Amway home mandarinų kvapo namų priežiūros rinkinys

14:17


Birželio 15 dieną buvo metai, kai su Justu gyvenam dviese. Iš buto, kurį dalinomės su butokais, persikėlėme į 64 kvadratų butą, kur kiekvienas turim savo kampą. Kažkaip ir keista, ir faina. Nors toks tas ir keista, kai per gyvenimą nežinau kiek kartų teko kraustytis. Trumpa istorija, kur gyvenau: pas močiutes, pas netikrą močiutę (šitų trijų vietų neprisimenu), tėvai nuomojosi butus/kambarius dviejose skirtingose vietose, o tik tada nuosavas butas. Vėliau - bendrabutis, gyvenimas su buvusiu vaikinu, trumpai apsistojau pas draugę (Amerikos net neskaičiuoju) ir butas, kur susipažinome su Justu. Galiausiai - vieta, kur dabar esu. Iš viso: 11 skirtingų gyvenamųjų vietų per 25-erius metus. Taigi, gali nujausti, kad išmokau greitai susikrauti daiktus bei paversti naują gyvenamąją vietą savo namais.

Kodėl tai pasakoju? Būtent praėjus metams nuo mūsų naujo starto, gavau dovanų Amway mandarinų kvapo namų rinkinį. Jį sudaro trys priemonės: koncentruotas indų plovimo skystis, stiklų valiklis ir audinių gaiviklis


Dish Drops koncentruotas indų plovimo skystis. Turbūt net nereikia pasakoti apie indų ploviklius iš Amway. Gerą dešimtmetį girdžiu šiems valikliams skiriamus ditirambus dėl gero ir greito plovimo bei poveikio rankoms. Kiek save atsimenu (na truputį mažiau), mamos virtuvėje visada galima rasti būtent indų ploviklius iš Amway. Visgi, šis šiek tiek kitoks - turi švelnų mandarinų kvapą bei yra be galo skalsus, todėl papildomai jo skiesti nereikia. Rankų nedirgina ir nesausina. Man tikrai patinka ir savo darbą atlieka kokybiškai bei taupiai. 

SA8 audinių gaiviklis. Ši priemonė skirta šalinti nepageidaujamus kvapus iš savo mėgstamų rūbų, patalynės ir panašiai. Rūbams naudoti neteko, kadangi mano kolekcija - gan maža ir nuolat naudojama, bet patalynei ir čiužiniams tai išties šaunus dalykas. Aišku, be audinių gaiviklio gyventi galima, bet kai jau jį turiu, mielai naudoju keičiant patalynę ar siurbiant sofą. Tikrai puikiai pasitarnauja, o kartais net gi atrodo, kad mandarinų gaivoje geriau miegasi.

Galiausiai, LOC stiklų valiklis. Ši priemonė - Justo numylėtinė. Atrodo juokinga, bet namuose Justas yra tas žmogus, kuris blizgina langus. Taigi, atsiliepimą apie valiklį gavau būtent iš jo. Jam patiko priemonės kvapas (nedirgina gleivinės, yra švelnus bei gaivus), purkštukas (purškia plačiai) ir pats valymo procesas (nelieka drūžių). 
Šioje simpatiškoje pakuotėje besiilsinčios priemonės jau rado vietas mūsų namuose. Ar rekomenduočiau? Jeigu dar nemėginai, o esi Amway namų priežiūros priemonių mėgėja, manau, kad tikrai liksi patenkinta! Na, o jeigu nemėginai, taip pat rekomenduoju, tik gali tekti paieškoti konsultantės.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)