Tangle Teezer mada - tuštesnės piniginės ir šimtai nepatenkintų merginų

13:21

Turbūt esate girdėję apie Tangle Teezer šukas, kurios žada stebuklus: jokio plaukų elektrinimosi, pešimo, vėlimosi. Šukuoti plaukus galima net ir drėgnus, kas šiaip nėra rekomenduojama. Šukas (o gal reikėtų sakyti šepečius) naudoja ne tik grožį puoselėjančios panelės, bet ir profesionalūs kirpėjai, plaukų stilistai. 
Skamba gražiai, dėl to nereikia stebėtis, kad šis stebuklas susilaukė dėmesio ir lietuvaičių tarpe. Tūkstančiai merginų, kurios naudojasi instagram'u ir facebook'u turėjo galimybę įsigyti šias šukas iš merginos, kuri nuotraukomis ir tekstais bandė įrodyti šio šepečio naudą. Taigi išmėginti susigundžiau ir aš.Pasirodo, nevertėjo to daryti. Daugiau įvairių pastebėjimų, merginų istorijų apie šias šukas ir pardavėją Laimą galite rasti ČIA. Toms, kurios neturi tiek daug laiko, pabandysiu informaciją pateikti punktais.
 • Prekyba, kurią vykdo forume minėta mergina - nelegali.
 • Parduodama neoriginali prekė, nors yra teigiama, kad tai originalas (siūlau atkreipti dėmesį į originalų formą ir spalvas Tangle Teezer oficialioje svetainėje ČIA). Kad tai ne originali prekė, galima pastebėti iš dantukų (jie turėtų būti guminiai, o ne plastikiniai), spalvos, formos, plaukų elektrinimosi.
Ką tokiu atveju turėtumėte daryti?
 • Paskambinkite 1882 (VMI pasitikėjimo numeris), paspauskite 8. Bus tiriama ši situacija. Darbuotoja užtikrino, kad tokiu būdu gali būti užkirsta nelegali prekyba.
 • Susisiekite su panele, kad būtų gražinti pinigėliai ir galėtumėte įsigyti kokybišką, aprašymą atitinkančią prekę. 
 • Kitą kartą pirkdamos prekę, kuri yra pardavinėjama masiškai, prašykite sąskaitos faktūros arba čekio. Jeigu tai legali prekyba, problemų nekils.
 • Būkite atidesnės. Šias šukas (kalbu apie neoriginalią prekę) galima įsigyti 5 kartus pigiau (!!!) ebay.com ar kitose panašaus pobūdžio svetainėse.
 • Jeigu norite įsigyti originalią prekę, siūlau apsipirkti patikimose interneto parduotuvėse.
Netaktiška analizuoti žmogaus būdą ir išvaizdą (sprendžiant iš Laimos nuotraukų ir pasisakymų, kuriuos galite rasti ČIA), bet labai nesmagu, kai tokioje gražios merginos galvoje, sukasi tokios negražios mintys. Na, bet jau pamoka tūkstančiui panelių, o ir pačiai, labai nebloga.

You Might Also Like

24 komentarai (-ų)

 1. O geras, seku as ta poniute instagrame ir galvoju, kad kazkas cia netaip :)
  As pati tangle teezer nebandzius, bet naudoju jau antra macadamia no tangle ir esu labai patenkinta :) Noretum, galeciau pasiulyti isbandyti siek tiek pigiau ir originalu tikrai :)) Tik dabar jauciu paste neimanoma prieit siuntinuko issiust :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pašte dabar tikrai neįmanomos eilės. Aš buvau nuėjusi, tai ~15 žmonių (jeigu ne daugiau) nuolat laukia eilėje. Gerai, kad yra pas mus skirtingos kasos, kur 1 mokėjimams ir siuntoms, o kita - siuntoms atsiimti. Tai jeigu nieko nereikia pirkti, gali greit "apsisukti", bet jeigu reikia laukti eilėje...:D

   Panaikinti
 2. Pradėjau skaityti, tokia pasipiktinus, nes galvojau kažką blogo pasakysi :) Aš pati turiu orginalias ir esu labai patenkinta. Čia kurią dieną pas draugę pradėjau šukuotis jos šukomis ir galvoju, kas čia ne taip, paskui tik suratau, kad čia ne plaukai mano tokie susivėlę, o šukos netinkamos. Aš saviškėmis labai patenkinta. Pirkau iš www.asos.com Šaunuolė, kad aferistes paviešini. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man labai gaila, kad tokie dalykai vyksta. Ne tiek gaila, kad nelegali veikla, kiek pats faktas, kad šukos perkamos už 3usd, o parduodamos už 39lt. (eurais nepirkau, todėl nežinau, kiek gi dabar jos vertos buvo). Pati galvoju užsisakyti iš asos naujas. Vien dėl smalsumo.:) Ir ačiū, kad esi su manimi.

   Panaikinti
 3. Originalias isigyjau is Pigu.lt ir tikrai esu patenkinta. Tiek sausus, tiek slapius plaukus galima sukuoti, kas aisku nepatartina. Bet, kad veiktu elektrinimasi nepastebejau, o ir drauges, naudojancios tiek TT, tiek macadamijos sukytes nepastebejo :)

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na originalas visada liks originalu. Tik šį kartą labai negražiai čia gavosi viskas :)

   Panaikinti
 4. Va butent, tikrai neorgianlios! Labai gaila ismestu pinigeliu, nes sukos daug kietesnes, jau ner ka lyginti su originalu. Vien tik atplesusi voka, supratau, kad neoriginalas, nes pati pakuote kazkokia apsitrynusi, visos raides nusitrynusios ir be jokiu originaliu zymekliu. Parasiau paciai Laimai, kad man rodos cia tikrai neoriginalios, bet pati teige, kad originalas ir bla bla bla. Gaila saves ir kitu susigundziusiu..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, bet manau, kad kartu visos pasieksime bent jau dalį tiesos. Džiaugiuosi, kad kai kurioms panelėms buvo grąžinti pinigėliai.:> Pati nesiekiau susigrąžinti išleistos sumos, bet ieškau teisybės šį kartą (kad ir kaip mylėčiau pinigus :D)

   Panaikinti
 5. Nežinau čia po tavo įrašo ar ne, bet jos instagram jau nebėra. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. "suuuuuuper", aš užsisakiau jas iš jos pirmadieni už 13 eurų! na, o dabar įdomu ar jų sulauksiu. :D Net nepagalvojau, kad taaip masiškai mergaites apgaudinėja....

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įsiveskite į google/vaizdai miskrafty išmes jos foto su tezeriais. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tai jinai vieną sekmadienį prieš pat Kalėdas pardavinėjo Rietavo turguje teezer šepečius ir plaukų kuodukui formuoti ,,spurgas''. Tai manau, tokiam turguje dirbdama ji turėjo turėti kažkokį patentą? Ne? :) O gal rizikavo. :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jos mama prekiauja turguje, tai manau , kad šitaip tą prekybą turguje ir galima paaiškint.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Mergina,kurios mama prekiauja turguje, o ji sau keliauja i Dubaju,perka iphone 6, uggus uz beveik 1000lt, logiskai paaiskinama?? :) :) :) Baisu! Viskas daroma is apgautu merginu pinigu...

  AtsakytiPanaikinti
 11. https://www.facebook.com/groups/876998822321227/ pasisharinkite sia nuoroda! :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Facebooką panelė irgi jau ištrynė :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Bet esmė, kad mama tikrai turi kokį prekybos patenką išsipirkusi ir Laimutė kažkaip prisidengdama mama išsuks savo uodegą :D

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sveiki. Aš iš Laimos turiu tas šukas, man jos nesusigadino taip labai, lyg ir viskas gerai, bet baisu, kad neorginalios. Ką turėčiau daryti, jei noriu atgauti pinigus? Arba bent jau kažkam pranešti? Nes su ja pačia susisiekti neįmanoma, prisidirbo matyt, išsigando užgriuvusios atsakomybės ir išsitrynė visus psl :D

  AtsakytiPanaikinti
 15. Kaip susigrazinti pinigelius? Nes tu suku tikrai nebesulauksiu..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Merginos rašo jos vaikinui (nepamenu vardo ir pavardės). Arba mamai Birutei Kraftienei į facebooką. Gali bandyti. Kitas kelias - policija. Man kreiptis į policiją rekomendavo vsrtotojų teisės...

   Panaikinti
  2. Vaikinas - Jonas Baltikauskas :)

   Panaikinti
 16. Pastebejimas, Laimutes vaikinas pastarosiomis dienomis nuo ankstyo ryto iki velyvo vakaro online facebook'e sedi, ko anksciau niekada nebudavo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Bet kiek suprantu banko sąskaita tai mamos vardu? nebijo, kad užsisakiusiom ir negavusių nei šukų nei pinigų panelėm trūks kantrybė, juk ne juokai čia:D

  AtsakytiPanaikinti
 18. Mano mama yra kirpėja, tai išgirdusi, kad yra tokios šukos iškart pasakė, kad jei jos orginalios tai jos kainuotu tikrai brangiau ;)

  AtsakytiPanaikinti