Fitokosmetik kosmetinis veido ir kūno molis "Anapskaja"

19:32

Kaip aš mėgstu kūno bei veido priežiūros procedūras! Tas juntamas švaros ir grožio jausmas po procedūrų... Tik vienas trūkumas - piniginė nėra tokia stora, kad leisčiau sau kas savaitę lankytis pas kosmetologus. Taigi, ta proga bent kartą per savaitę stengiuosi palepinti save namuose. Nuvalau veido odą, gerai nušveičiu, užsidedu kaukę ir drėkinu kremais. Minutėlei stabtelėsiu ties veido kaukėmis.


Kaip visada, galiu pasakyti: išbandžiau šimtus kaukių. Bene labiausiai patikusi - Uoga uoga žaliojo molio miltelių (nežinau kaip kitaip išsireikšti) kaukę. Nenuostabu, kad baigusi ją, ieškojau kažko panašaus. Taip Eurokos parduotuvėje man buvo rekomenduotas baltasis molis, kurį, kaip ir anksčiau minėtą priemonę, reikia pasidaryti pačiai. Molį reikia sumaišyti su vandeniu, o tada jau galima ir ant veido tepti.

Baltasis molis yra labai švelnus, todėl jį galima naudoti net ir jautrios odos savininkėms. Naudoju jau daugiau negu pusmetį ir nei karto nepasireiškė joks bėrimas ar alergija! Be to, baltasis molis slopina odos uždegimus, paraudimus ir nepašalina riebalų nuo odos paviršiaus, todėl labiau tinkamas sausos odos savininkėms. Kvapų namai teigia, kad šis molis skaistina veido odą ir suteikia sveiko švytėjimo.

Taigi, kokius privalumus pastebėjau naudodama šią veido priežiūros priemonę?
 • Pirmiausia, tai natūrali veido priežiūros priemonę, kurios sudedamoji dalis yra molis. Bent jau taip teigia informacinis lapelis.
 • Kaip jau minėjau anksčiau, nealergizuoja odos. Jokių paraudimų, jokio niežėjimo, jokių papildomų bėrimų. Tik sveikai atrodanti oda!
 • Pastebėjau, kad naudojant šią veido kaukę, sumažėja poros. Veidas tikrai atrodo gerokai švaresnis.
 • Juokinga kaina! Senais laikais mokėjau tik šiek tiek daugiau negu 1 eurą. 100 g. miltelių užtenka tikrai ilgam, todėl tokia kaina yra absoliučiai juokinga.

Ši priemonė trūkumų lyg ir neturi. Tik turiu pasidalinti keletu pastebėjimų:
 • Priemonę reikia išmokti pasidaryti. Kartais sunku padaryti kaukei tinkamą masę: per daug, per skysta. Mąstau bendrąja prasme, nes pačiai niekada neteko susidurti su tokia situacija.
 • Baltasis molis - žalias. Čia ne trūkumas, o pastebėjimas. Vis susimąstau ar gerai pažįstu spalvas, nes užsitepusi veido kaukę tampu Halku, o ne Baltąja gulbe. Galbūt čia dėl mineralų ar sidabro jonų (kurie nėra nurodyti sudėtyje).

Kaip ten bebūtų... Manau, kad kiekvienai merginai, kuri rūpinasi savo oda, verta vonios spintelėje turėti molio, kad būtų galima pasidaryti kaukę. Juk kartais prieš einant į kokį svarbų vakarėlį, norisi atrodyti itin švariai!

You Might Also Like

6 komentarai (-ų)

 1. Iš ties dominantis produktas ;)

  http://www.aureliabu.lt/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai fainas dalykas! Jeigu rasi parduotuvėje ką nors panašaus, tikrai rekomenduoju! :)

   Panaikinti
 2. Gyvendama Lietuvoje visada pirkdavau sias ir kitas rusiskas molio kaukes (del savo pigumo). Pastebejau, kad poveikis pigiu ir brangiu, niekuo nesiskiria. As savo riebiai odai naudodavau melynaji moli. Ir buvau labai patenkinta!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai, kad niekuo nesiskiria! Pati išbandžiau šimtus priemonių, bet čia iš tų pigių gerų priemonių :)

   Panaikinti
 3. Aš irgi seniau nnaudojusi esu šį molį :) Tikrai niekuo nesiskiria nuo kitų molio kaukių, tik man tos terlionės nepatikdavo :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bet čia įpročio reikalas. Man pradžioje buvo keista, o po to įpratau ir labai patinka :)

   Panaikinti