Kino teatras internete: kinopasaka.lt

12:26Šiandien noriu Tave supažindinti su išties įdomiu projektu ir dar įdomesniu kino teatru. Manau, kad ši informacija tau gali pasirodyti išties įdomi bei naudinga. Ypač, jeigu mėgsti filmus kaip ir aš. Taigi, pradedam.

Mano pažintis su kino teatru Pasaka prasidėjo visai neseniai... šiek tiek daugiau nei prieš metus. Pamenu, pirmą kartą ten apsilankėme per Justo gimtadienį, kur žiūrėjome prancūzų filmą pavadinimu Samba. Šį kino teatrą pasirinkome dėl bohemiškos (o kartu ir šventiškos) aplinkos bei netradicinių filmų. Ką turiu omenyje? Vienoje iš salių - įrengti sėdmaišiai. Taip pat filme gali skanauti vynu iš apačioje esančios kavinukės. Žodžiu, užsukęs į Pasaką susipažįsti su malonia ir kiek kitokia aplinka, kuri skatina grįžti atgal.
Apie konkrečius filmus, jų kainas ir panašiai gali pasiskaityti jų puslapyje ČIA. Tik nenustebk, kad repertuaras čia - kitoks, negu Forum Cinemas ar Multikino. Čia filmai renkami rankomis ir širdimi, tikint, kad geresnis kinas yra geresnė pramoga

Na, ir tas projektas apie kurį jau užsiminiau. Prieš kurį laiką pagavau informaciją, kad kino teatrą galima perkelti į namus. Nerekomenduoju to daryti per dažnai, kadangi bet koks išėjimas į miestą - maža terapija, bet... jeigu sergi arba praleidai vieną ar kitą filmą, kurį privalai pažiūrėti, ši išeitis - kaip tik Tau. Apie ką aš? Kino teatras Pasaka sukūrė prieigą kino mylėtojams už simbolinę kainą pažiūrėti filmą namie. 
Mano situacija buvo labai paprasta ir patogi. Savaitę vaikščiojusi su temperatūra į darbą, vieną dieną tiesiog kritau. Visgi, nesu iš tų ligonių, kurie temperatūrą pramiega. Esu iš tų, kurie visą dieną bei dalį nakties guli lovoje atmerktomis akimis. Taigi, naudodamasi proga pirmą kartą išbandžiau šią paslaugą ir užsisakiau Geriausias 2016 m. Kanų liūtų reklamas. Jau keletą metų galvojau, kad noriu jas pažiūrėti, bet vis nenueidavau. Ir ką, reklamos atėjo pas mane.

Ką privalai žinoti?
  • Visa pagrindinė informacija pateikta ČIA.
Kodėl verta?
  • Nes tokiu būdu remiami kūrėjai, kino teatrai ir t.t. Nes tokiu būdų auginamas atsakingumas. Nes tokiu būdu filmas tampa tik įdomesnis (juk kai už kažką susimoki, labiau vertini). Nes tokiu būdu esi arčiau kino teatro (atrodo, guli lovoj kaip ir žiūrint bet kurį kitą filmą per TV, bet emocija visai kita). Nes Pasakoje rasi tuos filmus, kurių nėra internetuose.
Kadangi žiūrėjau Geriausias 2016 metų Kanų liūtų reklamas, noriu pasidalinti man labiausiai patikusia. Ją gali pažiūrėti štai ČIA.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)