Dieniniai higieniniai paketai my Lady su anijonų juostele

12:16


Praeita savaitė buvo tikrai crazy. Priešpilnis ir artėjantis PMS yra tie du dalykai, kurių kombinacija kiekvieną kartą stebina net mane pačią. Gan lengvai ištveriu pačias mėnesines, bet savaitė prieš jas - emocijų katilas, į kurį geriau nepakliūti. Taigi, neišsiplečiant, noriu papasakoti dvi trumpas istorijas, kurios mane paskatino parašyti šią apžvalgą:
  1. Savaitės pradžioje pradėjau skaityti vinted forumo temą, kurioje buvo pasakojamos juokingos/gėdingos ir t.t. istorijos apie mėnesines. Pati tokių istorijų kol kas neturiu, bet... Kažkurį vakarą prieš miegą, Justas ėmė raustis po spinteles ir radęs mano higienines priemones (laikau dėžutėje) jas sutvarkė. Truputį juokiausi, bet po to peržiūrėjau savo kolekciją ir supratau, kad nebeturiu dieninių paketų.
  2. Gentle Day facebook paskyroje pastebėjau, kad jie pasidalino man nematytos tinklaraštininkės įrašu, kur ji lygino Gentle day paketus su dar nebandytais - My Lady. Eimantės apžvalga gan neigiamai aprašė šiuos paketus, todėl pagalvojau, kad smalsu išmėginti ir man. Nors jos atliktas tyrimas - tikrai išsamus, norėjau įsitikinti pati.
Taigi, naudojantis aplinkybėmis bei atsitiktinumais įsigijau My Lady dieninius higieninius paketus su anijonų juostele.

Charakteristika. Kadangi didžiąją laiko dalį naudoju tik Gentle Day ir Bella produkciją (aišku, esu mėginusi ir kitas, bet šios dvi kompanijos - mano favoritės), mano požiūris bus gan siauras... Bet galiu pasakyti, kad tiek pakuotės uždarymas/atidarymas, tiek pats paketas primena Gentle Day (tik kainuoja beveik tris kartus mažiau). 
  • Sandari pakuotė su lipduku šone. 
  • Pats paketas - tokios pat formos, tik šiek tiek mažesnis. Per vidurį turi žalsvą anijono juostelę. Paviršius - švelnus, medvilninis. Prie kelnaičių prilimpa kokybiškai, atrodo tvarkingai.

Mano pastebėjimai. Pirmiausia, į akis krito tai, kad ant pakuotės jokios informacijos: nei sudėties, nei kažkokio ženklinimo (eco ar pnš.). Vienintelė informacija: maksimaliai sugeriantys. Skirti naudoti reguliarių menstruacijų metu. Anijonų juostelės slopina blogą kvapą. Pralaidūs orui. Toks aprašymas verčia galvoti, ar naudojamos medžiagos - natūralios ir ar išvis turi anijonus (kadangi jų naudą galima apibūdinti gerokai plačiau). O ir šiaip...
  • Labai prastas sugeriamumas (nors rašo, kad maksimaliai sugeria drėgmę). Mano mėnesinės - išties negausios, bet paketai net su tuo nesusitvarkė. Vaikščiojau labai atsargiai, kad nebūtų taip, kaip toms merginoms iš vinted forumo.
  • Turi nemalonų kvapą. Toks tarsi plastmasės kvapas. Aišku, galbūt tam įtakos turi išorinė pakuotė, bet vistiek nesmagu, kai iš pažiūros medvilniniai paketai turi cheminį kvapą.
  • Kita vertus, klijuojasi tikrai kokybiškai, yra švelnūs odai. Tik labai įdomu, koks būtų ilgalaikis paketų poveikis... Anijonai iš esmės turi įtakos organizmo veiklai, todėl esant nekokybiškoms sudedamosioms dalims, nujaučiu, gali turėti neigiamą įtaką.
  • Pigūs. Kaip jau minėjau anksčiau, My Lady bene tris kartus pigesni už praktiškai tokius pat  (atsižvelgiant į tai, kad turi anijonus, atrodo panašiai) Gentle Day. Ir kainuoja panašiai kaip ir Bella paketai (tik juos priskirčiau kiek kitai kategorijai, nes neturi anijonų juostelės ir t.t.).
Panašu, kad šį kartą patarlė skūpas moka du kartus įgyja prasmę. Nors My Lady ir yra pigesni nei didžioji dalis paketų Lietuvoje, jie vargiai gali patenkinti merginos poreikį. Bene vienintelis privalumas - jie tikrai patogesni už Always dėl medvilninio paviršiaus (jeigu gerai prisimenu, Always'ai buvo sintetiniai), bet tiek tos naudos... Kaip jau samprotavau anksčiau, ant pakuotės jokių ženklinimų ar užuominų į sudėtį, todėl niekad negali žinoti, kaip baigtųsi ilgalaikis My Lady paketų naudojimas mūsų sveikatai. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)