Maisto papildai

Zuccari Fordren „Legs Microcirculation" maisto papildai

17:53


Galiu tik dar kartą pasikartoti, kad maisto papildai - mane dominanti sritis. Pasitaikius galimybei išbandyti kažką įdomaus, tikrai nepraleidžiu progos. Taigi, gavusi pasiūlymą išbandyti Zuccari Fordren Legs Microcirculation maisto papildus, ilgai nedvejojau.

Kuo Zuccari Fordren Legs Microcirculation man pasirodė įdomūs? Gamintojas teigia, kad "maisto papildas padeda organizmui pašalinti skysčių perteklių bei valo toksinus". Situacija su manimi tokia, kad kasryt atsikeliu ištinusiais delnais ir pėdomis. Pirmuosius žingsnius lydi kutenimas, o rankos pirštus net gi sunku sulenki. Tikiu, kad turiu kažkokią problemą, kurios pasekmė - besikaupiantys skysčiai mano organizme, bet gydytoja kol kas atsisako ieškoti problemų. Tai taip ir gyvenu vieną dieną intensyviai, kitą dieną mažiau intensyviai krutindama pirštus, kad jausčiausi patogiai.

Kokios dar mintys kilo gavus pasiūlymą išbandyti šiuos maisto papildus? Pirmiausia pagalvojau, kodėl nėra galimybės jų įsigyti vaistinėje. Nežinau, kaip Tau, bet aš esu iš tų, kuriems didesnį pasitikėjimą kelia produktai, kuriuos galima įsigyti tam skirtose vietose. Visgi, pagalvojau apie ankstesnes savo patirtis (kažkada anksčiau buvau gavusi Japoniškus maisto maisto papildus, kurie labai patiko) ir pasirįžau.Ypač kai produkto tematika - man išties aktuali.

Naudojimas - išties paprastas. Vieno pakučio turinį sumaišai su puse litro vandens ir gurkšnoji. Galima gerti tarp kitų skysčių ir panašiai. Šiuo atveju aš nesu pati pareigingiausia, kadangi jeigu geriu vandenį, tai darau dideliais kiekiais. Su šiais maisto papildais irgi panašiai. Pasidarai buteliuką maisto papildo su mėlynėmis ir jį išgeri per du tris kartus. Nieko baisaus, bet vistiek ne taip kaip rekomenduojama.

Kokios mano patirtys? Pirmieji bandymai buvo ne itin skanūs. Nežinau... toks cheminis skonis, nors ant pakuotės ir internetinėje parduotuvėje (ČIA) teigiama, kad tai ekologiškas produktas. Greitai įpratau ir gėriau taip pat skaniai kaip ir kokią mėgstamą arbatą. 

Šalutiniai efektai tokie, kokių ir buvo galima tikėtis. Pradėjau dažniau vaikščioti į tualetą (gerokai dažniau), bet tuo pat metu praėjo ir rankų bei pėdų tinimas. Tikrai neįtikėtinas jausmas atsikėlus ryte nejausti to diskomforto. Tomis dienomis, kai turėdavau kažkur keliauti (na į tokias vietas, kuriose nežinai ar čia pat rasi tualetą), praleisdavau šį ritualą ir vėl viskas būdavo kaip įprasta tik be patinimo. Žodžiu, kad ir kaip būtų keista (sakau keista, nes maisto papildų efektą dažnu atveju pajusti - praktiškai neįmanoma), Fordren tikrai padėjo išvengti besikaupiančių skysčių. 
Maisto papildų pakuotės kaina - 44,95 Eur. Jo užtenka vienam mėnesiui. Iš pažiūros atrodo brangoka (juk rinkoje galima rasti tiek gerokai pigesnių, tiek brangesnių papildų), bet viską atsveria kokybė. Jau praėjo trys mėnesiai po tos dienos, kada išgėriau paskutinį paketėlį ir tik dabar imu jausti, kad rytinis tinimas grįžta. 

Žodžiu, galiu tik dar kartą pasikartoti, kad šis maisto papildas man paliko tikrai gerą įspūdį. Pasitaikius progai (o ir esant poreikiui) tikrai dar kartą išmėginsiu šiuos italų gamintojų papildus. Negaliu sakyti, kad išspręs celiulito, kraujotakos ar kitas problemas, bet bent kuriam laikui tikrai padės paskirstyti besikaupiančius skysčius.  

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Na, aš galiu tik pritarti, kad kai šios priemonės baigiasi, tai kažkaip tik gūžteli pečiais, bet ateina toks laikas, kai pradedi jų labai ilgėtis. Retai kada taip gerai jaučiasi aprašytas efektas :)

    AtsakytiPanaikinti