Kosmetikos apžvalga

Beautyblender Liner. Designer akių apvado aplikavimo priemonė

12:22


Kad ir kaip mylėčiau BeautyBlender kompaniją, turiu pripažinti, kad jų asortimente galima rasti ir tikrą nesąmonę - akių apvado aplikavimo priemonę. Aišku, tai tik mano nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su Tavąja. Juk kai kurios iš mūsų geba akis apsivesti be papildomų priemonių, o kai kurioms nepadeda net ir pagalbinės priemonės (pavyzdžiui, man).

Kaip jau turbūt supranti, aš nemoku apsivesti blakstienų linijos. O ir mokytis labai nesistengiu, kadangi kol kas neatradau būdų, kaip padaryti, kad akys atrodytų didesnės, atviresnės. Retkarčiais namie pasipaišau tą liniją (kartais gaunasi visai neblogai), bet greitai nusivalau, nes nesijaučiu savimi, nepatinka ir nepritinka. BeautyBlender Liner bandymas buvo tikras išbandymas ir akių skausmas, kadangi priemonę naudojau ne dėl to, kad norėčiau, o dėl to, kad įvertinčiau rezultatą. Mano pastabos:

  • Užtrunka daug laiko. Atrodo, priemonė turėtų pagreitinti procesą, bet man viskas gaunasi atvirkščiai. Kol pasiimi, kol atitaikai kampą, kol strėlytę suvienodini su visa linija. O po to dar reikia nuvalyti aplikatorių, kadangi lieka žymės. 
  • Yra pigesnių alternatyvų. Norint tiesios, tvarkingos linijos visada galima naudoti lipnią juostą. Skamba juokingai, yra šiek tiek skausminga (teko mėginti kursuose), bet efektas tas pats. Dar net paprasčiau, nes galima dirbti abiem rankomis.


Jeigu galvojai, gal įsigyti, mano rekomendaciją jau žinai. Manau, kad tuos 17 eurų (tiek ši priemonė kainuoja Top Beauty) geriau skirti skaniai vakarienei, knygai ar kažkokiai kosmetikos priemonei, nes labai abejoju, kad aplikatorius ilgainiui taptų kasdieniu makiažo rutinoje.


You Might Also Like

0 komentarai (-ų)