Kaip tinkamai prižiūrėti veido odą?

15:43


Šį trečiadienį turėjau galimybę dalyvauti O.D.A. rengiamame seminare apie tinkamą veido priežiūrą. Labai norėjau apsilankyti šiame renginyje, nes pati esu nuolatinė šios kosmetikos naudotoja. Be to, tokio tipo seminarai man labai įdomūs ir aktualūs.
Turiu pripažinti, susitikimas buvo labai informatyvus. Nors ir nesužinojau kažko labai naujo (jau esu dalyvavusi panašios tematikos seminare,  skaičiau nemažai straipsnių odos priežiūros tema, ne kartą buvau užsukusi į O.D.A. saloną, kur išsamiai išsiklausinėjau kaip ir ką daryti su savo oda), puikiai praleidau laiką. Taigi, noriu pasidalinti ta informacija, kuri man pasirodė svarbi, su Tavimi!
Pirmiausia, O.D.A. kosmetika - vienintelė profesionali kosmetika, kurią galima įsigyti kosmetologijos salonuose arba jų parduotuvėje. Be to, ši kosmetika yra rūgštinė, todėl padeda sprendžiant galybę problemų (raukšles, pigmentines dėmes, spuogus, veido raudonį). Ji yra gaminama Lietuvoje! Žodžiu, daugiau informacijos apie juos galite rasti jų interneto svetainėje ČIA.

Su kokiomis klaidomis susiduriame savo vonios kambaryje?
 • Nenaudojame veido kremo. Tai yra būtina, nes kiekvieno tipo oda reikalauja tinkamo drėkinimo. Net ir pati riebiausia oda turi būti drėkinama, kad neprarastų elastingumo, būtų palaikoma odos sveikata.
 • Valome veidą į rankšluostį. Reikėtų naudoti vienkartines veido valymo priemones (rankšluostukus, nosinaites ir pan.), nes medžiaginiai rankšluosčiai - bakterijų namai
 • Naudojame karštą vandenį veidui prausti. Reikėtų naudoti vėsesnį vandenį. Lygiai taip pat su pirtimis. Raudonažandėms damoms tai nėra gerai, nes temperatūrų skirtumai kenkia veido odai.
 • Netinkamai pasirinktas veido šveitiklis. Stambios granulės - tik riebiai ir odai be uždegimų. Toms, kurios turi mišrią, sausą ar pažeistą odą, turėtų naudoti fermentinius šveitiklius, kad išvengtų sudirgimų ir odos pažeidimų.
 • Pamirštame plauti kosmetinius šepetėlius. Šepetėliuose, kaip ir rankšluosčiuose, kaupiasi bakterijos. Ypač tuose šepetėliuose, kuriuos naudojame skystiems produktams. Taigi, kad išvengtume veido sudirgimų, bent kartą per mėnesį reikia išvalyti šepetėlius muilu ar šampūnu.
 • Muilo naudojimas veido prausimui. Išskyrus tuos atvejus, kai muilas yra skirtas būtent veido odai. Naudojant muilą, oda praranda elastingumą, nes yra sausinama.
 • Salicilio spirito, alkoholio naudojimas. Šios priemonės kaip ir padeda nudžiovinti spuogo paviršinį sluoksnį, bet nesprendžia pačios problemos, kuri sukelia spuogus. Be to, yra sausinama veido oda, pažeidžiamas pH.
 • Aliejaus naudojimas veidui. Kaip ir alkoholis, neprasiskverbia į odą, tik užkemša poras. Užtepus aliejų, viskas lieka paviršiuje, todėl iš jo negauname jokios naudos, tik nutoliname odos gijimą. 
 • Naudojant natūralias priemones, būtina atsižvelgti į jų galiojimo laiką. Sugedęs produktas gali sukelti alergijas.
Kokios natūralios priemonės gali nuslopinti veido uždegimus?
 • Arbatmedžio aliejus, medetkų, šalavijų, ramunėlių nuovirai, rūgštys (tinkamai parinktos), vitaminas C.
 • Pigmentines dėmes arba randus galima gydyti vitaminu C, pieno rūgštimis. Tik pigmentaciją reikėtų gydyti šaltuoju metų laiku, nes tada veido oda negauna tiesioginės saulės. Šiuo atveju, saulė tik didina pigmentaciją.
Kokias priemones reikėtų naudoti?
 • Naudojant rūgštis, užtenka prausiklio ir veido kremo. Rūgštys prasiskverbia giliau, todėl nereikia papildomai tonizuoti veido odą.
 • Naudojant nerūgštines veido priemones, būtina naudoti ir toniką, kad būtų atkurtas natūralus pH.
Jeigu dar pasitaikys proga, būtinai užsuksiu į O.D.A. organizuojamus seminarus. Maloni aplinka, profesionalūs žmonės, kurie geba atsakyti į klausimus, padeda keisti ne pačius geriausius savo įpročius. Turbūt vienintelis trūkumas buvo tas, kad norinčių individualiai pasikalbėti su profesionale buvo labai daug, o ji tik viena. Taigi. artimiausiu metu teks užsukti į jų saloną, nes turiu dar vieną klausimą!You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. Įdomus straipsniukas. Kažin, tokie seminarai būna Kaune? ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mokamai, tikrai taip, o dėl nemokamų, turėtum ieškoti internete, facebook'e.:) Merginos vinted.lt viską žino, galima ten paklausti :)

   Panaikinti
 2. Informatyvu, Greta :) ačiū, kad pasidalinai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, kad paskaitei! :) Tikiuosi pasinaudosi kokiu nors patarimu.:)

   Panaikinti