Trumpi dialogai. Būk savimi, būk Ikona. Pokalbis su Juste Pinkevičiene

11:10

Kažkada pagalvojau, kad mano aplinkoje (toje realioje, ir kompiuterinėje) - tiek daug įdomių žmonių. Iš pradžių džiaugiausi juos pažindama, o dabar nusprendžiau tą pažintį perkelti į tinklaraštį. Manau, kad autoriteto bei įkvėpimo reikia ne man vienai, todėl nuo šiandien, kartą per mėnesį, mėginsiu pasidalinti įdomiais trumpais dialogais.

Pirmoji, su kuria labai noriu supažindinti - Justė Pinkevičienė. Ji - vienas iš žmonių kurie įkvepia kažką daryti bei siekti savo tikslų. Kodėl taip sakau? Su Juste susipažinau dar tada, kai ji dirbo su Biok prekiniu ženklu (konkrečiai: Rasa, Aru ir Biok Dermatology linijomis). Šiandien ji - ikona.tv vadovė bei viena iš kosmetikos prekės ženklo GREEN FEEL kūrėjų. Kaip jai tai pavyko? Atsakymą į šį klausimą gali įžvelgti žemiau!

nuotrauka - G. Žilinsko (iš Justės asmeninio archyvo)


Kokia moteris Tau yra IKONA?

Ikona man yra ta moteris, kuri privalo būti įdomi. O įdomus žmogus yra tik tas, kuris pilnas NETUŠČIŲ norų. Tai noras kilti karjeros laiptais, noras būti nuostabia mama bei žmona, noras padėti kitiems, noras pažinti, ir daug kitų norų, kurie būtų ne tik giliai viduje užgniaužti, bet, svarbiausia, veiksmų vedini. 
Tikiu, jog būtent ikona yra ta moteris, kuri sugeba atrasti sveiką balansą tarp visų norų, juos lydinčių veiksmų ir tiesiog tikro žmogiškumo bei moteriško jausmingumo. Tikiu, jog tas sveikas balansas reiškia tiesiog pagarbą sau pačiai bei kitiems, kurie leidžia moteriai mėgautis įgimta teise į moteriškumą, siekti savo pačios kaip asmenybės tobulėjimo bei skleisti meilę bei šilumą visiems supantiems žmonėms.
Taigi būti ikona, manau, tikrai nelengva, bet tikrai tikiu, kad ja gali tapti kiekviena. Juk tereikia NORĖTI!


Kaip nustoti bijoti būti savimi?

Kai bijai siekti savo svajonių, visų pirma, prisimink, kad posakis ,,gyveni tik vieną kartą’’ nėra išgalvotas. Mes iš tikrųjų gyvename tik vieną kartą (na bent jau su tuo pačiu kūnu), o laikas eina tiesiog turbo tempu, ir kad ir koks gražus pasaulis bebūtų, mūsų visų laukia ta pati baigtis – vėlesnė ar ankstesnė mirtis. Taigi, ar tikrai nori numirti nepasiekusi savo svajonių tik dėl baimės ,,ką man pasakys kiti?’’, ,,o kas bus jeigu man nepasiseks?’’ Ką Tau pasakys kiti, sužinosi tik tada, kai ką nors padarysi (pasiseks ar ne, taip pat pamatysi tik pabandžiusi), taigi, kodėl Tu bijai net nežinodama, ar ta baimė apskritai reali? O gal Tavęs laukia stulbinanti sėkmė ir kitų pagyros...
Linkiu būti bent kiek smalsesne ir į savo norų siekimą žiūrinčia su veikti kviečiančia intriga (juk intrigų pilnus serialus žiūri vieną po kito).  Veik su pilve skraidančiais drugeliais. Kurk savo pačios istoriją su daug nuotykių – juk tai ne tik padės išdrįsti siekti savo norų, bet ir pavers gyvenimą įdomesniu! Jeigu pasiseks – padėkosi sau, o jeigu ne – vistiek pasakysi sau ačiū, kad ryžaisi, o vėliau bandysi dar kartą. 
Juk nei pasakų veikėjos Pelenės, nei Channel gyvenimai tikrai nebuvo ramūs ir be iššūkių. Abiems joms prireikė drąsos siekti savo svajonių (jaučiu, jog suabejojai dėl Pelenės, bet primenu, jog ji išdrįso naktį pabėgti iš namų dėl savo galimos laimės). Abi jos tapo ikonomis: viena - mažų mergaičių, kitą - suaugusių moterų ir net vyrų. O jų kelyje buvo tikrai visko, bet drąsa, kaip žinai, abiems pasiteisino su kaupu. 
Drąsos dar daugiau atsiranda, kai supranti, jog nei aplinkinių nuomonės, nei realios nesėkmės, neturi šansų iš Tavęs atimti artimiausių draugų, sveikatos bei gyvenimo su N naujų galimybių (žinoma, tik tuo atveju, jeigu pati to norėsi). Tad norėk ir išdrįsk daryti!

Iš asmeninio Justės archyvo

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)