Naujametinis įrašas!

21:11


Labai noriu su Tavimi trumpai aptarti praėjusius metus ir pasidalinti jau šių metų lūkesčiais ir tikslais. Tik nežinau, kaip sutilpti į kuo mažesnį tekstą, kad nepavargtum. Galvoju, ko gero būtų teisingiausia išskirti 3 labiausiai įsiminusias situacijas, o planus sutalpinti į kokius 3 ar 5 punktus. Na, žiūrim, kaip gausis.

2016-ieji. Truputį mano, truputį nelabai metai.

Vienas didžiausių iššūkių šiais metais buvo persikraustymas. Pirmiausia pakeičiau namus, o po to ir ofisą. Pati esu gan sėslus žmogus, labai greitai prisirišu prie tam tikros aplinkos, todėl persikraustymai buvo gan sudėtingi. Tik čia reikėtų pakartoti, kad tikrai labai greitai prisirišu prie aplinkos, kadangi ir prie naujų namų ir ofiso pripratau labai greitai.

Turėjau galimybę dalyvauti begalėje konferencijų, parodų ir seminarų. Labiausiai įsiminę: 1) EBIT vadovų konferencija. Buvo tiesiog nereali patirtis gyvai pamatyti, išgirsti tokius žmones kaip S. Jovaiša, G. Nausėda, Ž. Mauricas ir t.t. 2) Knygų mugė. Kasmet knygų mugės laukiu labiau negu savo gimtadienio. Visada aplankau A. Čekuolį, o po to -  kaip sugalvoju.

Keliavau. Pradedant koncertu Siemens arenoje (buvau Imagine Dragons koncerte) sausio pabaigoje, baigiant tolimesnėmis kelionėmis į Rygą, Kulerą, Eilatą. Pirmą kartą po n laiko man pavyko įdegti ir nudegti (nudegiau taip, kad pasikeitė odos pigmentacija). Pirmą kartą tiek daug laiko praleidau vandenyje. Pirmą kartą ragavau sepiją (fu), ragavau pačius skaniausius pasaulyje vaflius.

Iš tikrųjų, pasakoju pačius pozityviausius ir reikšmingiausius dalykus. Patikėk, ne viskas buvo taip paprasta. Kažkurį vakarą prisėdau prie senų nuotraukų, kuriose atrodau tokia miela, naivi (tokia ir buvau), o dabar... dėka įvairiausių kritinių situacijų darbe, užsiauginau šarvus, kurie puikiai pasitarnauja slepiant emocijas ir kovojant už stabilią vietą po žeme.

Kokie bus 2017-ieji? Tikiuosi, negaidiški.

Kažkokių utopinių planų nesu sukūrusi. Tiesiog tikiuosi bent trupučio ramybės ir sveikatos. Skamba labai pencijiškai, bet patikėk, žiauriai užknisa dažnai sirgti. Mintyse - ir magistro studijų baigimas (pamiršau šį punktą įtraukti į praėjusių metų sąrašą, kadangi būdama moksliukė pirmūnė, visgi nusprendžiau stabdyti studijas), kadangi turiu be galo įdomią baigiamojo darbo temą.

Labai labai tikiuosi, kad šiemet pagaliau aplankysiu draugę Klaipėdoje. Atrodo, bendraujam kasdien, o paskutinį kartą matėmės per jos vestuves prieš daugiau negu du metus! Žinau žinau, skamba liūdnai, bet vis nerandam to idealaus savaitgalio ilgiems pašnekesiams.

Na, o tinklaraštyje labai noriu pasakoti ne tik apie kosmetiką. Mano interesas - knygos, skanūs savaitgaliniai receptai ir trumpos išvykos. Minčių daug, bet kol kas jų nerealizuoju. Tikiuosi, kad artimiausiu metu šoksiu į tą traukinį ir papasakosiu Tau daugiau. Na, o jeigu ne, žinok, kad vistiek rašysiu. Labai nenoriu Tavęs palikti vienos!


Atrodo tiek tų praėjusių ir atėjusių metų. Atrodo metų pasikeitimas - simbolinis dalykas, bet visada pagalvoju, kaip kažką pakeisti, į kažką investuoti, kad laikas būtų dar kokybiškesnis ir pozityvesnis.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)