Kosmetikos apžvalga

Therme Skincare Cleopatra's secret kūno šveitiklis

13:51


Geriausias poilsis - vonioje. Na bent jau tais atvejais, kada piniginė ignoruoja norus keliauti į SPA ar šiltus kraštus. Vanduo tarsi geriausias vaistas nuima visą susikaupusią įtampą ir stresą. O jeigu po ranka pasitaiko kokia įdomesnė knyga (aš turiu vandeniui atsparią skaityklę, todėl jaučiuosi saugi net ją mirkydama vonioje) ar kūno priežiūros priemonė, išvis fantastika. Šiandien noriu papasakoti apie kūno šveitiklį, kuris puikiai tiks kaip dovana sau ar artimiesiems žmonėms. Mano ne visai trumpa istorija - apie Therme Skincare Cleopatra's secret kūno šveitiklį.

Mano pažintis su Therme prekiniu ženklu prasidėjo, kai pamačiau Salomėjos iš Veni Vidi įrašą apie jos išbandytus  produktus (įrašą apie šveitiklį gali rasti ČIA). Vėliau nutiko taip, kad kūno šveitiklis ir dušo aliejus atsirado ir mano namuose. Faina, kad buvau pastebėta net ir tuo metu, kai tinklaraštį esu lengvai apleidusi. Tikiuosi, tai bus spyris į užpakalį, kuris paskatins tarp darbinių tekstų įterpti ir vieną kitą tinklarašio įrašą.

Apie pažintį su Therme papasakojau, o dabar keletas sakinių apie mano santykį su kūno šveitikliais. Nors ką čia pasakoti... be galo mėgstu priemones, kurios skirtos kūno ir veido priežiūrai. Šveitiklis - ta priemonė, kurios labai norisi, kai jaučiu didesnį nuovargį ar labai norisi atsinaujini. Nusitrini ir, žiūrėk, jautiesi 1 ar net 5 kilogramais lengvesnė, mintys šviesesnės, nes tas 7 minutes visą dėmesį skyrei ne problemoms, o savo kūnui.


Therme Skincare Cleopatra's secret kūno šveitiklis - nerealus. Jo konsistencija tokia maloni, kad sunku net papasakoti. Imant iš pakuotės jis - tarsi medus su smulkiomis dalelėmis. Šveičiant - švelnus, lengvai kutenantis. Būna, kad ilgiau panaudojus, kūnu laksto skruzdėlytės (nežinau kaip apibūdinti). Tikiu, kad nieko nesupratai, bet konsistenciją gali pamatyti nuotraukoje. Ji tikrai skiriasi nuo tų šveitiklių, kuriuos esu bandžiusi anksčiau: nei tai gelinė su smulkiomis detalėmis, nei tai cukrus ar druska, kurie agresyviai šveičia odą. 

Šveitiklis - tikrai skalsus, patogiai dozuojamas. Pakabini pirštais šiek tiek priemonės (tą padaryti tikrai lengva, nėra to nemalonaus jausmo, kai priemonė - kietesnė) ir gali sau lepintis masažu. Priemonė lengvai pasiskirsto ant odos, nuplovus nepalieka aliejingo pojūčio. Oda lieka švelni, elastinga, bet tikrai neatrodo kaip panaudojus kūno sviestą ar kitas priemones. Kvapas - saldokas ir prabangus, juntamas tik masažuojant odą. 

Therme kūno šveitiklį galima įsigyti ČIA ir ČIA. Rekomenduoju toms, kurios mėgsta SPA procedūras vonios kambaryje, toms, kurios nežino ką padovanoti draugei, mamai ar draugui, toms, kurios nori pasilepinti. Jeigu gavai gerą pažymį iš egzamino, gerą įvertinimą darbe ar kitais būdais nusipelnei nerealios akimirkos sau, šis šveitiklis bus puikus apdovanojimas!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)