Work and Travel USA: California // Arba homoseksualų ir kalnų oazė, kurią įsimylėjau

14:21

Itin laisvomis pažiūromis garsėjantis San Franciskas - dar vienas miestas, kuriame norėčiau gyventi. Ir ten liko dalis mano širdies! Tie maži namai, itin malonūs žmonės ir visur skambanti muzika. O kur dar Alkatraso kalėjimas su savo įdomia istorija (taigi pats Krikštatėvis ten kalėjo!), Golden Bridge ir šimtai restoranų iš kurių - didžioji dalis - jūros gėrybės. Vaikščiodamas gatvėmis gali pastebėti kabančias vėliavas, kurios skelbia, kad šiuose namuose gyvena homoseksualai. Ir niekam net į galvą neateina ant tų žmonių pykti ar negražiu elgesiu reikšti nepasitenkinimą vienos lyties asmenų gyvenimu po vienu stogu. Hipiška atmosfera ten juntama iki šiol! Ta ramybė, laisvė elgtis kaip nori (tą pačią minutę įkėlus koją į miestą) ir tvarka taip sužavėjo, kad iki šiol su šypsena prisimenu visas ten apvaikščiotas vietas. Taip ir norisi grįžti...
O kur dar Stanfordo universitetas, Yosemitte's nacionalinis parkas, Santa Barbara ir Los Angeles. Universiteto teritorija tiesiog milžiniška (ko gero miestelio dydžio, lyginant su Lietuva)! Josemitės parkas - gražus ir unikalus (bet Yellowstone'as šimtą kartų fainesnis), o Santa Barbara tiesiog gniaužianti kvapą savo kalnais ir palmėmis! Na, o Los Andželas pasirodė tarsi takoskyra tarp to, kas turtinga ir to, kas pragariškai skurdu. Dėl to turbūt ir nepaliko tokio įspūdžio.

Kaip turbūt pastebėjote, daugiausia dėmesio skyriau San Fransiskui. Miestui, kuris niekada nemiega. Miestui, kuriame mačiau ir jaučiau save. Galbūt tai nebuvo taip gera ir gražu, kaip Wyominge, bet bent jau buvo daugiau malonios civilizacijos. Taigi, draugai ir draugės, dalinuosi dalimi grožio, kurį pamačiau Saulėtoje Kalifornijoje! Vis dar leidžiu sau pasvajoti, kad kada nors vėl stovėsiu ten. Ši kelionė buvo daugiau negu gražių vietų ir istorijos paieška. Tai buvo kažkas, ką taip norėjau pajausti širdimi. Ir pajaučiau!

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Baltas pavydas! Nuotraukos gniauzia kvapa :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tą patį jaučiu ir aš kaskart žiūrėdama nuotraukas.:D Be to, ačiū!

      Panaikinti