Rituals Fortune šveitiklis kūnui

09:00


Įdomus dalykas - rasti naujų draugų. Kai pradėjau studijuoti magistrą, mano gyvenime atsirado vienas super duper žmogus - Eglė. Kalbam daug ir apie viską. Taip vieną dieną mūsų pokalbio tema tapo Rituals kosmetika. Eglė ją puikiai pažįsta ir panašiai, o aš... aš niekada nebuvau mėginusi. Taigi, pasitaikius progai užlėkiau į jų parduotuvę ir įsigijau keletą produktų. Vienas iš jų - šveitiklis kūnui Fortune Scrub.

Atsiminiau! Ši pažintis nėra pirmoji pirmoji. Gimimo dienos proga buvau gavusi dušo putas (labai įdomus dalykas). Kaip ten bebūtų, pati vengiau šios parduotuvės, nes galvojau, kad ten - viskas labai brangu. Skamba kiek neargumentuotai, bet stereotipus kurti mėgstam visi. Aišku, kainos ten tikrai didesnės negu Drogas ar Eurokos parduotuvėse, bet pasitaikius nuolaidoms, galima tikrai šauniai papildyti savo vonios kambario lentynas.

Užteks čia pasakoti apie savo išgyvenimus, pereinam prie apžvalgos.

Kvapas. Kaip teigia gamintojas, švelnaus apelsinų ir kedro aromato. Negaliu ginčytis, nes atmintyje negebu susikurti kedro aromato. Apelsinus - tikrai primena. Toks lengvas saldžių apelsinų kvapas. Man, asmeniškai, toks gan egzotiškas. Kai galvoju apie atostogas Ispanijoje, įsivaizduoju kažką panašaus. Mėgaujantis šveitimo procedūra - vonios kambaryje kvapas yra jaučiamas. Užtat ant odos neišsilaiko. 

Konsistencija. Fortune Scrub - gelinės konsistencijos su mažomis šveičiamosiomis dalelėmis. Nors patys šveičiamieji žirneliai tikrai smulkučiai, šveitimas - gan intensyvus. Kai šveitiklį nuplauni, jis švelniai putoja. Kalbant apie skalsumą, galiu paminėti, kad pakuotės (turiu mažesnę versiją - 70 ml) man užteko maždaug 5 viso kūno šveitimams visiškai netaupant pačios priemonės. 

Poveikis. Po vonios procedūrų su šiuo šveitikliu oda lieka švelni, lengvai sudrėkinta (žiemą norisi papildomo kremo ar losjono, bet dabar, kai orai gan šilti - pakanka vien šveitiklio). Pats kvapas turi raminantį poveikį, todėl po šveitimo dažniausiai pasirenku knygos malonumus.

Trumpai tiek. Tiesa, nepapasakojau apie pakuotę... Bet turbūt pati matai, kad ji tikrai patogi naudoti vonioje: minkštas plastikas, apversta pakuotė (kada nors sugalvosiu geresnį apibūdinimą). Tik pastebėjau, kad liko truputis šveitiklio ir jo neina išspausti, nes jis įsipatoginęs tūbelės kraštuose. Kirpsiu, nes gaila išmesti!
Dažniausiai pabaigoje pateikiu verdiktą: kartosiu ar ne. Šį kartą - tikrai taip. Žinai kodėl? Nes turiu dar vieną šio šveitiklio pakuotę! Ar gailiuosi? Tikrai ne! Man visai patinka tiek kvapas, tiek procedūros poveikis.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)