Kaip kartais pailsėti nuo galvos plovimo? Arba sauso šampūno istorija mano namuose

17:32

Nepamenu, kada prasidėjo sausų šampūnų mada. Tik pamenu, kad prieš keliaujant į Granatas, nusprendžiau jį įsigyti. Ir ką? Nusivyliau. Net nesivežiau į festivalį, nes pirmą kartą pabandžius (dar būnant namie), likau nepatenkinta: plaukai staiga pražilo (flakone esanti priemonė - balta, todėl akimirksniu nudažo plaukus) ir net iššukavus liko ta balta spalva. O patikėkit, tada šukavau šukavau plaukus, bet po to vistiek nuėjau išsiplauti galvą. Tokia buvo mano pirmoji pažintis su Psssst! sausu šampūnu. Iki dabar...


Pradėjus tvarkytis lentynas ir dėžes su kosmetika, iš naujo išsitraukiau šį sausą šampūną. Daviau dar vieną šansą. Ir jis visiškai priešingas pirmajam. Turbūt tai viena iš nedaugelio situacijų kada pakeičiau savo nuomonę. Taigi, pasakoju toliau... Nepamenu kaip ir kodėl, bet dar kartą nupurškiau savo plaukus ir gerai juos iššukavau šukomis, kurios skirtos plaukų dažymui. Išsišukavo puikiai, plaukai tapo purūs ir jokių riebalo ženklų! Dabar tingiomis dienomis mėgaujuosi šia priemone.

Kokius privalumus ir trūkumus pastebėjau naudojant šią priemonę?
 • Purūs plaukai. Ryte atsikėlus dažniausiai negaliu susitvarkyti su savo plaukais: sukritę, negražūs ir pan. Užtat naudojant šią priemonę plaukus lengva formuoti ir padėti į tą vietą, kurią norisi.
 • Švaros jausmas juntamas visą dieną! Man tai tikras džiaugsmas, nes galvą plaunu kasdien. Panašu, kad priemonė - labai stipri, nes teko skaityti, kad kai kurios veikia vos pusdienį.
 • Labai stiprus kvapas. Dažniausiai jis dienos eigoje dingsta, bet vieną kartą kvapas buvo toks intensyvus, kad pačiai buvo sunku veikti organizuotai. Bet tikrai, net pykino.
Negebu analizuoti produktų sudėties, bet panašu, kad šis produktas nėra pats draugiškiausias plaukams. Visgi kažkokiu būdu iš plauko šaknų yra ištraukiamas riebalas ir sukuriamas švarumo jausmas. Bet kokiu atveju, kartais pasimėgauti sauso šampūno teikiamu džiaugsmu galima. Nerekomenduoju kiekvienai dienai, bet tais ekstra atvejais, kai labai skubame arba leidžiame laiką gamtoje, tikrai bus ideali priemonė! 

You Might Also Like

6 komentarai (-ų)

 1. Turėjau Garnier sausą šampūną, tai super buvo :) Dabar turiu tą rudą, kur Eurokose akcija, tai kvapas baisus, net nesinori man jo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šito kvapas man irgi nelabai. Na, bet kritiniams atvejams visai neblogai :D

   Panaikinti
 2. Sito sauso sampuno nesu bandziusi, bet siaip sausi sampunai dabar man privalomi produktai. Mano plaukai labai sausi, bet prie saknu jau kita diena buna priglude. Sausas sampunas padeda "sutaupyti" viena ar du galvos plovimus per savaite :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tai stengiuosi neįprasti, nes nenoriu nužudyti savo plaukų :D Ir taip silpni jie...

   Panaikinti
 3. O kur pirkai šį šampūną ? :) arba aš kažkokia nepastabi paprastų šampūnnų skyriuje arba tikrai nežinau kur ieškoti :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pirkau VCUP'o Eurokose. Jie truputį kitur padėti, negu visi šampūnai (bent jau tuo metu taip buvo) :D

   Panaikinti