SLA Academy Vilnius

22:25

Nežinau, kaip Jūs, bet aš be proto mėgstu tą jausmą, kai man daro makiažą. Pačią procedūrą visada įsivaizduoju kaip kokį šventą ritualą su prabangios kosmetikos kvapais ir minkštais teptukais. Ir vos nepamiršau!... su vizažiste, kurios rankose - ritualo sėkmė. O gal reikėtų sakyti makiažo

Kadangi gan aiškiai išsakiau savo poziciją apie makiažą, turbūt Tavęs nenustebinsiu ir savo pasakojimu apie pasisėdėjimą makiažų specialistės kėdėje. Tik, žinai, tą kartą man rūpėjo ne tik makiažas, bet ir aplinka. Apie ką aš kalbu? Ogi apie visai neseniai duris atvėrusią SLA Akademiją  (SLA Academy Vilnius) Vilniaus centre! Taigi savo įspūdžius pradedu pasakoti nuo pat pradžių.


Apie SLA kaip kosmetikos gamintoją buvau girdėjusi jau gerokai anksčiau. Nieko konkretaus, tiesiog buvau girdėjusi pavadinimą ir žinojau, kad tai profesionalams skirta dekoratyvinė kosmetika. Esu tikra, kad pas kažką net mačiau šešėlių paletę su dangtelyje įspaustu SLA ženkleliu. Bet mano žinios tuo ir baigėsi. Bent jau iki tos dienos, kai mano geriausia (ir vienintelė) bendradarbė parodė man skelbimą, kuriame naujai duris atvėrusios akademijos studentėms buvo reikalingi modeliukai Nude makiažui. Tai ką, smalsumo vedina paskambinau ir... nuėjau. Jau tada mane nudžiugino - malonus Gritės (makiažo mokytojos) balsas. O dar kai paskambino šeštadienio popietę priminti dėl laukiančio užsiėmimo (į kurį turėjau keliauti pirmadienį), iš viso buvau sužavėta! Tas konkretumas ir malonus bendravimas - kertiniai akmenys, kurie lemia profesionalumą ir atsidavimą savo darbui.


Tas žavėjimasis SLA Akademija taip ir neišblėso. Vos tik įžengiau į akademiją pajaučiau moterišką dvasią. Prabangą žyminčios juodai/baltos interjero detalės, puikus apšvietimas ir kosmetikos stalas (toks gan didelis) pilnas įvairiausių makiažo priemonių. Pats tikriausias rojus! O kur dar Gritės geranoriškumas: turėjau klausimų, klausiau, gavau atsakymus. Taigi, nors ir užėmiau stebėtojos poziciją, į savo bendrąjį žinių bagažą įsidėjau dar keletą patarimų. 

Vieną pusę kaip ir aptariau (na tą, kurioje buvau tik aš be akademijos mokinukių), dabar pereinu prie kitų, galbūt Jums aktualesnių pastebėjimų. Taigi, kaip jau minėjau, į SLA Academy atėjau ne šiaip pabendrauti, bet pabūti modeliu Nude makiažui. Tuo metu profesionalės tobulino savo žinias akademijos organizuojamuose mokymuose. Ir ką aš pastebėjau? 
 • Renkamos nedidelės merginų grupės. Vertinu tai kaip vieną iš didžiausių privalumų, nes mažose grupėse lengviau susidraugauti, pasidalinti asmenine patirtimi ir gauti pakankamai dėmesio iš dėstytojo/mokytojo.
 • Atsakoma į visus iškilusius klausimus. Nežinai kaip kažką daryti? Nebijok, Gritė prieis ir paaiškins. Be to, juntamas nuolatinis grįžtamasis ryšys, nes mokytoja prieina ir pagiria už kruopščiai atliktą darbą. 
 • Suteikiamos ne tik praktinės, bet ir teorinės žinios. Merginos nėra numetamos į darbą su mintimi "praktikuojantis geriau išmoks". Pirma išaiškinamas eiliškumas, priemonių naudojimas ir pan. (Žinau, nes mane dažiusi mergina vis pasižiūrėdavo į užrašus).
 • Dirbama su konkrečiu atveju. Pamenate pasakojau, kad lankiau makiažo kursus SAU? Man tikrai patiko, bet buvo dirbama labai abstrakčiai: nurodomas šabloninis makiažo atvejis, kuris "turi" tikti visoms. SLA akademijoje pastebėjau, kad orientuojamasi į konkretų atvejį (pvz.: mane) norint pasiekti geriausio makiažo efekto. 
 • Mokymu metu suteikiamos visos makiažui reikalingos priemonės. Turbūt didžioji dalis mokyklų jas suteikia, bet reikėtų atkreipti dėmesį, kad tai ne šiaip koks masinės gamybos prekinis ženklas, bet aukštos kokybės natūrali ir organinė kosmetika iš Prancūzijos.
SLA Academy Vilnius organizuoja ne tik makiažo kursus profesionalėms, bet ir tokioms kaip aš. Na, tokioms, kurios nori išmokti pasidažyti dėl savęs. Iš tikrųjų, aplankiusi šią itin puošnią mokyklą, supratau, kad noriu užsirašyti į organizuojamus Makiažo kursus SAU. Ir ne tik dėl fizinės aplinkos, bet ir dėl to emocinio pasitenkinimo. Esu girdėjusi juoką, kad pažiūrėjus į kosmetologės antakius galima spręsti ir apie jos darbo kokybę. Lygiai tas pats ir šiuo atveju: tvarkingai ir profesionaliai pasidažiusi mokytoja tik dar kartą įrodo, kad pasimokyti yra ko.Tarp kitko, mačiau, kad SLA Academy dalyvaus Pelenės parodoje. Jeigu sudominau, užsuk, pakalbink! Įsitikinsi, kad nemeluoju. Na, o jeigu savaitgalis bus užimtas, užsuk į jų facebook puslapį ČIA.
P.S. Nuotraukas paskolino Gritė.You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

 1. Labai džiugu, kad atsirado tokie kosmetologijos kursai Vilniuje . Dabar yra galimybė ir tokioms paprastoms merginoms kaip aš išpildyti savo svajonę. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atrodo tikrai įspūdingai. Ir šiaip, labai smagu, kad pasidalinai tokia informacija. Manau, daugelis merginų susivilios tokius makiažo kursus aplankyti. :)

  AtsakytiPanaikinti