SLA Fluidas – skystas makiažo pagrindas PERFECT GLOW golden porcelain

13:06


Su SLA kosmetika esu pažįstama nuo tada, kai kosmetika pačiai dar rimtai nerūpėjo. Taip jau nutiko, kad pusseserė nusprendė lankyti vizažo kursus, kuriuose įsigijo keletą šios kompanijos gaminių, kuriuos ne kartą (ir ne du) panaudojo kuriant makiažą būtent man. Nuo tada žinau, kad SLA - tai vardas, kuris simbolizuoja prancūzišką natūralumą.

Ką turiu omenyje sakydama natūralumas? Kiek teko girdėti, prancūzės tikrai mėgsta makiažą, bet jis turi būti kuo natūralesnis, kuo žemiškesnių spalvų. Ko gero dėl to SLA kompanijos kūrėjas Serge Louis Alvarez (žiūrėk, čia ir slepiasi SLA inicialai) ir nusprendė sukurti profesionalią, bet kartu labai natūralių spalvų kosmetikos liniją. Mano kosmetikos rutinoje - SLA Fluidas – skystas makiažo pagrindas PERFECT GLOW golden porcelain.

Labai trumpai tariant, tai pats geriausias mano kada mėgintas makiažo pagrindas. Pamenu, viena pirmųjų pažinčių buvo ruošiantis į draugės vestuves, kada makiažas puikiai išsilaikė visą parą. Dabar tokiais įvykiais neeksperimentuoju, bet ryte pasidarius makiažą, vakare veidas atrodo lygiai taip pat puikiai. Ir nei kiek nemeluoju... šis fluidas - skystas makiažo pagrindas tarsi prilimpa prie veido suteikdamas lengvą švytėjimą, bet kartu ir taip norimą matiškumo jausmą. Žodžiu, pasakoju (kaip jau įprasta) punktais.

  • Konsistencija. Produktas išties skystos konsistencijos. Man primena Artdeco makiažo pagrindą, kuris man taip pat labai patiko. Tiesa, SLA makiažo pagrindas - taupesnis, todėl vietoj anksčiau naudotų 4 paspaudimų prireikia maždaug 2 (naudojant kempinėlę).
    Ant veido limpa tarsi antra oda. Ankstesnės patirtys išmokė, kad makiažo pagrindas dienos bėgyje ima sausinti odą dėl ko atsiranda šerpetojimų. Šiuo atveju, užsitepi pagrindą ir visą dieną gali būti rami. Tik jeigu sninga/lyja, būtina nusausinti veidą, kadangi lašeliai nusidažo makiažo spalva.
  • Išsilaikymas. Kaip ir minėjau, per draugės vestuves su makiažu išbuvau daugiau negu parą. Viskas atrodė pakankamai tvarkingai. Dienos metu makiažo pagrindas nenusičiupinėja. Aišku, nežinau, kaip būtų riebios riebios odos savininkei, kadangi mano oda - sausesnė, riebaliukas atsiranda tik T zonoje, o ir tas nėra labai stiprus.
  • Efektas. Oda atrodo tikrai gerai. Toks tarsi matinis efektas su lengvu žvilgėjimu. Iš toliau sunku net įtarti, kad esi pasidažiusi, kadangi makiažo pagrindas nekuria kaukės efekto. Kita vertus, randelius maskuoja visai neblogai (nepavyksta paslėpti tik vieno rando, kuris - gan didelis ir nelygus), sakyčiau, maskavimas - stipresnis nei vidutinis. 
Turbūt supranti, kad neturiu prie ko prikibti. Ko gero sudėtinga rasti trūkus produktuose, kurie skirti profesionaliam naudojimui. Tas pro statusas vistiek įpareigoja būti kokybišku. Labai tikiuosi, kad artimiausiu metu žinia apie šį prekinį ženklą sklis ne tik profesionalų, bet ir mūsų, vartotojų, tarpe. 

P.S. SLA Akademijoje gali ne tik įsigyti produktų, bet ir užsirašyti į kursus tiek pradedantiems, tiek profesionalams. Nuo to ir prasidėjo mano sąmoninga pažintis su SLA kosmetika bei akademijos kūrėja Grite.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)