Kosmetikos apžvalga

AknėSpot'as arba mano paauglystės istorija

18:47


Kokia buvo Tavo paauglystė? Maniškė - komplektas gerų ir nelabai emocijų. Tarp tų gerųjų - supratimas, kokie tėvai man brangūs (teko išgyventi netektį, kuri padėjo suprasti, kad mama ir tėtis mane girdi ir myli), pasitikėjimas savimi ir gebėjimas mokytis. Tarp blogųjų - nors ir buvau gan rami paauglė, turėjau kentėti vieną iš ryškiausių paauglystės ženklų - spuogus. Negaliu sakyti, kad dėl jų mažėjo pasitikėjimas savimi, bet komforto tai nepridėjo. 

Prisimenu, kartą nuvykome pas dermatologą, kuris pasakė, kad paauglystė praeina ir nieko daryti nereikia. Tai ką... iki 21-erių ta paauglystė ir matėsi ant mano veido. Dabar jau galvoju, kad dar ne kartą reikėjo keliauti pas specialistus ir ieškoti sprendimo. Juk aknė tai ne mirtina liga, kurios nebūtų įmanoma spręsti. Kita vertus, tuo metu gyvenau Rietave, kurioje apsuptyje vargu ar rasi bent vieną super specialistą.

Negavusi patarimų kaip elgtis, pradėjau domėtis pati (t.y. kreipti dėmesį į televizines reklamas). Tada ant bangos buvo Garnier, Clean and Clear ir kiti masiniai prekės ženklai. Apie dermatologinę kosmetiką niekas nekalbėjo, o ir googlinimo mados dar nebuvo. Prasidėjus studijoms nuėjau pas keletą skirtingų kosmetologių, išgirdau naujus prekinius ženklus tokius kaip O.D.A., Noreva, Bioderma ir t.t. Tada ir prasidėjo mano tikrasis kelias link sveikos veido odos.

Šiai dienai galiu pasigirti, kad vienas kitas spuogelis atsiranda tik kai kažką suvalgau ar pasiautėjus hormonams. Bet vistiek labai džiaugiuosi nauja Biodermos iniciatyva AknėSpot'u. Tai nereali svetainė, kurioje rasi bemaž visus rūpimus atsakymus į savo klausimus apie aknę. Tai svetainė, kurioje rasi gydytojus profesionalus ar net gi galėsi užduoti klausimą. Būčiau labai norėjusi, kad mano laikais būtų buvusi tokia svetainė! 


Na ir toks tarsi P.S. Penės nuotrauka čia - neatsitiktinai. Ji vienintelė namiškė paauglė, kuri gegužės 7 dieną atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Tikiu, kad dalis mano skaitytojų jau irgi pergyveno aknės laikotarpį, bet jeigu namie, kaimynystėje, giminėje turi paauglį (-ę), informuok jį/ją apie tokią galimybę. AknėSpot'as neįpareigoja įsigyti Biodermos produktų, bet suteikia žinias, kurių man (o turbūt ir didžiajai daliai paauglių) pritrūko prieš gerą dešimtmetį.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)