Kosmetikos apžvalga

Cosnature kūno prausiklis su granatais

13:21


Mano meilė Livinn parduotuvei vis didėja ir didėja. Čia galiu rasti įdomios (o ir natūralios) kosmetikos priemonių, maisto produktų, buitinės chemijos ir t.t. Be to, visada užsukusi sulaukiu malonios konsultacijos ir patarimo (taip atradau ruošinį falafeliams). Na, bet ne apie maistą šiandien ruošiuosi pasakoti. Tavo dėmesiui - kūno prausiklis su granatais iš Cosnature.

Anksčiau pasakojau apie dieninį ir naktinį kremus iš Cosnature (ČIA). Juos naudojau ne tik aš, bet ir Justas. Abu likome labai patenkinti (primenu, kad mano oda sausa, o Justas kenčia nuo atopinio dermatito). Tiesą pasakius, naktinis kremas reikliai veido odai buvo pats didžiausias išsigelbėjimas šaltais žiemos rytais. Užsitepusi šį kremą apsaugojau savo odą nuo šalčio ir išsausėjimo. 

Kūno prausikliai - vienos greičiausiai besibaigiančių priemonių. Rinkoje jų koks milijonas, todėl labai natūralu, kad antrą kartą naudoti tą pačią priemonę net nesinori. Nebent jie kažkuo labai išskirtinė ar panašiai. Būtent šią dušo želę mielai kartočiau dar vieną ar kelis kartus. Kodėl?

  • Gaivus, salstelėjęs kvapas (vis dar negaliu pasakyti, ar tikrai primena granatus, nes juos įsivaizduoju šiek tiek kitaip). Puikiai tinka rytiniam dušui, kadangi lengvai budina, malonus nosiai. Ant kūno neišsilaiko, todėl net ir jautriausios uoslės savininkėms prausiklis turėtų patikti. 
  • Nealergizuoja, nesausina kūno odos. Aišku, ir nedrėkina. Prausiklis tinka ir alergiškiems žmonėms, nesukelia perštėjimų ar kitų nepageidaujamų reakcijų. Mūsų namuose šis punktas - gan svarbus, kadangi Justo oda ir taip labai sausa, o papildomos priemonės dažniausiai tik pablogina situaciją. 
  • Patogus naudoti. Saugiai užsikemša, neslysta iš rankų, niekur nebėga. Toms, kurios keliauja, neturėtų kilti kažkokių problemų. Tiesa, pati konsistencija - skystoka, todėl ją smagu įsispaudus į ranką tiesiog paskirstyti ant odos (ta prasme, nereikia kempinės). Putoja lengvai, prausia švariai.
  • Nedidelė kaina. Cosnature mane stebina savo kainomis. Atsimenu, gavusi pasiūlymą bendradarbiauti, galvojau, kad priemonės bus nieko vertos (vidutinė produktų kaina siektų apie 5 eurus). Ir labai klydau (jeigu abejoji manimi, gali paskaityti Salomėjos, Modestos įrašus). Produktų kokybė gerokai pralenkia jų kainą.
Faina, kad įprastus putoklius (SLS), kurie sausina, Cosnature keičia saugesne sudėtine dalimi (Sodium Coco Sulfate). Nors ir nesu didelė ekologijos, natūralių produktų fanatikė, visada malonu išvengti priemonės, kuri gali sausinti ar kitaip dirginti odą. Faina ir tai, kad priemonė prieinama praktiškai visiems tiek kainos, tiek pasiekiamumo prasme (galima užsisakyti jų e-parduotuvėje). Taigi tos, kurios ieškote kažkokių įdomių alternatyvų veido, kūno ar plaukų priežiūrai, tikrai rekomenduoju pasižvalgyti Cosnature pasiūloje. Maža ką, galbūt atrasite kažką, ką norėsis kartoti antrą, trečią ar dešimtą kartą.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)