Kosmetikos apžvalga

BIODERMA kasdienis drėkinamasis ir valomasis vanduo HYDRABIO H2O

18:11


Atsimeni laikus, kada reikėdavo sėsti į mokyklos suolą ir parašyti rašinį? Sėdi, sėdi, žiūri į temą, bet pirmo sakinio taip ir neužkabini. Puikiai žinai, kad jeigu pasirašys pirmas sakinys, likusieji susiklijuos tarsi dėlionė. Va taip šiandien jaučiuosi aš. Jau bent kelis kartus tarškinau klaviatūrą, o tekstas kaip nepatiko, taip nepatinka. Norisi kažko estetiško ir įdomaus, kadangi produktas labai labai patiko. Taigi, bandau dar kartą ir tikiuosi, kad šie sakiniai užves ant kelio ir leis man papasakoti apie vieną iš favoritų - Bioderma Hydrabio H2O micelinį vandenį.

Mano pažintis su Bioderma prasidėjo nuo atsiliepimų facebook grupėse ir tinklaraščiuose. Toliau sekė savaitgalis pas tėvus, kurių vonioje radau rožinį Biodermos vandenį. Pabandžiau, bet jokio įspūdžio tuo metu nespėjau susidaryti. Aišku, ko ir tikėtis, kai micelinius naudoji vietoj makiažo valiklio, o ir mėgini tik du vakarus. 

Viskas pasikeitė, kai pagaliau pati susigundžiau išmėginti Bioderma produkciją ilgesnį laiką. Įtakos tam turėjo prasidėjusi lojalumo programa, draugės pagyros ir 40% nuolaida Eurovaistinėje (paskutinis punktas aiškus nugalėtojas). Ir nuo tos dienos suprantu, kodėl interneto erdvėje galima rasti tiek daug gerų atsiliepimų apie šį prekinį ženklą. Pati galiu pateikti du pavyzdžius:

  1. Tinkamu metu vonios kambaryje atsiradęs Bioderma Hydrabio H2O valomasis vanduo išgelbėjo mano odą nuo visiško išsausėjimo. Negaliu sakyti, kad tai tik miceliuko dėka (juk jis labiau skirtas valymui), bet kartu su riebiu kremu, jie sukūrė tokį duetą, kuriuo aš tikrai džiaugiausi. Jau po keleto tokių ritualų pavyko išgydyti šerpetojančią nosį, antakius ir skruostus. 
  2. Vaistininkei rekomendavus Bioderma rankų kremą atopinei odai, Justui ėmė mažėti perštėjimas ir paraudimai. Ilgą laiką ieškojęs tinkamų produktų, kol kas apsistojo ties Atoderm kremu. Patenkintas, gyrė kainos ir kokybės santykį.
Galėčiau papasakoti ir apie draugę, kuri turi lengvą priklausomybę šiam prekiniam ženklui, bet įrašas tikrai virstų mokykliniu rašinėliu.

Hydrabio H2O linijos micelinį vandenį pasirinkau remdamasi produkto aprašymu. Mano sausai odai visada norisi produkto, kuris gali suteikti drėgmės. Kai šerpetoja nosis, mažiausiai norisi rizikuoti mėginant kitos krypties produktus. Esu tikrai patenkinta, kadangi nors priemonė ir brangi, naudojasi skalsiai, nealergizuoja. Kaip jau minėjau anksčiau, ši priemonė absoliučiai pakeitė mano požiūrį į micelinius vandenis. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)