Kinetics Escape Solar Gel gelio efekto nagų lakai

16:02

 

Planai retkarčiais prasilenkia su realybe. Gavusi antrąją (man) Kinetics Solar Gel nagų kolekciją Escape planavau savo tinklaraštyje pasidalinti gražiomis manikiūro nuotraukomis. Nesu manikiūro ekspertė, bet mėgstu spalvotas nagų nuotraukas. Visgi vasara šiemet man negailestinga dėl išsausėjusių rankų odos ir žaizdelių aplink nagus. Tai susiję su tam tikrais stresais ir kitomis buitinėmis situacijomis (indų ploviklius ir įvairius valiklius naudoju be pirštinių). Žodžiu, nagus vistiek lakavau, todėl dalinuosi šios žavios ir spalvingos kolekcijos apžvalga.

Pirmiausia, su Kinetics nagų lakais susidraugavau, kadangi jie laiko bent 5 dienas labai intensyviai plaunant indus ar kriaukles. Dirbant mažiau - visą savaitę. Girdėjau, kad kitoms merginoms tokio efekto išgauti nepavyksta, bet asmeninės, beveik pusmetį trunkančios patirtys sako: man laikosi. Tiesa, trumpos kelionės į namus metu mama tapo bandomuoju triušiu ir Kinetics nagų lakas jai laikė dvi dienas (noriu atkreipti dėmesį, kad ji dirbo sode ir rankomis plauna indus). Kita vertus, jai ir geliniai nagų lakai ima trupėti, ko aš nesu patyrusi nei kartą. 

Be to, įpratau darytis manikiūrą dėl tos priežasties, kadangi neužtepus nagų lako, nago plokštelė ima sluoksniuotis, lūžti (mano nagai labai ploni). Užtepus keletą sluoksnių lako to pavyksta išvengti. Turbūt nagas dėl to per daug nesidžiaugia, bet kažkokių neigiamų poveikių neįžvelgiu. Tikrai atsakingai reaguoju į organizmo pokyčius, todėl pajutusi neigiamą poveikį nagų lakus patraukčiau į šalį.

Escape kolekcijos spalvos - be galo gražios. Mėtinė (Shark in the pool #365) ir rausva (Why not my friend #367) buvo pirmosios, kurias išmėginau. Jos puikiai derėjo prie mano žydros suknelės kuria puošiausi per gražiausią draugų šventę - vestuves. Spalvos skaidrios, lengvai tepasi. Vėliau sekė įvairios kompozicijos derinant ne tik Escape, bet ir Grand Bazaar kolekcijos nagų lakų spalvas. Tiesa, kai kurios spalvos net man, moteriai, pasirodė kiek panašios į ankstesnės kolekcijos (kalbu apie It's not my passport #368 ir Why not my friend #367).


Mano asmeniniai Escape kolekcijos favoritai: Pink drink #370, Kiss me not #372 ir Shark in the pool #365. Spalvos išties ryškios, bet net artėjant rudeniui vis dar norisi ryškaus manikiūro. Galbūt atėjus niūriajam laikotarpiui (net šiurpas per nugarą nuėjo) pakeisiu savo nuomonę. Vis dar manau, kad Kinetics nagų lakai verti vietos kiekvienos merginos kosmetikos kolekcijoje. Patogus teptukas, gražūs ir sandarūs buteliukai, ryškios spalvos - tai, ko nori kiekviena. Tik norėtųsi, kad visoms 10 dienų laikymosi garantija veiktų. Bet ką, kiekviena esam truputį unikali.

Kinetics nagų lakus galima įsigyti Cascada ir Douglas parduotuvėse. 

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Paskaičiau ir įdomu pasidarė daugiau sužinoti apie šiuos lakus ir juos išbandyti :)) skamba ir atrodo gerai net labai :) Seniai labai buvau Cascadoje, tai pažiūrėjau https://www.118.lt/imones/krinona-uab/1199340?name=krinona&act=&rgn=&det=0&actionId=27#cdetails artimiausi kuri man būtų. Jų tinklapyje dar pažiūrėjau šiuos nagų lakus ir sudomino šis http://www.nagai.lt/Nagu-lakas/Kinetics/Nagu-lakas-15ml-oxid-9.html ar teko bandydi šią seriją? Kokie atsiliepimai apie ją? Nors, manau savaitgalį jau išbandysiu asmeniškai gal net :)

    AtsakytiPanaikinti