Nutrilite Vitamin B Plus Dual-action maisto papildas

12:00


Vitaminai B reikalingi tam, kad jaustumėmės gerai. Nuovargis, išsiblaškymas, išbalusi oda, energijos trūkumas, galūnių tirpimas, galvos skausmas, pykinimas ir t.t. gali reikšti, kad mūsų organizmui trūksta būtent šios grupės vitaminų. Pati pajutusi ilgiau trunkantį nuovargį ar vangumą, stengiuosi į savo maisto racioną įtraukti maisto papildus.

Dažniausiai renkuosi skirtingų vitaminų kompleksus į kuriuos įeina vitaminas B, bet šį kartą mano lentynėlėje šie Nutrilite Vitamin B Plus Dual-action maisto papildai. Juos sudaro vitaminai B1, B2, niacinas, B6, folio rūgštis, B12, biotinas ir pantenolio rūgštis.

Pagrindinė problema su kuria tekdavo susidurti geriant Vitaminą B - ta, kad po kurio laiko imdavo berti veidą. Šiuo atveju to nepajutau, nors jau geras mėnuo, kai kasryt juos vartoju. Labai tuo džiaugiuosi, kadangi sveikas organizmas, bet spuoguota veido oda nėra tas komplektas, kurio tikiuosi iš maisto papildo.

Tabletės mažos, todėl problemų juos geriant nekyla (turbūt žinai tą jausmą, kada maisto papildus ar vaistus padedi į šoną, kadangi tabletės - per didelės). Pakuotė maža, todėl net ir keliaujant tikrai rasi vietos, kur ją įkomponuoti.

Kas dar? Kažkokių pokyčių organizme nejaučiu, tik galbūt galvą skauda rečiau. Buvau pavargusi, nes nuolat patiriu stresą (t.y. išsigalvoju stresines situacijas), todėl labai džiaugiuosi, kad atsirado daugiau energijos ir noro kažką veikti po darbo. Taigi, šį pasirinkimą užskaitau ir leidžiuosi į naujas podarbines ir savaitgalio keliones!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)