Kosmetikos apžvalga

Kinetics Love in the Snow Solar Gel Gelio Efekto Nagų lakai

18:48


Faktinei žiemai baigiantis, dalinuosi dar viena apžvalga apie Kinetics nagų lakus. Šį kartą mano lentynoje - Love in the Snow žiemos/pavasario kolekcija. Labai jau norėjau parodyti tas spalvas, kad artėjant Pelenei žinotum, ką galėsi rasti Kinetics stende (jeigu įdomios ankstesnės kolekcijos, mano atsiliepimai ČIA ir ČIA).

Kinetics lakai iki šiol - mano favoritai. Kaip jau minėjau kelis kartus, nagų lakai išlaiko bent jau savaitę, o pats lakavimo procesas tikrai patogus net ir kreivarankei. Vienintelis trūkumas kurį pastebėjau - tas, kad atvejais kada tenka liestis prie buitinės chemijos arba mirkyti rankas plaunant indus, nagų laką galima prarasti ir tą pačią dieną. Ačiū Justui ir indaplovei, kad leidžia vis pabūti baltaranke!

Love in the Snow kolekcija - be galo graži: pastelinės, žemiškos spalvos. Galbūt to ryškumo pilkoje žiemos aplinkoje ir pritrūktų, bet tam pasitarnauja rožiniai ir raudoni atspalviai (lakuoju kokį vieną - du nagus). Žodžiu, apie viską pagalvota.


Kaip jau turbūt supratai, mano meilė Kinetics niekur nedingo. Jeigu ne šie nagų lakai, vaikščiočiau be manikiūro. Esu tinginė, todėl galimybė savaitę vaikščioti tvarkingais nagais man - išsigelbėjimas.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)