Limfodrenažiniai Roll masažai. Mano antros savaitės patirtys

19:27Praėjo antra savaitė ir penktasis kartas, kai lankiausi Roll Spa masažuose. Mano pirmosios patirtys - ČIA. Taigi, tęsiam pasikalbėjimus, kaip man sekasi ir ką naujo pastebėjau ir atradau.

Praėjusį kartą minėjau, kad pagrindinis mano tikslas - išjudinti organizmą, kad nebešaltų galūnės. Visgi pastebėjau ir šalutinį, bet labai malonų poveikį - ėmė mažėti apimtys. Per tuos penkis kartus atsikračiau po 1 centimetrą nuo liemens, klubų ir kiekvienos šlaunies atskirai. Neblogai, ką? Manau, kad tam įtakos turi ne tik vibracijos, bet ir judesiai, kurių dėka per valandą sudeginu daugiau negu 200 kcal. 

Pojūčiai. Jeigu pirmą ir antrą kartus skaudėjo, šią savaitę apie skausmą net negalvojau. Na, išorinė šlaunų pusė vis dar jautresnė, bet tik tol, kol ją masažuoju. Pagaliau išmėginau ir stipresnį vibravimą bei įsijungiau bangas. Bangos tai toks ritminis vibravimas, kuris tai stiprėja, tai silpnėja. Man tas bangavimas be galo patinka, kadangi sukuria ritmą taip padėdamas atlikti įtūpstus. Raumenų po masažų tikrai nebeskauda, o nuotaika vis dar pati geriausia.

Vanduo. Gerti vandenį jau darosi įprasta ir vis lengviau. Atėjusi į darbą iš karto prisipilu buteliuką vandens, kuris gan greit ištuštėja. Netikiu, kad kol kas išgeriu daugiau negu 2 litrus, bet tai jau vis šis tas lyginant su sunkiai įveikiamu 1,5 litro.

Rezultatas. Jau minėjau, kad pavyko atsikratyti po vieną centimetrą nuo liemens, klubų ir šlaunų (tokį rezultatą pamatėm pirmadienį ir jis nesikeitė iki pat penktadienio). Taip pat jaučiu, kad pilvas - stangresnis, nors niekur nedingo. Išorinė šlaunų pusė ir blauzdos taip pat atrodo lygesnės. Tik gaila, kad vidinė šlaunų pusė ir rankos ne taip lengvai pasiduoda ir vis dar atrodo kaip anksčiau. Na, bet žiūrėsim kaip jos reaguos į tolimesnius mano apsilankymus Roll Spa masažuose. Tiesa, vos nepamiršau svarbiausio, iki šiol rankų pirštai vis dar netinsta, o galūnės šąla tik tada, kai labai ilgai užsisėdžiu šaltame ofise. 

Patys masažai - vis dar didžiausia reabilitacija tarp darbų, kurios be galo laukiu. Kaskart atėjus laikui bėgti iš ofiso į SPA saloną įsijungiu šypseną ir lekiu. Tiesa, toks kažko laukimas pasirodė ir darbo rezultatuose. Kažkaip aktyviau reaguoju į užduotis, o ir namie jaučiuosi mažiau pavargusi. Matyt tas lašinukų kočiojimas ne tik stangrina odą, valo toksinus, bet ir padeda atsikratyti blogų minčių. 

P. S. Roll masažai puiki terpė socializuotis ir pabūti tarp žmonių. Jau keletą kartų turėjau galimybę paplepėti su kita mergina, kuri lanko šiuos masažus ir aptarti rezultatus, savijautą ir kitas mergaitiškas problemas

P. P. S. Jeigu augini vaikutį, Roll Spa centrai suteikia galimybę atvykti su savo vaikais, kurie kaip ir mama galės smagiai praleisti laiką. IR šis Spa yra draugiškas ir mūsų antroms pusėms. Aš jau įkalbinau Justą, kad kurį kartą keliautų su manimi kartu!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)