Pakabukas su pušies spygliais iš Varva

10:29


Sunku net pasakyti, kaip džiaugiuosi, kad žmonės esantys šalia, puikiai mane pažįsta. Kartais stebiuosi, kad mama, močiutė, tėtis ar Justas (ir t.t.) supranta mane geriau negu aš pati. Visas tas dėmesys ir laiku pasakyti žodžiai padarė mane tokią, kokia esu dabar. Truputį spygliuota, bet tuo pat metu ir jautri. Apie tuos spyglius šiandien ir noriu papasakoti.

Kaip jau minėjau anksčiau, pagrindinė gimimo dienos dovana - šaldytuvas. Visgi, Justas nebūtų Justas, jeigu nenustebintų manęs. Grįžęs namo ir iš slėptuvės ištraukęs mažą juodą dėžutę ją padavė man. Prisiekiu, net nenumaniau, kas manęs laukia viduje, todėl skubantys pirštai tą pačią sekundę išlukšteno patį gražiausią papuošalą - pakabuką su pušies spygliais iš Varva.


Nežinau, kaip Justas randa lietuviškus papuošalų kūrėjus, bet tai yra antras kartas, kada mano kolekciją papildė rankų darbo dalykėliai. Abu kartai - be galo sentimentalūs ir turintys tą slaptą romantikos prieskonį, kurį jaučia tik tie du vienas kitą mylintys žmonės (nepaisant aplinkos ir t.t.). 

Nenoriu kartoti tos nežinojimo klaidos, todėl ir dalinuosi viena iš gimtadienio dovanų su Tavimi. Galbūt įkvėpsiu papildyti papuošalų kolekciją ar įtraukti į kalėdinių, gimtadieninių norų sąrašą. Gali pasižvalgyti ČIA ir išsirinkti labiausiai Tave atitinkantį pakabuką, apyrankę ar žiedą.


Trumpa istorija, kaip man sekasi draugauti su šiuo pakabuku. Pirmą kartą pasipuošus ir išėjus į miestą, pagavau priešais praeinančių žmonių žvilgsnius stebinčius, kas čia puošia mane. Tai bene pirmas kartas, kada pagavau tiek daug žvilgsnių, kuriems buvo įdomi ši gamtos dalelė. Manau, daliai žmonių šis papuošalas - nepriimtinas ar negražus, bet kitiems, tame tarpe ir man, tai išskirtinis aksesuaras. 

Kainų ir gamybos subtilybių neanalizuosiu, kadangi tai dovana. Na, o jeigu Tau smalsu, kas kaip ir kodėl, atsakymus rasi parašiusi kūrėjai arba panaršiusi jos feisbuko puslapį.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)