Veido valymo įrenginys Clarisonic Mia

17:05

Kiekvienos merginos svajonė - skaisti ir lygi veido oda. Tik kaip to pasiekti? Išbandžiau įvairius vaistinius kremus, vitaminus, šveitikliu, kaukes, veido valymus ir t.t. O tada įsijungiau youtubę ir pastebėjau šimtus filmukų, kuriuose merginos (ir vaikinai) giria keistą, niekada anksčiau nematytą aparatą. Delsiau, skaičiau, klausiau atsiliepimus ir nuvykusi į Ameriką įsigijau šį stebuklą. Taip daugiau negu metus savo rankose laikau Clarisonic Mia


Įsigijau patį paprasčiausią Clarisonic aparatą, kuris turi vos vieną mygtuką (sunkesni mechanizmai mano namuose lūžta arba nėra naudojami). Be to, lyginant aprašymus, pastebėjau, kad man puikiai užteks ir šio aparatėlio. Taigi, kuo gi toks ypatingas šis įrenginys?
 • 6 kartus geriau pašalina kosmetikos likučius negu valant rankomis. Savaime suprantama, kad kur kas geriau yra pašalinamos ir negyvos odos ląstelės ir nešvarumai.
 • Turi skirtingas galvutes, kurios, tinkamai pritaikytos, nepažeis odos paviršiaus ar net užsidėjusių šašelių. O ir poras labai puikiai valo.
 • Padeda geriau absorbuoti veido kremus bei kitas priežiūros priemones. Taigi, tai geriausias būdas pasiekti gerų rezultatų naudojant įvairius kremus. Prisiklausiusi milijono nuostabių atsiliepimų, optimistiškai pradėjau naudoti šį aparatą. Ištrinu veido odą prausikliu ir minutę sukamaisiais judesiais valau veidą. Po to nuplaunu prausiklio likučius ir tepu kremą. Iš tikrųjų, ilgą laiką šis aparatas gulėjo spintelėje nenaudojamas, nes mano naudotos priežiūros priemonės neputojo (naudojau rūgštines priemones, todėl nejaučiau poreikio jį naudoti). 
Ir žinote ką galiu pasakyti? 
Nors Clarasonic ir yra tikrai geras aparatas, nemanau, kad jis yra vertas savo kainos. Naudoju jį kiekvieną vakarą jau daugiau negu savaitę ir matau pagerėjimą. Tik vienas pastebėjimas: tai ne tik šio įrenginio pasiekimas. Šiuo metu stengiuosi atsisakyti pieno produktų, gerti daugiau skysčių (skaičiuoju ir arbatas), naudoju ekologiškas veido priežiūros priemones (veido kremą ir šveitiklį) bei prausikliu du kart per dieną plaunu veidą. Taigi, esu tikra, kad nuosekli ir tinkama priežiūra, o ne vienas ar kitas įrenginys, yra būdas turėti skaisčią ir sveiką veido odą!

You Might Also Like

13 komentarai (-ų)

 1. Mary Kay irgi turi panašų aparatėlį su visais 2 mygtukais, jei gerai pamenu. Irgi fantastika. Jei ant kelio pamestus rasčiau €69, greičiausiai nusipirkčiau. O tai jau nė nebežinau, kas galėtų išvalyti ir padėti mano veido odai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, radus 69 eurus, geriau nusipirk ką nors iš Eco Desire. Bent jau akivaizdu, kad veikia.

   Panaikinti
  2. Nupirksiu bet ką už bet kiek, jei tik tai garantuotai išvalys odą nuo inkštirų taip, kad jų daugiau nebeatsirastų. :D

   Panaikinti
 2. Ieva, inkštirų deja, niekas neišvalys, taip kad jų nebūtų, bet galiu rekomenduoti labai gerą kosmetologę Esfiri salone, jei kada būni Vilniuje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man visgi optimizmas dėl Clarisonic vis dar neišblėso! Ir vis dėlto vanduo ir pieno produktų atsisakymas neabejotinai duos daugiau naudos nei kažkoks aparatėlis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Laba, norėjau pasidomėti, o kur perki pasikeitimui šepetėlius? :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ir šis veido valymo įrenginys tikrai yra veiksmingas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Veido valymams tikrai neprilygsta šio aparato procedūros, bet makiažą nuvalo tikrai puikiai.:)

   Panaikinti
 6. Šaunuolė, kad atsisakai pieno produktų! Tačiau arbata nėra labai geras skystis... Daugelis arbatų tonizuoja, plius reikia žiūrėti, kad būtų ekologiškos, be dažiklių, gerti be cukraus ir riboti kiekį. Du tris puodelius per dieną gal ir gerai, bet žalią ir juodą patartina nedažnai ir tik kartą. Geriausia, jei nori daugiau skysčių ir geros odos būklės patarių paprastą tyrą vandenį:) Arbata yra virintas, nebegyvas vanduo. O tyras yra gyvas ir daug naudingesnis. O su cintrina ir mėtomis laaaabai skanu! Žinau tai, nes daug domiuosi mytyba, pati bandau susiderinti, kad veido odos būklė pagerėtų... Tiesiog norėjau pasidalinti savo žiniomis, gal pravers ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Jau 1 metai laiko kaip esu atsisakiusi pieno produktų, bet nuoširdžiai galiu pasakyti, kad ka-kokių pastebimų odos pagerėjimų tikrai nepastebėjau ( dažnai vis iškyla spuogeliai, nemažai inkštirų), kasdien visad išgeriu po 2 litrus vandens. Merginos, nebūkit naivios ir neapgaudinėkit savęs,jei galvojat, kad jeigu atsisakysit tik pieno, varškė, jogurto, grietinės, tai čia bus pieno produktų atsisakymas, Pieno yra labai daug kur, tad jeigu tikrai norit nevartoti šio produkto, turit atsisakyti ir visų šokoladų, saldainių, beveik visų konditerijos gaminių ( beveik visur į sudėtį įeina pienas). Ir tik ilgą laiką nevartojus, organizmas išsivalo ir galima pasiekti kažko, nors aš atsisakiau būtent dėl sveikos gyvensenos principo, o odai poveikio nepastebėjau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, Tu teisi. Kita vertus, ne visi pieno produktai - alergizuoja. Pavyzdžiui, kefyras man neturi kažkokios neigiamos reikšmės, o štai pienas, sūreliai, sūriai, sviestai ir t.t. turi. Manau, kad ne pats faktas "atsisakyti 100proc pieno produktų" - svarbus, bet ta galimybė pastebėti, kada ir kaip reaguoja veido oda bei sveikata. Tiesioginį blogumą jaučiu valgydama sausus pusryčius (pučia pilvą ir pan.), sūreliai, varškės tiesiogiai neturi tokios akivaizdžios įtakos, jeigu jų nėra per daug, bet ant veido po to atsiranda spuogelių.

   Panaikinti