Nutrilite Phyto2GO maisto papildas

21:33


Ne viename savo skaitomame tinklaraštyje mačiau Nutrilite Phyto2GO geriamų maisto papildų apžvalgą. Taigi, pasitaikius progai išmėginti šį gėrimą, iš karto sutikau. Priežastys yra dvi: 
  1. Esu lengvai priklausoma nuo maisto papildų. Ta prasme, dažnai juos pamirštu gerti, bet visada smalsu paskaityti kas ir kaip veikia. Manau, kad tam įtakos turi mano darbinė veikla, kadangi dirbu su farmacinėmis kompanijomis. Dėka tos priklausomybės, po gerų keturiasdešimties metų įsivaizduoju save kaip vieną iš tų močiučių, kurios žodį naujiena supranta ne kaip kažkokias mados ar kosmetikos tendencijas, o naujai išleistą maisto papildą ar vaistą. 
  2. Dažnai pamirštu gerti vandenį, bet pasitaikius progai mielai išgeriu stiklinę ar dvi sulčių ar gazuotų gėrimų. Žinau, kad toks pasirinkimas nėra labai naudingas mano organizmui, stengiuosi su tuo kovoti, bet tiesa tokia.
Taigi, pasitelkus lengvą valios neturėjimą (juk Coca-Colą geriu ne kasdien) bei susidomėjimą, atidžiai gėriau šį imuniteto gėrimą. Tiesa, vienas ar du dangteliai teko Justui, bet trumpalaikę emociją ir poveikį galiu aprašyti.Nesinori kartoti gamintojo aprašymo, todėl tik trumpai išdėliosiu vitaminus,  kuriuos galima rasti šiuose gėrimuose. Taigi, kiekviename dangtelyje yra vitamino C, cinko, granato ir acai uogų kvapiųjų medžiagų (ne kažin kokia nauda) bei mėlynių, šeivamedžio uogų, juodųjų serbentų ir vynuogių (čia jau geriau). Visas šis skirtingų uogų derinys turėtų palaikyti normalią imuninę sistemą.

Ar palaikė? Sunku kažką komentuoti. Tikrai nuo to laiko, kai gėriau šį maisto papildą nesirgau, bet juk dabar vasara. Aišku, retkarčiais būnu talentinga ir pasigaunu bronchitą kai šilta. Visgi, tai labiau išimtis negu taisyklė. Kita vertus, pajaučiau kiek kitokį poveikį: šis maisto papildas veikia kaip energetinis gėrimas. Tomis dienomis, kai rytais išgerdavau Nutrilite, kavos nebereikėdavo. Šalia tos energijos mažiau ir galvos skausmo bei nerimo. Taigi, tikrai neblogas rezultatas.Ar skanus? Man labai patiko. Negaliu rasti atitikmens Nutrilite geriamam maisto papildui, bet skonis - saldus, su rūgštelės užuomina. Galbūt kažkuo primena tikrai saldžią močiutės darytą raudonųjų serbentų uogienę.

Kaip naudoti? Sistema išties įdomi. Prisipili į buteliuką vandens ir užsuki dangtelį. Bandant jį atsukti į vandenį patenka pats maisto papildas. Viskas tikrai paprasta, o net ir nežinant kaip naudoti turėtų gautis natūraliai (juk vistiek bandytum atsukti ir pažiūrėti, kodėl niekas nepasikeitė).

Kas sudaro vieną Nutrilite Phyto2GO kursą? Dėžutėje radau buteliuką ir 6 dangtelius, kurie buvo įpakuoti tarsi saldainiai. Justas net klausė iš kur gavau rafaelo

Man tikrai labai patiko, bet labiau kaip pramoga negu maisto papildas. Aišku, apie maisto papildus sakoma, kad jie ne gydo, o palaiko mūsų organizmo veiklą. Kaip ir minėjau, sunku vertinti imuniteto pokyčius, kai vasaromis nesi ligų maišelis. O ir šiaip į ligas rimčiau žiūri tik tada, kai jau kažką skauda (tokiu atveju maisto papildai jau nepadėtų). Visgi, žiemos metu būtų smalsu išmėginti šį kursą dar kartą. Tik nujaučiu, kad kaina gali būti didoka, kadangi jį puošia Amway prekinis ženklas.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)