Naturtint spalvą išlaikantis šampūnas

15:30


Turbūt sutiksi su manimi, kad šampūnas ir kondicionierius - viena greičiausiai besibaigiančių grožio priemonių. Ypač toms, kurios kaip ir aš, kiekvieną (arba kas antrą) rytą pradeda vonioje plaunant po nakties sugulėtus plaukus. Gali sakyti, kad tai kvailas įprotis, tačiau galvos oda, kaip ir veido, gali būti, o ir yra, skirtinga.

Esu mėginusi pačius įvairiausius šampūnus: purinančius, suteikiančius žvilgesio, suteikiančius galvos odai drėgmės, nuo pleiskanų ir t.t. Esu mėginusi ir taip vadinamus spalvą išlaikančius šampūnus, kurie buvo visiška tragedija (mėginau Garnier ir L'oreal), kadangi plaukų dažų spalva sėkmingai bluko, o galvos odą imdavo perštėti. Na, bent jau taip buvo iki tol, kol gavau išankstinę kalėdinę dovaną - Naturtint spalvą išlaikantį šampūną. Tai pirmasis natūralus (sudėtyje daugiau negu 99% natūralių ingredientų) mano mėgintas šampūnas.

Turiu pripažinti, kad tikrai reikėjo pratintis prie šio spalvą išlaikančio šampūno. Praktiškai visos anksčiau naudotos priemonės turėjo putojančių medžiagų ir silikonų. O čia - visiška priešingybė, kuri dar ir plaukus šiaušia (esu girdėjusi, kad įpratę prie silikonų plaukai iš pradžių gan sunkiai draugauja su natūraliais šampūnais). Taigi, pasidaviau daugiau negu mėnesį trukusiam eksperimentui, kurį kai kada norėjosi mesti. Bet... skaityk toliau.

Kvapas. Girdėjau pačias įvairiausias kvapų asociacijas, kurios prasideda citrusais ir baigiasi kažkokiomis žolelėmis, kurias močiutė džiovindavo, o vėliau dėdavo į arbatą. Na, o man šis kvapas primena kramtomas gumas iš vaikystės. Labiausiai turbūt Love is... kvapą. Toks truputį saldus, bet neerzinantis. Užuodžiamas tik tada, kai specialiai kiši šampūną prie nosies.

Konsistencija. Šampūnas - išties skystas. Šiek tiek sunkesnis už vandenį, bet tikrai neprimena Dove ar kitų šampūnų, kurie yra gerokai tąsesni dėl sudėties. Putoja - gan silpnai. Vėlgi, kalbėjau su Vasare (jos tinklaraštis ČIA), kuriai šis šampūnas puikiai putojo. Galima daryti prielaidą, kad skiriasi arba vanduo, arba plauko struktūra. Kaip ten bebūtų, mano atveju, reikėjo priprasti, kad putų - kokius tris kartus mažiau nei įprastai.

Naudojimas. Nors sunkiai putoja (mano atveju), naudoju gan skalsiai. Įsipilu šampūno į delną ir švelniai masažuoju galvos odą bei plaukus, kol pajaučiu, kad produkto - jau pakankamai. Tas pojūtis ateina kartu su silpnu putojimo bei pasikeitusiu plauku (jis tampa toks truputį sunkesnis). Bene pagrindinė įdomybė - šampūną reikia ne iš kart nuplauti, bet minutę palaikyti. Tai leidžia suprasti, kad šampūnas ne tik plauna plauką, bet ir atlieka kitą funkciją - šiuo atveju, išlaiko spalvą. Skubiais rytais tai šiek tiek erzina, bet tingiais tampa tarsi terapija.

Bendras šio produkto vertinimas - teigiamas. Šampūnas tikrai puikiai išlaiko plaukų spalvą net ir naudojant jį kas antro plovimo metu. Tokį būdą pasirinkau dėl tos priežasties, kadangi retsykiais taupau laiką arba noriu didesnės apimties (dabar jau žinau, kad šampūno ir kondicionieriaus derinys skirtas konkrečiam efektui - kur kas geresnis). Manau, kad tai puiki prevencinė priemonė merginoms, kurios gali dažyti plaukus pačiomis įvairiausiomis spalvomis, bet po keleto savaičių vėl mato ryžą spalvą (būtent tokia esu aš). Taigi, nors ir minėjau, kad prie šampūno pratinausi ilgiau negu mėnesį, dabar galiu sakyti, kad Naturtint spalvą išlaikantį šampūną priimu kaip gydymą, kuris padeda išlaikyti tobulą plaukų spalvą. 

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Ar šis sampunas riebiems plaukams tinkamas? Daugelis iš tų, kurie gydo, maitina ir pan., suteikia sunkumo ir plaukai riebaluojasi greičiau. O maniškiai ir šiaip gan riebūs, bet ir silpnoki, tad gydymo reikia..

    AtsakytiPanaikinti