Ariana Grande Sweet Like Candy parfumuotas vanduo

17:06


Nežinau kodėl, bet parfumuotą vandenį esu įpratusi vadinti kvepalais. Atrodo, toks pasakymas - ir paprastesnis, ir reikalaujantis mažiau išmanymo. Ko gero įtakos tam turi ir aplinka, kurioje augau (visą laiką girdėjau žodį kvepalai ir tik išsamesniuose pokalbiuose išgirsdavau parfumuotas ar tualetinis vanduo). Na, bet ne sąvokas aiškinti čia atėjau. Šiandien noriu papasakoti apie naujieną - Ariana Grande Sweet Like Candy parfumuotą vandenį.

Man labai patinka trumpos istorijos, kaip viena ar kita grožio priemonė atsirado mano namuose. Šį kartą dovana - gan netikėta (nors pastaruoju metu tai gan dažnas reiškinys mano gyvenime). Žodžiu, su manimi susisiekė mergina, kuri trumpai ir aiškiai pasakė "galbūt nori išmėginti naujus Douglas kvepalus?" Nesu pratusi taip greitai priimti sprendimų, todėl truputį pasitikslinau kas, kaip ir kodėl. Juk duodama savo adresą Tu tarsi pasikvieti žmogų pas save į svečius. Taigi, trumpai išsiaiškinusi situaciją sutariau, kad mane pietų metu aplankys mergina, kuri pristatys siuntinį. Klausimų dar buvo likę, bet juos pasilikau kitai dienai. 


Kaip ir tarėmės, per pietus sulaukiau skambučio su klausimu, kur mane rasti. Papasakojau ir maždaug po 5 minučių (visada trumpai pakalbinu svečius) jau pakavau juodą Douglas dėžutę. Vos pradariusi ją, pamačiau, kad viduje - būtent Ariana Grande Sweet Like Candy parfumuotas vanduo. Iš karto jais pasikvėpinau ir supratau - MANO.

Kam patiks šis parfumuotas vanduo?
  • Toms, kurios dievina Britney Spears Fantasy kvapą. Taip sakau, kadangi kvapas gan panašus - saldainių ar cukrinių vaisių.
  • Toms, kurios mėgsta neįkyriai saldžius kvapus. Šis - tikrai saldus, bet kartu savyje turi ir kažką, kas tą saldumą slopina. 
  • Toms, kurios kolekcionuoja žavius buteliukus. Tu tik pažiūrėk, šis - tiesiog nerealus! Toks ne per saldus, bet išties mergaitiškas.
Trumpa charakteristika.
  • Apie parfumuoto vandens kvapų natas gali paskaityti Douglas internetinėje parduotuvėje ČIA. Aš nors ir norėčiau pamėginti paaiškinti, kvapų atitikmenis randu labai sudėtingai. 
  • Kvapas ant kūno išsilaiko apie 5-6 valandas. Ant rūbų (nerekomenduoju kvėpinti plonesnių audinių, kadangi gali likti dėmės) - daugiau negu parą. 
  • Buteliukas - sandarus, patogus ir simpatiškas. Nesu tikra ar galiu dar ką papasakoti. A, tiesa, pūkelis turi tam tikrą susegimą, todėl baigusi šį parfumuotą vandenį, galėsi rožinį kamuoliuką panaudoti kaip rankinės ar raktų dekoraciją.Pamenu, kažkur skaičiau, kad kvapus galima prilyginti emocijoms. Juk kepamo obuolių pyrago kvapas ko gero primins atostogas kaime, o lietus - rudenį (vasaros lietus irgi turi savo kvapą). Na, o šis Ariana Grande Sweet Like Candy parfumuotas vanduo man šiek tiek primena paauglystę (tada labai mėgau B. Spears kvapus) ir įvairius vakarėlius. Dėl tos priežasties kvėpindamasi jais tarsi atgyju ir imu šypsotis. 

Jeigu kada užsuksi į Douglas parduotuvę, būtinai išmėgink šį kvapą. Galbūt ir Tau primins kažką jaukaus.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)