Green Feel Drėkinamasis ir Maitinamasis veido kremai

09:29


Viena pagrindinių priemonių mano grožio rutinoje - veido kremai. Taip jau yra, kad jeigu bent vieną rytą ar vakarą pamirštu kremą, oda ima maištauti nemaloniu šerpetojimu. Aišku, per ilgą laiką prie to pripratau ir per daug nepykstu. Tiesiog... kartais taip sunku išsirinkti geras (na, bent jau vidutines) veido priežiūros priemones (ypač kai nori išbandyti vis kažką naują), kad besibaigus einamoms, iš anksto pradedu nerimauti.

Paskutinysis pirkinys - Maximos Grožio mugės asortimente rasti Green Feel veido kremai. Naudoju jau tikrai daugiau negu mėnesį (prisimenu, kad kai pirkau, dar Kalėdinės dovanos nerūpėjo), todėl manau, kad laikas pasidalinti savo įžvalgomis. Mano vonios lentynoje net du kremai iš Green Feel Cosmetics. Pirmasis - Maitinamasis veido kremas su natūraliu avokadų aliejumi, o antrasis - Drėkinamasis su  ekologišku moliūgų ekstraktu.

Pirmieji ir bendrieji pastebėjimai: 1) labai simpatiškos ir patogios pakuotės, 2) prieinama kaina (vienas kremas kainavo apie 5 Eur, o kai juos pirkau, buvo 50% akcija, taigi vienas man kainavo viso labo 2,50 Eur). Na ir kvapai labai švelnūs, bet apie juos tuoj pat papasakosiu atskirai.


Drėkinamasis veido kremas su ekologišku moliūgų ekstraktu. Jeigu spustelsi ant pavadinimo, pamatysi produkto sudėtį su paaiškinimais (žiauriai faina mintis!). Tik aišku, gamintojas gali interpretuoti savai, todėl rekomenduoju pasidomėti atskirai. Kol kas kremą naudoju vakarais, kadangi nenoriu nušalti veidą (čia panašiai kaip išeiti žiemą į lauką valgant labai mėtinį saldainį). Taigi, pasakoju, kas patiko, o kas nelabai.
 • Labai švelnus kvapas. Vos vos juntamas. Negaliu pasakyti, ką primena, bet tikrai ne moliūgus (neturi to saldumo).
 • Pakankamas drėkinimas. Kaip ir minėjau, mano oda - ganėtinai sausa, todėl kai kurie kremai - tiesiog per lengvi. Šis drėkina pakankamai, ant veido palikdamas tokį lengvą minkštumo jausmo. 
 • Kita vertus, rytais man trūksta elastingumo jausmo. Panašu, kad kremas nors ir drėkina, tas drėkinimas - toks paviršinis. Atsikeliu ryte su nuo pagalvės likusiais atspaudais ant veido. 
 • Be to, kremui įsigerti į odą reikalingas lengvas minutės-trijų masažas. Kitu atveju po namus gali vaikščioti baltu veidu. Nėra labai patogu, bet ir ne tragedija. 
 • Trūksta skalsumo. Jeigu maitinamojo kremo užtenka dviejų paspaudimų visam veidui, šiam reikia 3-4 (jeigu pasiimu du, nesijaučia jokio efekto). Stengiuosi jį aplikuoti sluoksniuodama, kad išvengčiau to ilgo įsigėrimo, bet toks sumanymas nelabai veikia.
Tai tikrai nėra pats blogiausias mano mėgintas kremas, bet nemanau, kad kartočiau. Kaip ir minėjau, labiausiai erzina du dalykai: ryte veidui trūksta elastingumo, o vakare kartais atsibosta masažuoti veidą, kad veidas įsigertų į odą. Maitinamasis veido kremas su natūraliu avokadų aliejumi. Jeigu drėkinamasis veido kremas man pasirodė toks so so, tai šis - labai patiko. Naudoju jį kiekvieną rytą, kad išvengčiau veido nušalimo. 
 • Kvapas kaip ir drėkinamojo kremo - labai subtilus. Šis man kažkuo primena saulėgrąžas ar moliūgų sėklas (o gal ir avokado kauliuką).
 • Lengvai įsigeria į veido odą. Šio kremo konsistencija - tokia sviestinė, todėl jis tepant tarsi ima tirpti ir susilieja ant veido. 
 • Pakankamai skalsus. Kaip ir minėjau, šio užtenka 2 paspaudimų visam veidui. Užtai po keleto mėnesių naudojimo, šis buteliukas - gerokai sunkesnis.
 • Malonus jausmas ant veido. Sakyčiau, tarsi silikonas, bet ne. Tiesiog veidas tampa švelnus, o kasdieniam makiažui nebereikia bazės. 
Manau, kad pasitaikius galimybei, įsigyčiau šį kremą dar kartą. Kainos ir kokybės santykis - išties puikus. Ypač mano atveju, kai pagavau 50% nuolaidą.Abu kremus draugiškai dalinuosi su Justu. Jo oda - ypač alergiška, todėl juo pasitikiu kaip lakmuso popierėliu, kai kalbama apie alergijų galimybes. Jokių incidentų naudojimo laikotarpiu neįvyko. Taigi, ko gero tikrai tinkamas ir jautriai odai. 

You Might Also Like

3 komentarai (-ų)

 1. Atsakymai
  1. Galbūt esate alergiška kokiai sudedamajai daliai? Mano oda jautri, linkusi į bėrimus, bet tokios bėdos neturėjau

   Panaikinti
 2. Man tai tiko šis kremas mano veidas labai jautrus ir pleiskanavo ir berdvo sunkiai tinkama rasti krema , kai pradejau naudoti ši krema viskas parpuole

  AtsakytiPanaikinti