Douglas Make Up My Favorite Palett 2 Smokey Akių šešėlių paletė

09:33


Galiu patvirtinti žodžius, kad kuo mažiau tikiesi, tuo daugiau gauni. Prisiskaičiusi internetuose apie Douglas makiažo priemones, gavusi šią paletę jau buvau įsitikinusi, kad nieko gero. Po to darydama šias nuotraukas bandžiau pridėti ir vieną ant rankos, bet pigmentacija buvo tragiška - beveik nieko nesimatė (jeigu smalsu, spustelk ČIA). Tada jau išvis nieko nebesitikėjau.

Ir vistiek kažkurį rytą išmėginau. Pradžiai, dvi spalvas (šviesią kaip pagrindą ir, berods, pilką į akies kamputį). Ir abi pakankamai pigmentuotos. Po to dar kitas dvi spalvas: vėl vieną šviesią, kitą ryškesnę. Vėl tas pats. Žodžiu, taip diena iš dienos mėginau vis kitas spalvas (dar turiu ir nemėgintų) ir kaskart stebėjausi: kaip iš pažiūros nepigmentuoti akių šešėliai ant akių gali atrodyti matomi.

Mano prielaida. Galbūt tepti pirštais nėra pats protingiausias pasirinkimas. Kiek pastebėjau, tokiu atveju spalvos - arba gerokai stipriau pigmentuotos negu darantis makiažą, arba atvirkščiai - mažiau. Labai retu atveju, kada spalvos išlieka tokios pat (aišku, jeigu makiažą daryčiausi pirštais, ko gero pigmentacija liktų panaši).

Pastebėjimai.
  • Akių makiažas išlieka matomas visą darbo dieną. Tiesa, vakarop tamsioji spalva truputį nusitrina, bet iš esmė gali pastebėti, kad akys išraiškingesnės negu būčiau nesidažiusi. Ir pastebėjau, kad išsilaikymas nepriklauso nuo to, naudoji šešėlių bazę ar ne. Abiem atvejais vakare grįžti jau truputį pavargusiu makiažu.
  • Nuostabios spalvos. Tokios grynai mano: žemiškos, prigesintos. Galiu pasakyti, kad jeigu dairyčiausi kokios šešėlių paletės, spalvinė gama atrodytų maždaug taip pat, kaip ši Douglas Make Up 2 Smokey akių šešėlių paletė (puikus įrodymas ta pati Revolution paletė, kurioje spalvos - praktiškai tokios pat).
  • Lengvai sklaidosi. Negaliu pakęsti tų blynų ant akių, kai bandai sklaidyti šešėlį, o jis kaip prikaltas. Šiuo atveju pasiėmusi net ir minkštą šepetėlį, galiu be didžiulių pastangų paskirstyti produktą ten, kur jo reikia.
  • Spalvos šiek tiek trupa. Mažiau negu anksčiau minėta Revolution, bet trupa. Būna, pasidažau, o akių kampučiuose mėlyna/ruda/ta kurią naudojau spalva. Truputį liūdna, bet iki šiol nesu atradusi tokių šešėlių, kurie iš karto prisiklijuoja prie akies voko.
  • Prieinama kaina. Paletė kainuoja 12,99 Eur (žvilgtelk ČIA) su kuria Tu gauni šešiolika skirtingų spalvų. 
Mano nuomone, tai puikus ekonominis variantas kasdienai. Jeigu dabar reikėtų rinktis tarp Douglas ir Make up Revolution paletės, rinkčiausi šią. Ko gero labiausiai dėl to, kad labai patogu naudoti, kai skubi į darbą. Na, prie to paties ir trumpa istorija apie Douglas Make up Smokey eye brush dvipusį šepetėlį. Čia pirmas įspūdis irgi buvo labiau neigiamas, negu teigiamas. Ta mažoji, spalvos skirstymo pusė iš karto pasirodė patraukli, bet kita - per didelė. Manau, kad tokia reakcija gan natūrali, kadangi iki tol mėginti šepetėliai buvo praktiškai perpus retesniais šereliais (o automatiškai ir mažesni, plokštesni). Taigi, mano neįgudusiai rankai pradėjus makiažą, šešėlio dengimas pasirodė net šiek tiek paprastesnis, negu visada. Visgi, pasiteisino matematinės (ar tai fizikinės) teorijos, kad kuo šepetėlis didesnis, tuo daugiau akies voko dengia. 

Pats šepetėlis - be galo minkštas, patogus rankai. Tik truputį nepatogu jį laikyti vazonėlyje (aš visus šepetėlius sudėjau į ikėjos vazoną), kadangi visada kažkuri pusė remiasi į dugną. Bijau, kad gan greitai deformuosis šereliai. Kita vertus, tai bus pirmasis šepetėlis, kuris su manimi keliaus!

Šepetėlio kaina - 8,99 Eur. Manau, kad verta. Gavusi šį, į šoną padėjau mano įprastinius iš Erdesos ir Real Techniques. Jeigu Real Techniques dar galėtų konkuruoti su Douglas, tai Erdesos šepetėliai tikrai liktų už borto. Pastarieji - gerokai kietesni, linkę į save paimti nemažai produkto (šiuo atveju šešėlio). Taigi, jeigu kada pritrūks priemonių makiažui, prisimink ir apie mano tik ką apkalbėtą alternatyvą. You Might Also Like

0 komentarai (-ų)