Asmeniškumai

Mano (nebe)naujų metų planai

15:41


Žinau, kad jau sausio pabaiga ir spėjom kojas apšilti rašant 2018 vietoj 2017, bet noriu pasidalinti savo mintimis apie šiuos metus. Juk turiu minčių, idėjų ir svajonių, kurias lengviausia materializuoti jomis pasidalinus.

Kokie man buvo 2017?

Atrodo, kažką veikiau, kažkuo džiaugiausi, dėl kažko liūdėjau, bet metai praėjo taip greitai, kad net nespėjau sugalvoti, kas buvo įdomiausia ir geriausia. Žinau tik tiek, kad metų pabaiga buvo labiau liūdna negu linksma: močiutės ligos, pamąstymai apie darbą, absoliutus vangumas ir gyvenimo vengimas mane lydėjo bene kelis mėnesius. Panašu, kad tai atsispindėjo mano tinklaraštyje (o ir gyvenime), kadangi viskas ką dariau - gulėjau su knyga lovoje. Spėju, tai galima pavadinti vengimo motyvacija, bet susidėliojus taškus ant i šiuos metus pradėjau bent su trupučiu judesio. 

Apie ką aš svajoju šiais metais?

Nors ir nesu puiki laiko planuotoja (juk kokį 100 kartų pažadėjau, kad dabar jau grįžtu), nuo pat sausio 1 dienos galvoju, ko trūksta mano gyvenimui, kad jame atsirastų daugiau spalvų. Jokių revoliucinių planų, tiesiog mažos svajonės, kurioms, tikiuosi, užteks atlyginimo ir laiko. 

  • Makiažo kursai sau. Nekalbu apie grupinius užsiėmimus (tokiuose jau lankiausi anksčiau, labai patiko), kalbu apie individualų susitikimą su profesionalia vizažiste, kuri padėtų man atrasti naujas makiažo spalvas (iki šiol tikiu, kad man netinka joks lūpdažis) ir išmokytų kasdienio makiažo subtilybių.
  • Fit Food sulčių programa. Labai noriu išmėginti Fit Food sulčių programą. Kažkodėl įsivaizduoju, kad toks kelių dienų iššūkis mobilizuoja organizmą. Keletą kartų buvau sugalvojusi, kad jau dabar, bet vis ištuštindavau prekių krepšelį ir savo norą atidėdavau kitai dienai. 
  • Plaukų stilistas. Dar vienas dalykas apie kurį galvoju jau labai seniai. Turiu pažįstamą (kirpėją), kuri jau keletą metų patrupina mano plaukus, bet niekada neimprovizuoja. Noriu susipažinti su profesionalu(-e), kuri patartų kas man tinka, kaip susidraugauti su 7 savo plaukais ir panašiai. Ir taip, aš kalbu apie kirpimą, o ne apie dažymą (galbūt prieisiu ir prie to).
  • Vienišos atostogos. Ne pati tinkamiausia formuluotė, bet svajoju apie keletą dienų, kurias praleisčiau viena sau nepažįstamoje aplinkoje. Nekalbu apie tolimas keliones, užtektų artimiausio kurorto, kur galėčiau atsijungti nuo rutinos.
  • Teatras. Kalbu ir apie kino (Skalvija, Pasaka) ir apie normalius teatrus. Norisi išsirinkti kokį įdomesnį spektaklį ar keletą valandų praleisti netradiciniame (netinkamas išsireiškimas, bet, manau, supranti, apie ką aš) kine. 
  • Nauji skoniai. Noriu atrasti naujas kavines, restoranus. Norėčiau apsibrėžti skaičiumi (kažkodėl galvoje skamba bent dešimt), bet bus matyti. Naujos vietos pavalgyti - ne tik malonumas pilvui, bet ir puiki vieta praleisti laiką su antra puse. Dažniausiai, kai laukiame maisto, su Justu atrandame temas apie kurias šiaip jau nekalbėtume. Lygiai tas pats ir su naujais receptais. Anksčiau labai mėgau gaminti, bet dabar aptingau ir vakarienei gaminu tai, kas pasidaro greičiausiai. Apie desertus net nekalbu, kadangi jiems laiko tarp nieko neveikimo išvis neatsiranda.
Dar noriu kartu su Justu išvykti atostogų, atrasti naujų bendradarbiavimų tiek darbe, tiek tinklaraštyje, išsirinkti brangų apatinių komplektą, nusipirkti robotą siurblį ir t.t. Tų minčių ir pagalvojimų tiek daug, kad net nespėju rašyti. Visgi, pagrindinės mintys susidėliojo tuose 6 punktuose. 

Gali pykti, kad nieko nesakau apie tinklaraštį. Bet... prisėdau prie blogo sistemos, pašalinau visas buvusias etiketes ir tarsi pradedu iš naujo. Vienas iš tų didelių tinklaraštiškų norų buvo pradėti viską iš naujo. Taigi, nors visi įrašai - vis dar čia, bet jų neberasi šone prie pasirinktų kategorijų. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)