Schwarzkopf Professional BC Brazilnut Oil šampūnas ir nenuplaunamas pienelis

10:24


Mano plaukų priežiūros rutina - be galo paprasta: šampūnas, kondicionierius ir aliejus plaukų galiukams arba kokia formavimo priemonė (dažniausiai formavimo priemonė). Ir ta rutina, kaip jau keletą kartų minėjau kituose įrašuose, kartojasi kasdien (išskyrus savaitgalius). Taigi, kaskart pasitaikius progai, stengiuosi išmėginti vis kitas priemones. Taip tarsi ieškau geriausių, bet kartu ir susipažįstu su naujais produktais. Tų kuriuos kartojau, viso labo keletas (pavyzdžiui, Pelenėje antrą kartą įsigijau ŠIAS plaukų putas). Šiandien pasikalbam apie tai, ar kartočiau Schwarzkopf Professional BC Brazilnut Oil šampūną ir nenuplaunamą pienelį.

BC Brazilnut Oil linija - skirta profesionalams. Taigi, dar tik pakuodama gautą siuntinuką, nujaučiau, kad rezultatą matysiu iš karto. Na, juk taip jau yra... grįžusi iš grožio salono ne visada gali patikėti, kad tie plaukai ant galvos - Tavo. Tik čia pat atsiranda ir mažas nerimas, o kaip bus, jeigu tas priemones naudosiu ilgiau. Tam įtakos turi ne tokios jau gražios profesionalių produktų sudėtys. Štai, pavyzdžiui, šampūno sudėties karalius - sulfatas (kad taip neišsigąstum, gerosios priemonės visai šalia jo).

Apie pačią liniją pasakojama išties žaviai. „Bonacure Oil Miracle“ naujosios plaukų priežiūros priemonės, kurias gaminant, naudojamas Brazilijos riešutų aliejus, užtikrina aukščiausios kokybės plaukų apsaugą ir suteikia jiems ypatingo blizgesio. Brazilijos riešutų aliejuje gausu baltymų, mineralų ir Omega 3 bei 9 riebalų. Jie užpildo porėtas plauko vietas ir suteikia šiurkštiems plaukams švelnumo. Aliejus, pasižymintis drėkinančiomis savybėmis, taip pat padaro plaukus blizgius bei elastingus, išryškina plaukų spalvą, visiškai jų neapsunkindamas, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, lūžinėjimo ir spalvos blukimo. Bet ar viskas yra tiesa?

Plaukai iš tikrųjų blizga, o ir atrodo sveikesni, mažiau išsišakoję. Mano plaukas ir taip švelnus, todėl negaliu pasakyti, kad šiurkštumo sumažėjo ar padaugėjo. Kalbant apie plaukų drėkinimą - pleiskanų neatsirado, taigi šią dalį taip pat užskaitau. Spalvos tikrai neišryškina, bet ir neskatina blukimo. Taigi, bendrai susumavus, situacija - tikrai gera. BET... 


„BC Brazilnut Oil Talent 10“ nenuplaunamo pienelio nekartočiau. Ne todėl, kad kažkas buvo blogai... tiesiog man tokios priemonės kaip ir nereikia. Plonam, trumpam, o ir sveikam plaukui labiau tinkamos priemonės apimčiai didinti. Nenuplaunami pieneliai tampa tarsi papildoma priemone SPA vakarams. Tokiu atveju šio žavaus stiklinio buteliuko man užtektų kokiems 5 metams naudojant jį kartą per savaitę (kai galiojimas 12 mėnesių).

Kvapas be galo skanus (šampūno toks pat, tai nesikartosiu), toks grožio salono. Tik jis išsilaiko visą dieną, kas arba erzina, arba be galo patinka. Mano atveju - truputį erzino, kadangi tai buvo vienintelis kvapas, kurį jaučiau ant savęs. Gali būti, kad kvapui padeda išsilaikyti priemonės konsistencija, kuri yra šiek tiek tirštesnė. Man tas tirštumas patiko, kadangi užtekdavo vieno papurškimo į delną, kuriuos paskirstydavau ant savo plaukų. 

Dar kartą primenu - net ir be galo plono, linkusio riebaluotis plauko neapsunkindavo. Ai, o purkšdavau pienelį į delną, kadangi purškiklis srovę nukreipia viena kryptimi, kuri dar ir yra gan intensyvi.


Ir „BC Brazilnut Oil Oil-in- Shampoo“. Man labai patiko. Tiek kvapas, tiek konsistencija, tiek poveikis. Kalbant apie poveikį, plaukas atrodė tikrai puikiai, bet tas rezultatas - tarsi iš šalies. Labai sudėtinga paaiškinti, bet jaučiuosi, tarsi šampūnas apglėbia mano plauką ir dirbtinai jį padaro gražiu. Tai jokiu būdu nėra blogai (ar gerai), tiesiog be galo keistas jausmas.

Vienintelis minusas, kurį įžvelgiau - pakuotė. Auksinis kamštelis atsisuka, todėl pasiėmus priemonės į delną, lieka viena laisva ranka jam užsukti. Ne tragedija, bet man sukėlė problemų, kadangi atsukto šampūno neturėdavau kur padėti, o viena ranka laviruoti gan sudėtinga.  Gal būtų lengviau, jeigu konsistencija būtų tirštesnė. BC Brazilnut Oil šampūnas - gan skystas bei puikiai putojantis. Žodžiu, viskas, kaip ir turi būti.

Jeigu kada nuspręstum save palepinti Schwarzkopf Professional BC Brazilnut Oil plaukų priežiūros priemonėmis, tą gali padaryti grožio salonuose ir specializuotose parduotuvėse. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)