Maisto papildai

Maisto papildas plaukams TRX2®

17:22

 


Kokius penkis - šešis mėnesius nuolat investavau į savo plaukų gerbūvį. Tiesą pasakius, nelabai ir turėjau kur dingti (na, nebent nusiskusti paskutinius savo plaukus). Iš pradžių daugiau dėmesio skyriau šampūnams ir kondicionieriams (jie greit baigiasi, nesinori kartotis ir pan.), bet sulaukus komentarų iš konsultančių, supratau, kad nuplaunamos priemonės jokios įtakos plaukų augimui nepadarys. Taigi, daugiau dėmesio galvos masažui ir priminimas telefone vartoti maisto papildus.

Vieni iš maisto papildų, kuriuos vartojau - TRX2 iš biovaistinės. Kaip jie atsirado mano maisto papildų sąraše? Pasitaikius galimybei bendradarbiauti pasirinkau produktą (t.y. maisto papildą) apie kurį buvau skaičiusi tikrai ne vieną puikų atsiliepimą. Aišku, tada nepagalvojau, kaip reikės pasverti naudą, kadangi plaukų augimą, nustojusį slinkimą įvertinti šiek tiek sudėtingiau negu užteptą kremą ar pudrą. 

TRX2 maisto papildas buvo skirtas trečiajam mėnesiui su plaukų slinkimu kovoti. Kaip rašo vitaminų pakuotės, trys mėnesiai - tas laiko tarpas, kada galima pajusti pirmuosius pokyčius. Ir ką... atrodo suveikė. Maždaug įpusėjus pakuotę pastebėjau, kad išslinkusių plaukų rankoje ir vonioje mažiau. Antenų irgi atsirado (jos auga periodiškai, taigi lyginant šviežių plaukų ilgį galima matyti skirtumus). O ir baigus savo maisto papildų kursą matau, kad slinkimas apstojo nepaisant artėjančio pavasario. 

Kad visas įrašas nebūtų tik ilga pagyra, noriu pasakyti, kas labiausiai erzino. 3 tablečių dozė - tikrai didelė. Negaliu sakyti, kad susidūriau su kažkokiu diskomfortu, bet pats faktas, kad kiekvieną rytą išpurtydavau tris tabletes nežavi. Aišku, čia toks trūkumas ne trūkumas. Juk jeigu sieki kažkokio rezultato, dažniausiai per daug dėmesio į tai ir nekreipi.


Trx maisto papildą priskirčiau prabangos prekei. Kaina - tikrai didelė (nors didžioji dalis maisto papildų plaukams, nagams ir t.t. - brangūs), o efektą iš karto pamatuoti sunku. Visgi, toms, kurios gali ir nori investuoti į savo plaukų grožį (arba nebeturi iš ko pasirinkti), šis maisto papildas gali būti tikras išsigelbėjimas. Tik nepamiršk, kad vieno mėnesio neužteks!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)