Dušo želės iš L'occitane

13:31

Galvojau, kaip čia įdomiau papasakoti apie dušo (ar tai prausimosi) priemones. Jos gi - visų naudojamos, bet aprašymai - gan vienodi. Taigi, norėdama sutaupyti Tavo laiką, trumpai papasakosiu apie dvi prausimosi priemones iš L'occitane. Abi radau siurprizų dėžutėje

Manau, kad keletas pagrindinių dalykų, kuriuos reikia aptarti - kvapas, putojimas ir sausina odą ar nelabai. Taigi, vadovaujantis tuo pradedu pasakoti!  • Kvapas. Vienas gaiviausių mano kada naudotų. Toks citrusinis (nieko nuostabaus, juk sudėtyje yra apelsinų, greipfrutų, citrinų eterinių aliejų) su rozmarino prieskoniu. Iš pažiūros gali pasirodyti kiek vyriškas, bet maudantis šis kvapas - tarsi kavos puodelis - puikiai budina. Išsilaiko gan neilgai, kol prausiesi.
  • Putojimas. Putoja gan stipriai. Tiesa, šią dušo želę aplikuoju tiesiai ant odos, kempinės šiam ritualui neprireikia. Man užtenka to švelnaus putojimo, kuris atsiranda masažuojant odą. 
  • (Ne)sausina odos. Ši prausimosi želė - išties draugiška odai. Po prausimosi retai kada tepuosi kokį kremą. Tiesa, ant odos po prausimosi nelieka ir to riebaliuko, kuris būna po kai kurių priemonių. 
Naudoju šią prausimosi želę jau 4 mėnesius, todėl galiu teigti, kad tai - gan skalsus produktas. Kita vertus, naudoju ją tik rytais, kada truputį skubu, todėl per daug nesilepinu vonios procedūromis. Kaip ten bebūtų, kvapas - tikrai nerealus (pasitaikius progai, būtinai pauostyk), todėl ant  produkto pykti tiesiog negaliu!
Šveičiamoji verbenų dušo želė. Dar viena dušo želė iš siurprizų dėžutės. Ši - su mažais grūdeliais, kurie švelniai (net per labai švelniai) masažuoja odą. To jausmo, kuris būna po stipraus (norėjau sakyti tikro) šveitiklio tikrai nepastebėsi, bet produktas šiaip jau neblogas. Pasakoju...
  • Kvapas. Kaip ir prieš tai apkalbėta priemonė - kvapas gaivus, kiek primenantis citrusus. Tiesa, šis - gerokai švelnesnis, mergaitiškesnis. Ant odos neišsilaiko, todėl jaučiamas tik prausimosi metu.
  • Putojimas. Anksčiau nebuvau mėginusi (arba nepamenu) šveičiamųjų dušo želių, todėl patirtis buvo gan įdomi. Putoja taip pat, kaip įprastos dušo želės, taigi - visai neblogai. Tik to šveičiamojo efekto beveik nepastebėjau, kadangi žirniukų priemonėje - labai mažai, o ir tie vos jaučiami.
  • (Ne)sausina odos. Sudėtyje yra SLS (Sodium Laureth Sulfate), kuris sausina odą. Pradėjau jį naudoti vasaros laikotarpiu, kada sausinimo nepastebėjau. O bet tačiau, atšalus orams, ši dušo želė pradėjo sausinti odą, kuri ėmė šerpetoti. Taigi, po vonios procedūrų būtina naudoti kitas odą drėkinančias/maitinančias priemones.
Jeigu reikėtų rinktis tarp šių dviejų priemonių: Gaivinamoji prausimosi želė su rozmarinais ar Šveičiamoji verbenų dušo želė, rinkčiausi pirmąją. Mane papirko priemonės kvapas ir lengvas putojimas. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)