Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream

21:13

Turiu tiek daug naujienų apie kurias noriu Tau papasakoti... Bet apie viską po truputį, kadangi šiuo metu kovoju ne su jau įprastu tinguliu (kurį dažniausiai vadinu dingusiu įkvėpimu), bet su darbais ir artėjančia sesija. Jeigu kada pusmetį nei kartą nebuvai paskaitose ir galvojai, kaip čia išsisukti, turbūt supranti, kaip aš jaučiuosi. Na, bet ne apie tai. Šiandien su Tavimi noriu pasidalinti įrašu apie veido kremą su manukos medumi iš Kiehl's.

Pirmiausia, apie pažintį. Apie Kiehl's kosmetiką žinau jau gan ilgai, tik niekada neprisiruošiau užsukti į jų parduotuvę kažko pasižvalgyti. Atsimenu, vos tik atsidarius pirmajai parduotuvei Panoramoje, galvojau, kokia įdomi idėja: užsukus į parduotuvę galima atlikti odos testą, o kartu ir gauti konsultaciją apie labiausiai tinkamus produktus. Aišku, norėjau, bet neužsukau. Kažkaip bijojau nusivilti. O bet tačiau, ilgą laiką laukusi, vasario pradžioje gavau kvietimą į bloggerių renginį, kur Kiehl's turėjo pristatyti savo naujienas. Neblogas tas tinklaraštininkų gyvenimas, ką? 

Tą kartą dalyvauti negalėjau, kadangi atostogau Izraelyje. Visgi, Panoramoje manęs laukė dovanėlė, kurioje ir radau šį Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream. Šį kremą naudoju jau daugiau nei porą mėnesių, todėl manau, kad nuomonė jau nesikeis. Taigi, pradedam!Pakuotei eilėraščių nerašyčiau. Čia geriausiai tiktų žodis - paprasta. Geltona, storo plastiko, tiek tos istorijos. Norėtųsi dozatoriaus? Nelabai. Kremas be galo tirštas, todėl net neįsivaizduoju, kaip jį reikėtų naudoti kitaip, jeigu ne pirštu.

Kaip jau supratai, konsistencija - tiršta. Greičiausiai, dėl sudėtyje esančio manukos medaus. Man tas kvapas primena medsukį kaime (mano senelis buvo bitininkas): toks saldus saldus su žiedadulkių prieskoniu. Apie patį arbatmedžio medų rašoma taipšis natūralus produktas pasižymi antibakterinėmis, antimikrobinėmis, antivirusinėmis, antiseptinėmis, priešgrybelinėmis bei priešuždegiminėmis savybėmis. Taigi, panašu, kad kremas gali būti tinkamas visoms, bet... reiktų nepamiršti, kad natūralūs produktai gali sukelti alergiją. Mano atveju, susidraugavom be jokių nesusipratimų.

Mane iki šiol stebina sunaudojamo kremo kiekis. Jeigu jau ne kartą minėjau, kad produktas skalsus, tai šiuo atveju galėčiau sakyti skalsus kvadratu. Sunku net paaiškinti, bet to kiekio, kurį gali įžvelgti ant kremo dangtelio paskutinėje nuotraukoje, užtektų kokiems trims-keturiems kartams. Ir visai nejuokauju.

Kremą riebiaodėms ir normalios odos savininkėms rekomenduojama naudoti vieną kartą, geriausia vakare. Mano oda sausa, todėl drąsiai jį tepu kaip įsigeidusi: tai vieną kartą, tai du. Mano atveju makiažo neapsunkina, kaip tik padeda jam gulti gražiau ant veido. Visgi, riebiaodėms tektų palaukti ilgiau, kad kremas susigertų ir netrukdytų tolesnei makiažo eigai.

Kremas ant odos tarsi ištirpsta palikdamas sveikos, švytinčios odos efektą. Drėkinimas išsilaiko iki pat ryto, kol prausiu veidą. Efektas - elastingesnė, sveikai atrodanti oda. 

Ar rekomenduočiau? Man labai sunku kalbėti apie kūno ir veido priežiūros priemones, kurios kainuoja dešimtimis eurų. Atrodo, visada galima rasti pigesnę alternatyvą. Visgi, galiu nuoširdžiai pasakyti, kad planuoju įsigyti taupyklę, kurioje kaupčiau pinigėlius brangesnei kosmetikai. Kadangi tai be galo skalsus (nujaučiu, kad kremo man tikrai užteks visiems 12 mėnesių) bei konkretų efektą rodantis kremas, įsigyčiau ir už savo pinigus. 

P.S. Šiaip jau labai mėgstu, kai baigiasi priemonės, kadangi galiu pasiimti kažką naują. Šiuo atveju vis su Vasare pakalbam, kad gali nutikti ir taip, kad nuriedės kokia viena ar kita ašara, kai reikės atsisveikinti su Kiehl's gaminiais (iš ko ir kilo ta istorija apie taupyklę).

You Might Also Like

3 komentarai (-ų)

 1. Atsakymai
  1. "Studijuoju" edukologijos magistrą. Planuoju pakeisti dabartinę ŠMM ministrę :D Ne, šiaip galvojau, kad verta pasinaudoti nemokama vieta, kad atrodyčiau kiečiau prieš giminaičius. Žinai, močiutė nuolat kartoja, kad "vaikai mokykikitės, kad nereiktų vargti kaip man". Tai va, paklausiau ir padariau klaidą. :(

   Pusmečiui ar tai metams buvau sustabdžiusi studijas, nes tingėjau kažką daryti. Dabar jau buvo ta akimirka grįžk arba mesk, tai pagalvojau, kad gal kažkaip išsisuksiu (turiu tą geną, kad pavyksta iš nieko padaryti kažką) ir baigsiu. Tai va, po truputį klibinu šiaip jau nelabai sudėtingus, bet daug laiko užimančius darbus :/ Galėsiu pasidalinti birželio vidury, ar įvyko mano gimtadienio stebuklas ir nukrito mažas rūpestėlis (dar liks parašyt magistrą), ar visgi prisikalbėjau :D

   Panaikinti
  2. Viskas bus gerai! Aš taip ir nesugalvojau po bakalauro, kokio magistro norėčiau, bet aną kartą žiūrinėjau programavimo-testavimo studijas profkėje :), galvoju gal dar į senatvę sugalvosiu ko norėčiau :D
   Sėkmės!

   Panaikinti