, makiažo bazė gali nuriebinti veidą, drėkinti, padengti veidą papildomu sluoksniu ir t.t.) gražiam, ilgai išsilaikančiam makiažui. Aš išmėginau bazę ir Essence, kuri turėtų makiažui suteikti matinį efektą. Tiesa, mano veidas blizga itin retai, todėl ši apžvalga bus gan subjektyvi.

Essence All about matt makiažo bazę naudoju vietoj drėkinamojo kremo. Man labai patiko, kad priemonė itin skysta, primena kremus, kurių pagrindą sudaro vanduo. Užtepus šią makiažo bazę, ant veido jaučiu švelnų drėkinimą. Tiesa, vos tik užtepus  Essence All about matt veidas atrodo kiek riebokas (na toks, sudrėkintas), bet vėliau priemonė puikiai susigeria į odą ir veidas iš karto tampa skaistesnis. Makiažas, paruošus veidą šia makiažo baze ant veido dengiasi tikrai gražiai, bet probleminių vietų nemaskuoja (kai naudojamos silikoninės makiažo bazės, sukuriamas papildomos odos efektas ir spuogeliai yra lengviau maskuojami). Na, o į klausimą ar makiažas laikosi ilgiau, atsakyti negaliu, nes akivaizdžių pokyčių nepastebėjau.

Privalumai: odos drėkinimas, lengviau dengiasi makiažas, skalsiai naudojamas, nealergizuoja odos.
Minusai: makiažas laikosi lygiai tiek pat kiek ir be bazės, priemonė gali riebinti veido odą.

Essence makiažo bazės pakuotė atrodo gan paaugliškai, bet tokią priemonę smagu turėti savo kosmetinėje net ir tada, kai tau per dvidešimt. Priemonės naudojimo principas - itin elementarus: priemonė dozuojama išspaudžiant kremo tiek, kiek jo reikia. Higienos atžvilgiu priemonė galėtų būti vertinama itin teigiamai. Tik vėl pastebėjimas, kurį miniu itin dažnai: plastmasė - itin kieta, todėl besibaigiant priemonei, pakuotę teks kirpti.


Reziume. Manau, kad Essence All about matt makiažo bazė gali atsirasti visų merginų, kurių veido oda - normali arba linkusi į sausėjimą. Einant į darbą, universitetą arba mokyklą, tokios makiažo bazės pilnai užteka. O ir padengti šią priemonę ant veido užtrunka vos keletą sekundžių. Taigi, jeigu esate iš tų, kurios ryte mėgsta pamiegoti, bet išėjusios į gatvę nori atrodyti puikiai, siūlau pasvarstyti apie šią priemonę.

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Be makiažo bazės jau nebeįsivaizduoju savo gyvenimo. :) Gal kai kurioms ir nebūtina, bet riebios odos savininkėms tai tikrai makiažą gelbstinti priemonė. ;D Kaip tik ir pačios naudojama Bourjois bazė baigėsi, reikės traukti ieškoti ko nors naujo. :)

    www.beauty-vibes.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na, nors ši priemonė turėtų kontroliuoti veido blizgesį, suteikti matiškumo, bet jos poveikis labai trumpalaikis. Beje, pastebėjau, kad labai greitai išsausina odą. Gal šiek tiek sumažina poras, bet labai nežymiai.

    AtsakytiPanaikinti