ELLAME šilkinės veido kaukės ANTI-AGING

13:58


Girdėjai, grįžta karščiai? Ta proga dalinuosi apžvalga, kuri bus naudinga toms, kurios mėgsta pasvilinti savo nosytes saulėje. Ir toms, kurios mėgsta laisvadienius praleisti atlikdamos SPA ritualus namuose. 

Mėgstamiausias mano sekmadienio vakaro ritualas - kalnas kaukių ir laikas sau. Pirmiausia - valomosios,  o po to ir drėkinančios ar maitinančios veido kaukės. Naudoju skirtingas, kadangi rinkoje tiek priemonių, kad vargu ar užtektų vieno gyvenimo visoms išmėginti. Į rankas patekus Ellame šilkinėms veido kaukėms ANTI-AGING, nujaučiau, kad bus kažkas įdomaus ir gero. Juk buvau girdėjusi kalną teigiamų atsiliepimų. Taigi... mano nuomonė!

Pirmiausia, naudojimas. Tiesą pasakius mane kiek erzino, kad kaukė turi apsauginį sluoksnį iš abiejų pusių (pažiūrėk naudojimo instrukciją ČIA): nulupi vieną, užsidedi ant veido ir turi kovoti su dar vienu sluoksniu, kuris yra plonesnis ir išjudina kaukę nuo veido. Nėra kažkas neįveikiamo, bet ne taip paprasta kaip su tomis kaukėmis iš ebay ar aliexpress.

Visgi, pati kaukė labai skiriasi nuo tų, kurias siunčiausi iš internetų. Ellame kaukės - gerokai plonesnės, puikiai priglunda prie odos. Ties akimis teko kirpti (per mažos skylutės), bet prigludo tarsi pirštinė prie rankos. Su ja išties lengva vaikščioti ar gulinėti lovoje, kadangi nėra to diskomforto, kad kažkas gali nukristi ar atsiklijuoti. Nusiima paprastai kaip ir kitos lakštinės veido kaukės.

Lyginti Ellame veido kaukę tu tomis, kurias užsisakiau iš kiniečių - gėdinga. Ši bent keletą kartų geriau drėkina, stangrina veido odą. Jeigu ryte prausdama veidą kitų kaukių nejausdavau, po šios tekdavo nuvalyti likusį perteklių (jis nėra įkyrus ar kažkaip išskirtinai jaučiamas). Kita vertus, Ellame kaukių kaina irgi keletą kartų didesnė (viena kaukė kainuoja 6-7 Eur).


Grožio vaistinės atsidaryme kalbėjausi su konsultante ir kartu nusprendėme, kad retkarčiais verta investuoti daugiau, negu tenkintis eurą kainuojančiomis kaukėmis iš ebay. Juk nors sekmadienio ritualas labiau psichologinis aspektas, norisi ir to teigiamo poveikio odai. Dėl tos priežasties ir verta ieškoti kaukių, kurios atitiktų mūsų poreikius.

Naudojant šias kaukes kartą per savaitę, pastebėjau, kad veido oda labiau prisotinta drėgmės, stangresnė. Žinoma, tai ne vien kaukės(-ių) nuopelnas, bet įtakos mano rutinoje jos turi. Taigi, jeigu ieškai naujų veido kaukių, mano rekomendacija - išbandyk šias! Jų gali įsigyti vaistinėse. 


You Might Also Like

3 komentarai (-ų)

 1. Kaip faina rast daugiau tavo įrašų! O tas "ebėjinis" mane trikdo. "Ellame" tada galima pavadint "vaistininėm", "akropolinėm" ir pan. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Čia kaip ir kalbėjom, kad kokiam Aliexpress'e galima rasti daugybę korėjietiškos kosmetikos, bet niekad nežinai, ar originalas. Tai dėl tos priežasties ir parašiau "ebėjinės". Bet jo, Ellame išskirtinai tik vaistinėse, tai galima sugalvoti pravardę :D Ir ačiū!

   Panaikinti
  2. Na Alie 80% neoriginalas ;). Bet dėl Ebay, tai ten kaip Akropolis, oficialus Ellame atstovas, ar kokia Eurovaistinė, gali atsidaryt pardę ir pardavinėt. Nemažai užsienio ešopų taip ir daro. Turi savo pardę ir dar ebay atskirą. Tik dėl didesnio pasiekiamumo. Bet na, kaip nori taip vadini, čia mano bėdos, kad "ebėjinis" man sako tiek pat kiek "akropolinis". O dėl blogo, tai dar kartą - kelionės metu buvo super rast ką paskaityt!

   Panaikinti