Kosmetikos apžvalga

Ahava kūno priežiūros rinkinys (kūno losjonas, rankų ir pėdų kremai)

14:57


Turbūt ilgiausiai brandinta mano apžvalga. Šios nuotraukos - dar iš tų laikų, kada gyvenome kitame bute (tuoj bus du metai). Atsimenu, atostogaudama Izraelyje, labai norėjau parsivežti kažką sau. Taigi, išsirinkau trijų dalių rinkinį iš Ahava. Grįžusi jį pasidėjau į dėžutę, kuri reiškia, kad sunaudosiu vėliau. Nerekomenduoju taip elgtis, kadangi kiekvienas produktas turi savo galiojimo laiką ir panašiai. Visgi, kruopščiai viską saugojau, kad neatidaryčiau pakuotės ar nepašildyčiau saulės spinduliuose.

Po kurio laiko (tikrai, kad buvo praėjęs geras pusmetis) pirmiausia iš šio trejeto išsitraukiau kūno losjoną, o vėliau ir rankų bei pėdų kremus. Ir likau be galo patenkinta!

Losjonas kūnui - gan lengvos tekstūros (greit susigeria, nepalieka lipnumo jausmo), bet yra puiki prevencija nuo šalčio. Rankų kremas - tikras šio meto favoritas. Laikau jį prie lovos ir kiekvieną vakarą prieš miegą pasitepu. Geriasi gan sudėtingai, yra riebus, bet neprilygsta jokiam kitam mano naudotam kremui. Tikrai vertas to ilgesnio rankų masažo, kadangi ryte rankos atrodo nuostabiai. Galiausiai, pėdų kremas. Apie jį daug papasakoti negaliu, kadangi nėra labai išskirtinis. Galvoju jį išmėginti ant rankų, kadangi pėdų kasdien neteplioju.

Pirkdama šį trio net nežinojau, kad Ahava kosmetikos galima įsigyti ir Lietuvoje (pvz., ČIA). Tiesiog labai norėjosi išmėginti kažką su Negyvosios jūros mineralais. Rinkinys kainavo 90 šekelių arba apie 20 eurų. Tuo metu atrodė brangoka (Lietuvoje toks rinkinys kainuoja virš 40 eurų!), bet smalsumas nugalėjo. Ir ką, visiškai nesigailiu.


Produktų kvapai - gan intensyvūs. Ant kūno ilgai neišsilaiko, bet tuo metu kai kremus ar losjoną tepi, gali kiek erzinti. Tomis dienomis, kai labai skauda galvą, šių priemonių vengiu (migreninis skausmas dažnai sukelia pykinimą, tad mažiausiai norisi papildomų kvapų, skonių ar šviesų), o kitomis - efektas atperka tą saldumą. Nors žodis saldumas nėra labai tinkamas, kadangi tai tikrai ne cukraus vata ar bijūnai. Tiesiog stiprus švaros kvapas, kuris būdingas Negyvosios Jūros produktams.

Nors priemonės tikrai labai patiko, manau, kad antrą kartą nekartočiau. Pagrindinė priežasties - prieinamumas. Visais kitais aspektais rankų kremą tikrai rekomenduoju (kitos priemonės  patiko, bet manau, kad galima rasti pigesnius variantus). O aš galvoju, kad pasibaigus šiai žvaigždei ir gelbėtojui iš Ahava, užsuksiu į Eurovaistinę, kur galima įsigyti Alma K priemonių (turėjau rankų kremo mėginėlį, kuris labai patiko).

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)