Užsakymai iš iHerb.com

21:19

Turbūt nieko nenustebinsiu, esu priklausoma nuo internetinių parduotuvių. Prisikraunu pilnus krepšius ir... išjungiu svetainės langą. Vien tas psichologinis pamąstymas ko noriu, ko reikia, ką įsidėjau ir parsinešiau namo - vienas iš būdų patenkinti savo materializmą. Taigi, žiūrėdama M.A.M.A apdovanojimus, nusprendžiau papasakoti apie pačią didžiausią amerikietišką vaistinę - iherb.com!
Ši internetinė svetainė - pati nuostabiausia iš mano žinomų. Nors rūbų bei avalynės ten nėra, bet grožio ir sveikatos priemonių - milijonai! Šampūnai, kosmetika, prieskoniai, saldumynai, vitaminai ir t.t. Beveik viskas - ekologiška, arba bent jau gražu (kalbant apie sudėtis). Paskutinįjį kartą leidau sau paišlaidauti ir įsigijau sau tris labai vertingus daiktus ir kai ką Jums (jau niekam ne paslaptis).


Kodėl verta apsipirkti šioje internetinėje parduotuvėje?
  • Nemažai prekių, priskaičiavus ir siuntimo išlaidas, yra gerokai pigesnės negu Lietuvoje. Man pačiai sunku patikėti, kad siųstis prekes iš Amerikos gali būti pigiau, negu nusipirkti kur Maximoje ar Rimi.
  • Tarp kitko, nusipirkti veganiško, žaliavalgiško ar vegetariško maisto Lietuvoje - gan didelis iššūkis. Tai kodėl gi nepabandžius paragauti kažką naują ir sveiką?
  • Labai labai didelis pasirinkimas. Čia galima įsigyti praktiškai visko, ką tik sugalvojate. Vat, pavyzdžiui, užsimaniau vitaminų su Nimbamedžiu (padeda išspręsti veido problemas, šalina toksinu ir t.t.) ir radau juos. 
  • Pirmojo apsipirkimo metu, panaudojus kodą, gaunate 5$ nuolaidą (mano kodas, kuriuo galite pasinaudoti - KBJ409). Vėliau galite pasidalinti savo kodu, kuriuo pasinaudoję Jūsų draugai, padės Jums sukaupti virtualius pinigėlius, kuriais galima atsiskaityti šioje parduotuvėje!
  • Atsiskaityti galima praktiškai visomis kortelėmis! O ir užsakymas - labai paprastas. Viskas paaiškinta (deja, angliškai).
  • Prekės atkeliauja per 2-4 savaites. Jeigu bandau sutaupyti, renkuosi siuntimą paštu. Šiuo atveju gali šiek tiek išgąsdinti, tai, kad siuntinys nėra registruojamas. Gerosios patirtys rodo, kad siuntos pasimeta labai labai retai. 
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
  • Reikia pasidomėti vyraujančiais valiutos kursais. Kadangi siuntinys keliauja ne iš ES valstybės, yra galimybė mokėti muitus. Negaliu nurodyti tikslios sumos, bet ji neturėtų viršyti maždaug 21 EUR. Siuntimas į šią sumą neįeina, taigi dėl to galite nesijaudinti. Tik sukaupti internetiniai pinigėliai (rewards'ai) skaičiuojasi į šią sumą! (Order total - shipping = suma, kurią mato muitinininkai)

Aš galiu ir meluoti, tiesiog tuo vadovaujuosi kaskart rinkdamasi prekes ir kol kas neteko mokėti muitų mokesčio.

Taigi, kviečiu apsilankyti šioje internetinėje parduotuvėje ir pasivaikščioti po jų lentynas. Jeigu esate panašūs į mane, prireiks laiko, kad svetainė taptų sava (man išdėstymas pasirodė kiek painus), bet kai ją atrasite, tikrai patiks. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)