Dove Powder Soft dezodorantai

19:22


Pieštukiniai, rutuliniai, purškiamieji dezodorantai kasdien su mumis (na, bent jau su daugeliu iš mūsų). Ir vistiek apie juos kalbam mažiausiai kaip ir apie kokias dantų pastas. Kodėl? Nežinau... matyt dezodoranto naudojimas - tokia rutina, kad apie jį net nepagalvoji. Panašiai būtų buvę ir šį kartą, bet netyčiom padariau nuotrauką, dėl ko Tau papasakosiu apie naujieną iš Dove -Powder Soft dezodorantus.

Pirmiausia, man kažkodėl atrodo, kad ši naujiena iš tikrųjų yra seniena. Tikrai prisimenu, kad prieš keletą metų Maximos lentynose mačiau Dove dezodorantus su rožiniais kamšteliais. Na, galbūt kažkas pasikeitė sudėtyje ar atnaujintas produkto kvapas. Tikrai nespėliosiu, tik leidžiu sau prisiminti, kad tikrai esu mačiusi šias priemones ir anksčiau.

Kalbant apie pačius dezodorantus, mano mėgstamiausias - rutulinis. Suprantu, kad tokiai priemonei tenka duoti laiko, kad apdžiūtų, bet man tai nesukelia problemų. O ir šiaip prie Dove dezodorantų grįžtu dažniausiai (būna, kad kelyje pasitaiko Margarita, Rexona, Nivea, kurie pakeičia vieną ar kitą kvapą, bet vistiek grįžtu prie Dove Invisible Dry). Antras pagal dažnumą naudojamas dezodorantas - purškiamas. Jo pastaruoju metu stengiuosi vengti, kadangi dirgina kvėpavimo takus. Žinau, skamba keistai, bet papurškusi dezodorantą jaučiu, kad darosi sunkiau kvėpuoti, pradedu kosėti. O ir šiaip patenku į keistas situacijas, kada nusideginu pažastis purkšdama iš per artimo atstumo. Galiausiai, naujausias mano atradimas - pieštukinės priemonės. Jeigu dar niekada nemėginai, būtinai išbandyk! Džiūva greit, naudojasi skalsiai, apsaugo lygiai taip pat gerai kaip rutulinės priemonės.

Galiausiai, svarbiausi aspektai, tokie kaip kvapas ir apsauga.

Kvapas. Priemonė mane kaskart skraidina į vaikystę. Prisimenu, mama turėjo tokio kvapo dezodorantą ar kokią kitą higienos priemonę. Dėl tų sentimentų įsimylėjau šią dezodorantų liniją ir mielai prie jų grįžčiau dar ir dar kartą. Kvapas saldokas ir iš pradžių  gan intensyvus. Visgi, dienos eigoje išsivaikšto ir tikrai netrukdo gyventi.

Apsauga. Čia labiausiai tiktų pasakymas - periodais. Kaip ir minėjau, stengiuosi vis pakeisti dezodorantus, kadangi ilgiau naudojant tą patį (pvz., dvi-tris pakuotes paeiliui), apsauga tarsi sumažėja. Tikiu, kad taip būtų ir su šiuo. Pati ilgą laiką draugavau su pieštukiniu Old Spice vyrišku dezodorantu, bet ir tas pradėjo veikti silpniau. Žodžiu, saugo tikrai puikiai, bet stipriau prakaituojančioms merginoms visgi periodiškai jį reikėtų pakeisti vis kitu (pvz., naudoji šį, po to Old Spice/Rexona, o galiausiai vėl grįžti prie šio).

Gavosi tokia apžvalga ne apžvalga. Bet šį kartą daugiausia dėmesio norėjosi skirti kvapui. Jeigu kada pamatysi, būtinai pauostyk... galbūt ir Tau primins vaikystę ar paauglystę. Na, o rekomendacijos kaip jau galėjai suprasti - absoliučiai teigiamos!

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Sudomino :) Kaip tik eina į pabaigą turimas Nivea, reikės pasidairyti į Dove pusę ;)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš atsimenu anksčiau labai mylėjau Nivea, bet kažkaip ar tai atsibodo, ar kvapas ėmė erzinti, tai pakeičiau į Rexoną. Po to atėjo Old Spice eilė, bet kažkuriuo momentu pradėjo visiškai nebesaugodi nuo prakaito. Ir va, dabar Dove naujienos. Šiaip man tiek Dove, tiek Rexona labai panašūs. Ir Nivea beveik beveik, tik jie skystesni.

      Panaikinti