Christophe Robin's valomasis šampūnas

15:32


Ilgai galvojau, ar verta dalintis produkto, kurį galima įsigyti tik internetu, apžvalga. Nusprendžiau, kad taip. Juk į internetines parduotuves kartais užsukame net gi dažniau, negu į tikrąsias. Dėl tos priežasties šiandien noriu pasidalinti su Tavimi trumpa apžvalga apie Christophe Robin's  valomąjį šampūną, kurį radau Look Fantastic grožio dėžutėje.

Norisi pradėti nuo teigiamų aspektų, bet kol kas negaliu. Mane šokiravo šampūno kaina, kuri yra - 28 svarai už 250 ml. Nesu tikra, ar kada nors sulauksiu to laiko, kada už šampūną be gailesčio galėsiu atiduoti visus 30 eurų. Kainą ir parduotuvę gali apžiūrėti ČIA.

Visgi, jeigu pamiršti kainos motyvą, šis šampūnas - vienas geriausių mano kada mėgintų. Taip yra dėl to, nes...
  • šampūno kvapas išties subtilus. Švelniai juntamas vaisių/gėlių kvapas, kuris išsisklaido vos tik nuplovus šampūną vandeniu.
  • skalsiai naudojamas. Šio 100 ml mėginėlio man užteko maždaug mėnesiui trenkant galvą 6 kartus per savaitę. Kadangi jis puikiai putoja, nesinori į plaukus dėti daug priemonės.
  • plaukai atrodo lyg ištiesinti keratinu. Arba reikėtų sakyti, kad plaukai atrodo lyg po grožio salonų procedūrų. Esmė ta, kad tuo metu, kai naudojau šį šampūną, atsisakiau kondicionieriaus. Plaukai plauti tik šampūnu buvo purūs, blizgūs, nesusivėlę. 
  • nealergizavo odos ir net gi ją pailsino (jutau, kad nuo ilgo masinio vartojimo šampūnų bei kondicionierių galvos oda buvo pavargusi). 
BET sudėtis tikrai nėra stebuklinga. Taip labai apibendrintai galiu pasakyti: 1/3 sudėties - gera, 1/3 - kelianti abejonių, o  likusioji - 1/3 - kenksmingi produktai. Taigi, ilgiau naudojant šį šampūną ko gero galvos oda imtų pleiskanoti (nors šampūnas - kaip ir skirtas šiai problemai spręsti). To man neteko patirti, todėl ši dalis - labiau prielaida negu faktas.

Na, ir apibendrinimas. Kaip ir minėjau, tai vienas geriausių mano naudotų šampūnų. Jo dėka man pavyko pagerinti plaukų būklę ir laikinai pailsėti nuo kitų priemonių. Visgi, pažvelgus į sudėti bei produkto kainą, entuziazmas truputį dingo. Susidariau tokią nuomonę, kad 100 mililitrų talpa - grynai terapinė, kurios pakanka gydymui bei pozityviam atsiliepimui. Jeigu būčiau naudojusi pilno dydžio šampūną, galbūt skųsčiausi, kad galvos oda ėmė pleiskanoti ar panašiai. 

Pabaigai noriu pasakyti. Nepamirškite, kad valomieji šampūnai neturėtų būti naudojami kasdieniam galvos trinkimui, kadangi jie labiau skirti gydymui (jeigu galima taip sakyti). Mano patirtis - kiek neteisinga, kadangi leidau sau šampūną naudoti kasdien visą mėnesį. Galiu teisintis nebent tuo, kad prieš pradedant naudoti šį Christophe Robin's šampūną plaukų būklė buvo tiesiog šūdina.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Pralinksmino pirmas sakinys :). Man jei ko nors negalima nusipirkti internetu, tai iš karto -100 karmos taškų, nes garantuotai aš tikrai nesitrenksiu į ten kokią nors vienintelę parduotuvę šiaurės miestelyje :)
    Na, trenksiuosi, jei labai reikės, bet iš interneto gi daiktai patys ateina :)

    AtsakytiPanaikinti