Ecocillin oral maisto papildas

13:23


Tiek daug dėmesio skiriame išorei, kad dažnai pamirštame vidų. Štai aš mieliau investuoju į dažnai net nereikalingus dalykus, kurie vėliau vistiek nugula lentynose (arba net gi keliauja kažkur toli iš namų). Arba jeigu jau nusprendžiu įsigyti kokį maisto papildą, kuris turėtų stiprinti mano imuninę sistemą, jį padedu mažiausiai matomoje vietoje ir... žinoma, pamirštu. Dėka tokio atsainumo sveikatai, galiu save priskirti žmonėms, kurie turi abonementus pas gydytojus (kalbu apie tuos, kurie dažniau serga negu būna sveiki).

Dažniausios ligos, ar bent jau nemalonūs simptomai - peršalimas, nuolatinė sloga, migrena ir dabartinis must have (na tas, kuris vis aplanko) bronchitas. Be to šią puokštę paįvairina ir labiau moteriškos problemos - gimdos kaklelyje turiu žaizdelių, kurios gali turėti įtakos gimdos kaklelio vėžio atsiradimui. Taigi, turbūt nereikia ir sakyti, kad daugiausiai dėmesio ir skiriu savo moteriškumo gelbėjimui: kas pusmetį lankausi pas ginekologę, naudoju kuo saugesnes higienos priemones ir karts nuo karto nusiperku kokius nors maisto papildus (va šitų, tai niekada nepamirštu). 

Maisto papildai, kaip sako mano gydytoja, skirti palaikyti imuninei sistemai. Pasak ją stiprus imunitetas = sveika aš (kalbu apie tą neramumą, kad bet kada galiu sužinoti, kad turiu vėžį). Taigi, noriu to ar ne, kartais (stengiuosi bent kartą į pusmetį pasirinkti kokį kursą maisto papildų) privalau prisiminti, kad ant šaldytuvo - padėtos tabletės. Paskutiniai vartoti (jau gali juoktis) - maisto papildai nėščiosioms. O šį kartą mano rankose - Ecocillin Oral maisto papildas moterims ir merginoms.

Sakau moterims ir merginoms, kadangi sudėtyje esančios laktobakterijos gerina makšties mikroflorą, o kartu ir žarnyno veiklą. Ką tai reiškia? Profilaktiškai naudojant Ecocillin Oral tabletes, gali išvengti nemalonių padarinių, kurie vadinami pienlige ir bakterine vaginoze.  Mano atveju, tai ne tik prevencija šioms ligoms, bet ir galimybė padaryti paslaugą netvarkingam gimdos kakleliui.

Man labai smagu, kad merginos ir moterys vis mažiau bijo kalbėti apie moteriškas problemas. Šis projektas su Ecocillin tai ne tik prevencija mūsų sveikatai, bet ir trumpa žinutė, kad visos turime problemų. Jeigu įdomu apie ką kalbu, žvilgtelk Mūzos tinklaraštį, Karolinos, Jurgos instagram profilius. Mes kalbam, nes žinom, kad nereikia gėdytis, jeigu jauti, kad kažkas ne taip. Priežasčių, kodėl Tau reikia Ecocillin gali būti labai daug,o ir tos gali būti nepriklausančios nuo Tavęs. Apie ką aš kalbu? Žiūrėk:

Šaltinis ČIA
Matai? Moters sveikatai įtakos turi ne tik sąmoninga nepriežiūra, bet ir sezoniniai pokyčiai, stresas ar net gi rimtesnės ligos, kurios reikalauja vartoti antibiotikus. Šiuo atveju, rekomenduoju saugoti save. Patikėk, tas jausmas, kai sužinai jog potencialiai gali sirgti vėžiu - be galo baisus (verkiau kokias tris dienas, kol kažkas išsamiai paaiškino, kas man yra ir kaip su tuo tvarkytis). Taigi, jeigu net ir nejauti kažkokių blogių (aš, pavyzdžiui, tikrai niekada nejaučiau kažkokių simptonų, negerumų ar ūmaus skausmo), būtinai skirk laiko vizitui pas gydytoją. Kalbant apie pačias tabletės, jos iš tų, kurios neerzina. Omenyje turiu tai, kad nelimpa prie gomurio (man taip būna su žuvies taukų tabletėmis). Vartojimas - be galo paprastas net ir toms, kurios dažniausiai pamiršta maisto papildus ar net gi vaistus. Galiausiai, tai labai patogus būdas, kadangi didžioji dalis maisto papildų skirtų makšties mikroflorai gerinti - žvakutės. O su jomis ne visada taip patogu.


Na ir verdiktas. Gavosi labai ilgas straipsnis, bet tikiuosi, kad atkreipiau Tavo dėmesį į moteriškas (ne)problemas. Suprask, kad kartais jos būna net ir tada, kai nieko nejauti ir nematai. Man Ecocillin atrodo patikimas maisto papildas, kadangi jokių neigiamų reakcijų neatsirado. O kaip ten viskas vyksta organizme, sunku pasakyti. 
Tiesa, kaskart įsigydama maisto papildus turėk omenyje, kad tai nėra vaistas ir kažkokios rimtos problemos jis nepagydys. Tam yra skirti vaistai. Maisto papildas - tai tik pridėtinė vertė, kuri padeda užkirsti kelią toms rimtos problemoms. Taigi, kol yra laiko, būtinai atkreipk dėmesį į savo organizmą!

You Might Also Like

7 komentarai (-ų)

 1. Tai... viena kapsulė turi tiek pat ir tokių bakterijų, kiek maždaug šaukštelis šviežio naminio jogurto. Ir kiek kainuoja šitas džiaugsmas?...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Juste, pilna kaina - 13.29€, dabar su nuolaida - 9.30€. Spėju, kad naminis jogurtas kainuotų pigiau.:D

   O rimtai jogurte galima rasti būtent tokį kiekį bakterijų ir būtent šitų? Nes jeigu taip, pasižvalgysiu kokio geresnio jogurto.

   Panaikinti
  2. Taip. Aišku jogurtas kaip gėlių sodelis - kiekvieno vis kitoks. Bet iš esmės taip. Tokių papildų gamintojai niekad nerizikuoja.

   Panaikinti
  3. Juste, tiesą sakai. Bet čia ko gero patogumo/patikimumo faktorius irgi veikia. Man ginekologė kažkada siūlė žvakutes gimdos kakleliui "maitint" darytis pačiai. Tai ką žinau :D Šiuo atveju irgi. Išgeriu tabletę ir viskas ok. O jogurtui neturiu saiko, ko pašalinis poveikis - pilvo pūtimas.

   Panaikinti
 2. Kaip vartoti? Pastoviai? Pakaitom su žvakutėm?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vartoti po vieną kapsulę per dieną užsigeriant vandeniu. Rekomenduojama vartoti tarp valgių.

   Kadangi tai ne vaistas, o maisto papildas, jį vartoti galima nuolat, bet aš esu linkusi juos keisti periodiškai. Jeigu matau, kad ima traukti mėšlungį ar atsiranda nuovargis, vartoju tam skirtus maisto papildus, jeigu jaučiu, kad silpsta nagai ar plaukai - kitus :)

   Panaikinti
 3. Netiesa, tikrai neatitinka jogurto šaukštelio. Sutinku kad ne visi probiotikai yra kokybiški ir turintys nauda. Šiuos Ecocillin esu seniai atradusi, kai po kokiu nors antibiotiku kurso visada prasideda moteriškos problemos. Nereikia jokių žvakučių ir panasiai, šitos visada viska sutvarko. Bet anot taves vietoj 15 kapsulių, užtektų 15 šaukšteliu jogurto. Juokingai skamba :) Bet teisybe kad jogurtas ir kefyras puikus probiotiku šaltinis!

  AtsakytiPanaikinti