Limfodrenažiniai Roll masažai. Mano trečiosios savaitės patirtys

22:20


Nuostabus savaitgalis, ką? Net neturėjau minties prisėsti prie kompiuterio: gamta, Justo krikšto sūnaus komunija, dar gamtos, knyga. Taip ir praėjo tas ilgai lauktas savaitgalis. Praėjo ir dar viena draugystės su Roll'ais savaitė. Taigi, dalinuosi patirtimis.

Pirmiausia, jau anksčiau buvau girdėjusi, kad į Roll masažus prasidėjus mėnesinėms moterims eiti nerekomenduojama. Tiesiog ta šiluma ir vibracijos gali sukelti silpnumo jausmą, kurio mes mažiausiai tomis dienomis norime. O ir šiaip... kūnas yra jautresnis, todėl procedūra gali atrodyti skausmingesnė. Taigi, pasiplanavau šią savaitę taip, kad netektų tomis dienomis keliauti į masažus. Dėl bendros ramybės. 

Na, o praeitą savaitę buvo du susitikimai: antradienį ir ketvirtadienį. Abu - kaip iki šiol - be galo laukti (ketvirtadienį net truputį anksčiau pabėgau iš darbo, kad tik greičiau galėčiau atsipalaiduoti ir pamiršti kažkokį tuo metu galvoje gulėjusį rūpestį). Ir žinok, abu kartus skaudėjo labiau negu jau buvau įpratusi, o metras rodė plius vieną centimetrą ant pilvo ir klubų. Tik čia kol dar nespėjau nusiminti, darbuotoja paklausė: Jūs gal greit sirgsit?

Išsiaiškinau, kad artėjant mėnesinėms, moters organizmas yra linkęs labiau kaupti skysčius, todėl metras gali šiek tiek meluoti. Žiūrėsim, ką pamatysiu po šios savaitės susitikimo. O ir jautrumas, kurio net nepastebiu, yra didesnis. Taigi, ir pati mankšta pasirodė labiau alinanti ir skausminga. 

Kaip jaučiausi? Skaudėjo tikrai labiau (ypač ketvirtadienį), priminė tą antrąjį kartą, kada riebaliukai dar jautrūs bangavimams, bet entuziazmo nenumušė. Šaunu, kad tupinėdama aplink jau nebesvajoju, kada vienas ar kitas epizodas baigsis. 

Tiesa, praeitą kartą skundžiausi, kad šlaunys ir rankos nepasiduoda. Taigi, galiu pasidžiaugti! Nors klubai ir susigrąžino tą vieną centimetrą, kurio po kito karto tikiuosi nebus, rankos atsikratė dar centimetro! Pagaliau pagaliau. Atrodo, kažkokių kardinalių pokyčių kaip ir nėra, bet pasitikėjimas savimi po truputį auga.

Galiausiai, vis paminiu, kaip sekasi draugauti su vandeniu. Kadangi termometrai rodo vis daugiau laipsnių, geriu daugiau. Visgi, tuos du litrus perlipu sunkiai, o gertuvę kilnoju dažniau tomis dienomis, kai žinau jog eisiu į masažus. 

P.S. Mano ankstesnės patirtys ČIA ir ČIA

P.P.S. Jeigu pamiršai arba ankstesnių patirčių neskaitei, lankausi Roll Spa salone Konstitucijos pr. 12, Vilnius. Palyginus su ankstesne patirtimi (kartą ar du buvau nukeliavusi į Pilaitėje esančius masažus), čia jaučiuosi kaip savo vietoje: susiradau su kuo pasikalbėti, o esant reikalui ir patylėti, gaunu atsakymus į visus man rūpimus klausimus.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)