Catrice Matt Mousse Make Up makiažo pagrindas

22:18

Turbūt nesuklysiu sakydama, kad makiažo pagrindas - vienas iš merginų geriausių draugų. Suvienodinti veido spalvą, paslėpti trūkumus, padidinti pasitikėjimą - šias ir dar galybę funkcijų atlieka veido dekoravimo priemonės. Svarbu tik išsiaiškinti savo poreikius ir rasti tinkamą makiažo priemonę. Aš taip gyriau (ir toliau giriu) Catrice All Matt makiažo pagrindą, bet nusprendžiau išbandyti ką nors naujo. Į mano rankas pakliuvo dar vienas Catrice produktas! Tik šį kartą ne kreminis ar skystas, bet presuotas-skystas (kaip kitaip pavadinti, tikrai nežinau) makiažo pagrindas.

Pirmą kartą tokio tipo priemonę išmėginau dar mokyklos laikais. Pamenu, draugė turėjo kreminį makiažo pagrindą iš Oriflame. Vieną kartą pabandžiusi pastebėjau, kaip puikiai tokio tipo priemonės maskuoja spuogelius ir poras. Taip išmėginau antrą, trečią kartą, kol nusprendžiau ir pati įsigyti. Tai ką, tada su kreme pudra susidraugavome ir naudojau ją gerus du metus, kol baigėsi galiojimo laikas. O po to ėmiau ir pamiršau, kad tokio tipo priemonės egzistuoja. Bent jau iki Justo gimtadienio...


Penktadienį turėjau galimybę išeiti į žmones. Pirmą kartą aplankiau Pasakos kino teatrą, kur žiūrėjome nuostabų filmą pavadinimu "Samba". Taigi, tokia proga norėjau ypatingai pasipuošti: pasidažiau akis, antakius, blakstienas, skruostikaulius ir, žinoma, veidą. Praktiškai visos priemonės buvo anksčiau nenaudotos (tokia proga, gi galima...). Ir ką, jaučiausi graži!

Nenoriu išsiplėsti, todėl keliu pati sau klausimą: Kuo man Catrice Matt Mousse pasirodė patraukli?
 • Ši kreminė pudra yra viena stipriausiai maskuojančių mano kada nors bandytų priemonių. 
 • Be to, veidas atrodė toks lyyygus ir gražus. 
 • Pati priemonė itin puikiai prisitaikė prie mano natūralios veido spalvos, todėl nesijaučiau nemaloniai ar keistai. Turiu pasakyti, išėjusi į miestą pasitikėjau savimi ir savo sukurtu įvaizdžiu. 
 • Priemonę itin lengva paskirstyti ant veido. Tik pastebėjau vieną dalyką: paskirstant priemonę makiažo kempinėle, priemonė nesusigeria į pačią kempinėlę. Ko gero taip yra dėl sudėtyje esančio silikono ar panašaus pobūdžio elemento.
 • Galima naudoti ir ant išsausėjusio veido. Pudra pasidengia gražiai, veidas nešerpetoja. 
 • Priemonė išsilaiko visą dieną! Pasidariusi makiažą apie pietus, vakare dar džiaugiausi lygiu ir gražiu veidu.

TIK... Ne viskas buvo taip nuostabu. Noriu paminėti ir kuo man ši priemonė nepatiko.
 • Grįžusi ant veido radau keletą naujų spuogelių. Ko gero taip yra būtent dėl anksčiau minėto silikono, kuris kemša poras. Be to, nuvalius makiažą, nosis pasidarė šiurkšti ir pilna mažų juodų spuogelių (t.y. porų).
 • Priemonę sunku nuplauti vandeniu. Nekalbu apie 100% priemonės pašalinimą nuo veido tik vandeniu, bet man patinka nuvalyti dalį makiažo tokiu būdu, o tik po to naudoti kitas priemones. Nieko neišdegė...Privalumų vizualiai daugiau negu trūkumų. Tik rekomenduočiau su šia priemone elgtis atsargiai. Ypač merginoms, kurių veido oda linkusi į aknę arba sausėjimą. Geriau naudoti mažiau maskuojančias, bet odos nekemšančias dekoratyvinės kosmetikos priemones. Kita vertus, jeigu ant kaktos išaugo spuogas, o šis vakaras - ypatingas, Catrice Matt Mousse kreminė pudra - puiki išeitis paslėpti visas problemas. Taigi, jeigu reikėtų tarti lemiamą žodį, sakyčiau, kad šis makiažo pagrindas skirtas tik ypatingoms progoms, kada norisi išskirtinai gražaus ir sveiko veidelio.

You Might Also Like

8 komentarai (-ų)

 1. Sudominai. Jau ne pirmą atsiliepimą skaitau apie šią pudrą. Prieštaringi, bet pliusus panašius įvardija visos, vien dėl jų noriu išmėgint ir aš :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, kad galėčiau pasidalinti šia priemone. Tik bandau įsivaizduoti, kur gauti kokį induką ar pan., kad pavyktų dar ir sau truputį pasilikti toms specialioms išvykoms.

   Panaikinti
  2. Kaip smagu, bet man regis truputį problematiška :). Nes aš tada norėčiau kaip nors atsidėkoti, o nežinočiau kuo :)

   Panaikinti
  3. Priimčiau planšetę mainais! :D

   Panaikinti
 2. O man tokio tipo pudros labai netinka, pabrėžia visus odos išsausėjimus, ir dažnai tepant ant veido susivelia į kažkokius gumuliukus. Tai lieku prie skystų makiažo pagrindų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš po baseino malonumų tepiau šią pudrą ant "pliko" veido ir neišsausėjo. Labai bijojau, bet po to man buvo kažkoks VAU rezultatas :D

   Panaikinti
 3. Kažkada, kai dar varsčiau mokyklos duris, pati mėgstamiausia pudra buvo Maybelline "Matte mousse" . Greitai išsisklaido, suteikia matiškumo, nereikalauja sausos pudros, - atrodė daugiau ir nereikia.Tik su laiku ėmiau pastebėti, jog neatrodo taip natūraliai kaip skystos pudros ir jau kuris laikas negrįžtu prie panašių produktų. Bet šią išmėginti būtų įdomu, kai taip gražiai atsiliepi :) Ypač, jog vasarą norisi kuo mažiau blizgesio :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šiaip man pasirodė gan natūraliai ši priemonė. Bet čia gal dėl to, kad labai atitaikiau spalvą? :)

   Panaikinti