Nu-pore veido kaukės su kolagenu

20:56

Kolagenas pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios pagerina odos elastingumą, stangrumą bei atsinaujinimą (informacinis šaltinis čia). Aprašymas vilioja, tiesa?

Naršydama iherb.com, pastebėjau patrauklų pasiūlymą veido kaukėms su kolagenu. Pakuotė, kurioje buvo dvi skirtingos veido kaukės, man kainavo vos 1$. Tai kaip neįsigysi... Ypač kai apie priemones su kolagenu - taip gerai atsiliepiama. Tik tiesa ta, kad man teko labai nusivilti.


Taigi, lašelis pozityvo. Pakuotė labai kokybiška, kaukės gražiai supakuotos. Priemonės nereikia nuplauti, todėl naudoti priemonę - iš ties patogu. Pats kaukės principas man taip pat patiko: užsidėjai medžiaginę veido formos skiautę, palaikei, nusiėmei ir vualia. O ir kvapas toks gan prabangus. Bet tai naudos tiek ir pastebėjau.

Pati priemonė - skaidri, tokios gelinės-aliejinės konsistencijos. Dėl tos priežasties ji gan sunkiai gėrėsi į odą. Tiesą pasakius, panašu, kad priemonė taip ir liko ant odos paviršiaus, nors informaciniame lapelyje aiškiai parašyta, kad kaukė - nenuplaunama. Na, nežinau, taip ir vaikščiojau iki vakaro riebaluotu veidu, kol trūkus kantrybei visko nenusiploviau. O ir džiaugiuosi, kad priemonę nušveičiau nuo veido.... 

Nusivylimai. Veido kaukę naudojau ant sveikai atrodančios, švarios odos (tikėjausi, kad taip pasieksiu geresnį rezultatą, visgi priemonė - ne gydanti aknės sukeltas problemas), bet po priemonės naudojimo buvau nusiminusi: poros užsikimšo, veidą ėmė stipriai berti. Be to, kolageno ant medžiagos - tiek daug, kad sunku jį paskirstyti ant veido odos net nuvalius perteklių. Taigi, priemone esu iš esmės nepatenkinta.


Kaip man gaila, kad tokios gražios pakuotės buvo (ir yra) nieko vertos. Galbūt ši priemonė taip agresyviai nereaguotų į vyresnio amžiaus moterų odą. Bet, galimas daiktas, kad priemonė lygiai taip pat alergizuotų veidą kaip ir mano atveju. Nuoširdžiai sakau, nerekomenduoju. Šimtą kartų geriau įsigyti paprastą veido molį iš Eurokos. 

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. :D o tai kodėl tada tiesiog šaltiena veido nepasitrinti, jei tikslas kolagenu padengti?

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O apie tai niekada nesusimąsčiau :D bet panašu, kad būtų panašiai veikę kaip ir ši kaukė. Na, tik šaltiena galbūt mažiau kimštų poras :D

      Panaikinti