Erdesa Kosmetinių teptukų plovimo priemonė

12:55


Juokas juokais, bet apie makiažo šepetėlių valymą sužinojau tik tada, kai pradėjau lankyti makiažo kursus (rugpjūčio mėnesį). Dar kartą įsitikinau, kai perskaičiau tinklaraštininkės Živilės iš Tu nusipelnei! straipsnelį apie būdus, kaip ji valo makiažo šepetėlius. Tada ir susimąsčiau, kad laikas įsigyti priemonę, kuri žudytų bakterijas nuo mano taip mylimų šepetėlių. Taip mano namuose atsirado kosmetinių teptukų plovimo priemonė iš Erdesos.

Apie šią priemonę sužinojau tuose pačiuose kursuose. Kadangi šepetėlius turėjome nuvalyti kaskart panaudojus, išmokau naudotis šia priemone ir ji man labai patiko. 

Kodėl man patinka ši teptukų valymo priemonė?
 • Pirmiausia, ši priemonė yra koncentratas, kurį reikia skiesti su vandeniu. Dalis, kurią išnaudojau - perpilta į buteliuką su dozatoriumi ir praskiesta su vandeniu. Taigi, priemonės užteks labai ilgam. Pati baiginėju buteliuką, kurį sumaišiau dar rugpjūčio mėnesį. 
 • Man patinka gaivus (bet gan intensyvus) kvapas. Jis tikrai neprimena alkoholio, labiau gėles ar kažką panašaus. Tikrai jaučiu, kad šepetėliai - švarūs. Po to, kai šepetėliai išdžiūva, tas kvapas tikrai nebeerzina nosies.O ir šepetėliai tikrai puikiai nusivalo. 
 • Prieinama kaina. Iš tikrųjų, anksčiau galvojau, kad Erdesos priemonės - brangios ir ne mano kišenei. Pasirodo, kad šis buteliukas kainuoja ~20 lt, o užtenka jos ilgam ilgam. 
 • Labai greitai džiūva. Šepetėlis yra apipurškiamas šia plovimo priemone ir valomas į servetėlę kol nelieka dažo spalvos. Tada šepetėliai - gražiai suguldomi ir paliekami džiūti. Jokiu būdu ne prie radiatoriaus ar statmenai, nes tokiu būdu gali atlipti dažai nuo teptuko kotelio (mano pirmieji bandymai buvo nesėkmingi).
Kita vertus, kažin ar tokia priemonė galėtų būti bloga. Na, žinoma, jeigu netinka kvapas (pavyzdžiui, kvepėtų spiritu) arba šepetėliai lieka murzini, vargu ar tai būtų itin pozityvi patirtis naudojant teptukų plovimo priemonę. Tik aš dar nesusidūriau su tokia patirtimi. Kaip jau sakiau, ši priemonė kvepia gaiviai ir neerzina savo alkoholiniu kvapeliu

Iš tikrųjų, bene vienintelis minusas, kad buteliukas - ne itin sandarus. Kartą vežiausi šią priemonę namo ir ji truputį pabėgo. Labai džiaugiuosi, kad turiu sveiko proto tiek, kad skysčius sudedu į plastikinius maišelius. Užtat visa rankinė labai labai kvepėjo. 
Dabar jau žinau, kad kažkokia priemonė - būtina mūsų grožio rutinoje. Sunku patikėti, bet makiažo šepetėliai - puiki terpė bakterijoms augti. Nešvarūs šepetėliai gali turėti įtakos spuogų atsiradimui ar alergijoms. Kas gi to nori? Geriau jau išsiugdyti naują įprotį ir kaskart (arba bent jau kartą savaitėje) panaudojus šepetėlius, juos nuvalyti. Ir oda sveikesnė, ir teptukai švarūs. 

You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. O, buvo labai įdomu paskaityti apžvalgą, ketinu pirkti šią Erdesos priemonę, kai dabar naudojamas šepetėlių šampūnas pasibaigs :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :) Tikrai rekomenduoju šią priemonę. Buteliuko užteks ~5 "sumaišymams". Manau, kad ilgaaai naudosi :D

   Panaikinti
 2. Jau reikia ir man šios priemonės :)

  AtsakytiPanaikinti